Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Rozana, pas pozave seksi, niset drejt Greqisė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 37
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Rozana, pas pozave seksi, niset drejt Greqisė    01.08.10 21:59


Rozana, pas pozave seksi, niset drejt Greqisė

Kėngėtarja
Rozana Radi duket se po e shijon mė shumė se kurrė kėtė verė. Arsyeja
ėshtė pa pikė dyshimi gjoksi i kėngėtares. Pėrsos kėnaqėsisė qė merr
tashmė qoftė me veshjet dhe fustanet dekolte, qė e tregojnė shumė
seksi, janė edhe vėshtrimet kurioze, e pse jo dhe joshėse qė i shkojnė
pafund nė plazhet ku pushon. Por nga ana tjetėr, sapo ka postuar disa
foto tė reja nė faqen e saj nė Facebook, komentet kanė vėrshuar drejt
saj, ku mė sė shumti i
referoheshin pikėrisht komplimenteve pėr gjoksin e bukur. Pas kėtij
sadisfaksioni dhe koncerteve tė shumta qė kėngėtarja ka pasur nė
plazhet e Shqipėrisė nga veriu nė jug, (Voskopojė deri nė Ksamil),
Rozana ėshtė ndjerė e kėnaqur, por edhe e ngopur nga gjithė kjo
vėmendje. Pėr kėtė arsye ajo ka dashur t’u vidhet tė paktėn pėr pak
ditė shikimeve tė fansave, qė shpesh ia bėjnė pushimet tė parehatshme.
Kėshtu, pak ditė mė parė ajo ka marrė avionin dhe ėshtė drejtuar nė njė
nga plazhet e Greqisė, ku do tė gjejė komoditetin qė i ka munguar sė
fundmi. Kthimi nė Shqipėri e pret me koncerte dhe performanca tė tjera,
mes tė cilave dhe ato tė “Maratonės sė Kėngės Popullore”, ku Radi merr
pjesė me kėngėn e njohur “Xhamadani vija-vija”, tė sjellė nė njė
riorkestrim tė ri nga kompozitori Adi Hila.
(Bluetooth)

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Rozana, pas pozave seksi, niset drejt Greqisė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz :: Vipat Shqiptar-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com