Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Rally, aksidentohet Miko Hirvonen

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Rally, aksidentohet Miko Hirvonen   01.08.10 21:47

Rally, aksidentohet Miko Hirvonen
31/07/2010 13:05


Dita
e parė e Cmimit tė Madh tė Finlandės nė botėrorin Rally ėshtė shoqėruar
me aksidentin e njė prej pretendentėve pėr tė fituar kėtė garė, Miko
Hirvonen.


Piloti
finlandez i “Ford”, gjatė zhvillimit tė etapave tė kėsaj dite doli nga
pista me makinėn e tij, e cila u rrotullua disa herė.

Pėr fatin e mirė, Hirvonen dhe bashkėpunėtori i tij, Jarmo Lehtinen e kaluan pa pasoja kėtė aksident.

Pėrsa
i pėrket garės, kryesimin e saj nė pėrfundim tė ditės sė parė e ka
mėrrė Jari Mati Latvala, i cili ėshtė i distancuar nga piloti i vendit
tė dytė Peter Solberg me gati 10 sekonda.

Vendi i tretė mbahet
nga francezi Sebastian Ozhič, i ndjekur nga bashkėkombasi i tij
Sebastian Lėb, nė tė njėjtėn kohė kampion i botės nė fuqi.

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Rally, aksidentohet Miko Hirvonen
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Sport :: Sportet e Tjera-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog