Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Foto e Bjordit me dy meshkuj italianė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Foto e Bjordit me dy meshkuj italianė   27.03.09 23:58
Kliko per te gjitha fotot >>
Foto e Bjordit me dy meshkuj italianė • Psikologji


  Origjina biologjike e xhelozisė

  Xhelozia Sa e vjetėr ėshtė...
 • Beauty

  Veshje


  Mėso tė zgjedhėsh kėmishėn qė ėshtė nė modė

  Kėmishėt, nė plan tė parė,...
 • Personazh


  Foto e Bjordit me dy meshkuj italianė

  Bjordi : Fans i femrave...
 • Sport


  Edhe futbolli, nė krizė... dashurie

  Nga Vieri-Sata te Lampard-Rives. Janė...Foto e Bjordit me dy meshkuj italianė25/03/2009

Bjordi : Fans i femrave apo i meshkujve ???

Bjordi, djali simpatik pjesėmarrės nė Big Brother, shumė shpejt ka
arritur tė bjerė nė sy nga teleshikuesit. Kjo falė mėnyrės sė tij tė
sjelljes dhe lojės qė po pėrdor nė kėtė realit shoė. Ishte vetėm 2 vjeē
kur ėshtė larguar nga Shqipėria. Prej 18 vitesh jeton nė Itali dhe kjo
duket nga mangėsitė qė ka nė gjuhėn shqipe.


Vetė Bjordi ėshtė shprehur para se tė merrte pjesė nė spektakėl se do
ta pėrdorė si trampolinė pėr tu bėrė i njohur. Javėn e parė ai ėshtė
shfaqur mjaft aktiv nė shtėpinė e BB duke treguar mė shumė afrimitet me
Mozėn.

Kjo sjellje e tė dyve ka rėnė nė sy edhe tė banorėve tė tjerė tė
cilėt nuk kanė ngurruar tė hedhin hije dyshimi mbi miqėsinė e tyre. Mos
ndoshta mes tyre ka mė shumė se njė ndjenjė miqėsie...?

Pėr mė tepėr nė revistėn printTAGS:


Cfare mendoni? Shikoni ose jepni mendimin tuaj me poshte(0)
Artikuj te ngjashem

 • Origjina biologjike e xhelozisė  Xhelozia Sa e vjetėr ėshtė xhelozia?...


 • Mėso tė zgjedhėsh kėmishėn qė ėshtė nė modė  Kėmishėt, nė plan tė parė, tė...


 • Foto e Bjordit me dy meshkuj italianė  Bjordi : Fans i femrave apo...


 • Edhe futbolli, nė krizė... dashurie  Nga Vieri-Sata te Lampard-Rives. Janė tė...

KOMENTI JUAJ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Foto e Bjordit me dy meshkuj italianė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: LifeStyle :: Intervista-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Free blog