Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Zajmina me seksi se kurre

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Jona Koleci
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 698
Registration date : 24/05/2010
Age : 33
Location : Athens

MesazhTitulli: Zajmina me seksi se kurre   31.07.10 22:53

Zajmina me seksi se kurre


By admin on Tuesday, 27th July 2010


Share


E
veshur me njė kėmishė tė bardhė, poshtė sė cilės duken hiret e trupit
dhe tė gjoksit, Zajmina, mė seksi se kurrė, ėshtė fotografuar nė
plazhin e Qeparosė. Bukuroshja shqiptare do tė jetė personazhi kryesor
i kopertinės sė revistės “Anabel” nė numrin e saj tė korrikut. Nė njė
prononcim pėr “Bluetooth” redaktori i modės i kėsaj reviste, Niko
Komani, bėri tė ditur se Zaimina “ėshtė shndėrruar nė njė siēiliane
seksi frymėzuar nga gratė bukuroshe tė kinemasė italiane si Ēoēarja apo
Malena”. Pėr herė tė parė nė historinė e revistave shqiptare, set-i
fotografik ka njė pėrmbajtje dhe ėshtė realizuar nė formėn e njė
mini-filmi i cili do tė publikohet nė revistėn “Anabel”.
wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
 
Zajmina me seksi se kurre
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: LifeStyle :: Intervista-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog