Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Sa vemendje i kushton rinia jone vetes?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
WebMaster
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 448
Registration date : 20/05/2010
Age : 37
Location : AlbaniaForums.Com

MesazhTitulli: Sa vemendje i kushton rinia jone vetes?    03.08.10 3:14

First topic message reminder :

I vetmja gje qe i pelqej rinise shqiptare eshte pikerisht vemendja qe i
kushton vetvetes. Te flasesh me gjuhen e popullit ( ke qejf ta shohesh)
Raste ekstreme (ekstravagance) gjen ne cdo cepe te globit,ndaj dhe e
jona e pse ndoshta nuk na pelqen..duhet pranuar.
Mendoj se kemi nje rini qe vishet me stil e mode te zgjedhur nese do e
krahasoja me rinine ne europe. Te pakten ketu ku jetoj une rinia nuk di
te vishet, as veshje te thjeshte nuk e quan dot...Nese te sheh syri nje
vajze te veshur bukur, plot hijeshi,veshje moderme ( jo exstravagance)
patjeter i perket Ballkanit....
Si duket veshja e rinise tone ne syrin tuaj???
E bukur, e thjeshte, teper extravagante, e pelqyeshme, e tepruar etj
etj ?????

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Balkanweb, balkanweb, balkan web, Ballkanweb, balkanwebtv, balkanweb tv, ballkanwebtv, ballkanweb tv, ballkanweb, Balkans, Ballkan, Ballkani, Balkan, balkans, ballkan, ballkani, balkan, rajoni, rajon, lajm, lajme, lajmi, lajmet e sotme, lajmet e fundit, lajmi i fundit, artikuj, artikull, artikulli, lajmerime, lajmerim, lajmerimi, Albania, exchange, gazetat online, lajmet sot, lajme me ore, gazeta, shqiptare, newspaper, weather, sms, horoscope, tension, travell, news, investments, tenders, documents, organizations, internet, news and press, poll, news of Kosovo, news of Balkans, news of Albania, sport, Kosovo, Macedonia, Romania, Yugoslavia, Serbia, Bulgaria, Croatia, Greece, Hungary, Montenegro, Bosnia-Herzegovina, lajme nga rajoni, rajoni i shqiperise, rajoni i kosoves, rajoni i maqedonise, rajoni i greqise, international news, daily newspaper, national, politics, science, business, breaking news, business technology, technology,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/

AutoriMesazh
elenita
OnLine
OnLine


Numri i postimeve : 455
Registration date : 10/07/2009

MesazhTitulli: Re: Sa vemendje i kushton rinia jone vetes?    22.09.10 11:05

i sigurt?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.AlbStar.Tk
PrInCi
Administrator
Administrator


Numri i postimeve : 623
Registration date : 29/03/2009

MesazhTitulli: Re: Sa vemendje i kushton rinia jone vetes?    22.09.10 11:46

O Elenita nuk po vjen njeri te keqen vllai jo..Por eshte kshu si shprehje..Kot per sport..SmileSmileSmile E ke parasysh psh kur ti thua nje gje dhe tjetri sta var ose se kupton edhe ti thua ėhė po vjen..Smile Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.al-forums.Com
elenita
OnLine
OnLine


Numri i postimeve : 455
Registration date : 10/07/2009

MesazhTitulli: Re: Sa vemendje i kushton rinia jone vetes?    22.09.10 21:40

loooooooooooooooool e me mire, mos bertit oj ky kam 18 vjet ketej ku dreqin me i mesu dhe keto shprejhe une ;)
kisss
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.AlbStar.Tk
PrInCi
Administrator
Administrator


Numri i postimeve : 623
Registration date : 29/03/2009

MesazhTitulli: Re: Sa vemendje i kushton rinia jone vetes?    23.09.10 1:41

Nuk Po Bertas fare e dashur moter perkundrazi ta shpjegova qet dhe leht..buzqesh Edhe une Kisss Folt..Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.al-forums.Com
Network
Administrator
Administrator


Numri i postimeve : 973
Registration date : 04/09/2010

MesazhTitulli: Re: Sa vemendje i kushton rinia jone vetes?    23.09.10 7:17

2 ore ne dite Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.net
elenita
OnLine
OnLine


Numri i postimeve : 455
Registration date : 10/07/2009

MesazhTitulli: Re: Sa vemendje i kushton rinia jone vetes?    23.09.10 11:08

sheeeeeee 2 ore thot, i ke kronometru ee??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.AlbStar.Tk
PrInCi
Administrator
Administrator


Numri i postimeve : 623
Registration date : 29/03/2009

MesazhTitulli: Re: Sa vemendje i kushton rinia jone vetes?    24.09.10 4:23

Jo Per mendimin tim vetem 5 min i kushton rendesi une per vete aq ..Do thuash ti pse ,sepse i bukur jam skam pse ti kushtoj rendesi ..ahahah :P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.al-forums.Com
Network
Administrator
Administrator


Numri i postimeve : 973
Registration date : 04/09/2010

MesazhTitulli: Re: Sa vemendje i kushton rinia jone vetes?    24.09.10 9:22

Princi pse mer ti e krahason bukurin tende mer Smile Lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.net
PrInCi
Administrator
Administrator


Numri i postimeve : 623
Registration date : 29/03/2009

MesazhTitulli: Re: Sa vemendje i kushton rinia jone vetes?    24.09.10 11:43

Si E krahasoj ? Jo re nuk E krahasoj Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.al-forums.Com
Jona Koleci
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 698
Registration date : 24/05/2010
Age : 32
Location : Athens

MesazhTitulli: Re: Sa vemendje i kushton rinia jone vetes?    26.09.10 20:33

Rinia shqiptare i kuhston shume vetvetes si ne shqiperi po ashtu dhe jasht shqiperie ketu ne greece ku jame une shqiptaret i kushtojne shume vetes kohe po ashtu dhe ne shqiperi kjo eshte gje e mire por nuk duhet ta teprojme Smile

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
Network
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 973
Registration date : 04/09/2010
Age : 32
Location : Itali

MesazhTitulli: Re: Sa vemendje i kushton rinia jone vetes?    26.09.10 22:01

Problemi eshte qe e teprojne shume Smile

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.net
elenita
OnLine
OnLine
avatar

Numri i postimeve : 455
Registration date : 10/07/2009
Age : 29
Location : Milano

MesazhTitulli: Re: Sa vemendje i kushton rinia jone vetes?    29.09.10 3:42

se krahason se nuk ka me ke ta krahasoj :P


wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


Femer mos qaj kot, se tualeti yt vlen me shume se ai idjot!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.AlbStar.Tk
PrInCi
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 623
Registration date : 29/03/2009
Age : 26
Location : Elbasan

MesazhTitulli: Re: Sa vemendje i kushton rinia jone vetes?    29.09.10 6:13

elenita shkruajti:
se krahason se nuk ka me ke ta krahasoj :P


moter per mua ishte kjo ..ah te keqen e motres sime sa te mir e kam,po te te kisha afer do te kisha mbytur me puthje..SmileSmile kiss
:puthje:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.al-forums.Com
Network
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 973
Registration date : 04/09/2010
Age : 32
Location : Itali

MesazhTitulli: Re: Sa vemendje i kushton rinia jone vetes?    29.09.10 7:01

aq shume sa qe keputen ne mes :D

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.net
elenita
OnLine
OnLine
avatar

Numri i postimeve : 455
Registration date : 10/07/2009
Age : 29
Location : Milano

MesazhTitulli: Re: Sa vemendje i kushton rinia jone vetes?    29.09.10 10:10

hahahahah network shif mesin tat ti se tonin e rrugllojm vet :P
do dhe ti nje kiss eee, se po me dukesh triste sot...

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


Femer mos qaj kot, se tualeti yt vlen me shume se ai idjot!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.AlbStar.Tk
PrInCi
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 623
Registration date : 29/03/2009
Age : 26
Location : Elbasan

MesazhTitulli: Re: Sa vemendje i kushton rinia jone vetes?    27.01.11 10:52

I Kushton Ca Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.al-forums.Com
emanuela shehu
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 27
Registration date : 01/04/2011
Age : 20
Location : tirana

MesazhTitulli: Re: Sa vemendje i kushton rinia jone vetes?    04.04.11 4:46

nrm qe i kushton shume vemendje vetes,ashtu si gjithe te tjeret,por ama sh vemendje te tepruar...po ta marrim nga pamja fizike mendoj qe jane te pakte ato qe duken bukur sepse mjafton nje thjeshtesi jo nje ekstrem... djalle

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


love music...especially heavy metal....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 37
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Re: Sa vemendje i kushton rinia jone vetes?    04.04.11 4:55

Po emanuela ke shume te drejte nga ana fizike nuk i kushtojne shume vetes rinia jone

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
PrInCi
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 623
Registration date : 29/03/2009
Age : 26
Location : Elbasan

MesazhTitulli: Re: Sa vemendje i kushton rinia jone vetes?    06.04.11 10:21

I Kushtojne I Kushtojne .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.al-forums.Com
patycalderon@yahoo.com

avatar

Numri i postimeve : 35
Registration date : 04/06/2011
Age : 20
Location : Albania

MesazhTitulli: Re: Sa vemendje i kushton rinia jone vetes?    04.06.11 10:32

i kushtojne por te tepruar...thjeshtesia zgjuarsia dhe origjinaliteti jane ato qe e bejne njeriun.. study
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PrInCi
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 623
Registration date : 29/03/2009
Age : 26
Location : Elbasan

MesazhTitulli: Re: Sa vemendje i kushton rinia jone vetes?    04.06.11 10:50

Ashtu Eshte :P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.al-forums.Com
kejla
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 831
Registration date : 09/09/2010
Age : 32
Location : shteti albania qyteti me i miri nga veriu

MesazhTitulli: Re: Sa vemendje i kushton rinia jone vetes?    06.06.11 1:58

mundohen ti kushtojne vemendje po sa ia arrijne eshte muhabe ttjeter
pastaj dihet qe thjeshtesia zgjuarsia dhe origjinaliteti jane ato qe e bejne njeriun.. por problemi eshte sa arrin njeriu te qendroje tek keto veti !!!

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


................Se lumi me i vogel ne fund
diku ne det shkon e prehet.......................

Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
patycalderon@yahoo.com

avatar

Numri i postimeve : 35
Registration date : 04/06/2011
Age : 20
Location : Albania

MesazhTitulli: Re: Sa vemendje i kushton rinia jone vetes?    11.06.11 20:53

kallash
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Sa vemendje i kushton rinia jone vetes?    

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Sa vemendje i kushton rinia jone vetes?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Tė njihemi me njėri tjetrin :: Rinia Shqiptare-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog