Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Seks i nxehtė deri nė mėngjes!? Ja strategjia!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WebMaster
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 448
Registration date : 20/05/2010
Age : 37
Location : AlbaniaForums.Com

MesazhTitulli: Seks i nxehtė deri nė mėngjes!? Ja strategjia!    03.08.10 4:02

Nuk ka asgjė mė eksituese, apo jo?
Fatkeqėsisht, tė bėsh seks gjithė natėn nuk ėshtė aq e thjeshtė. Kjo
ndodh sepse periudha qetėsuese pas seksit e njė mashkulli tipik mund tė
ftohė tė gjitha qėllimet e nxehta. Eh, njė pjesė e meshkujve tė veēantė e
bėjnė, por jo tė gjithė! Megjithatė kemi lajme tė mira. Me shembujt nė
vijim, jo vetėm qė do tė shkurtoni kohėn e qetėsimit pas aktit, por do
mėsoni si ta ndizni partneren, gjatė kohės qė bėheni gati pėr t’iu
kthyer lojės sė seksit tė shfrenuar


Fillohet me… ushqim
Rezultatet e njė seksi fantastik nė njė ēift tė uritur arrihen vetėm
nėse keni ngrėnė mė parė. Gjithashtu, ngopuni mes seancave, nėse keni
planifikuar tė bėni seks gjithė natėn. Kėshtu qė mos kini frikė t’i
suleni frigoriferit. Ndėrsa jeni te frigoriferi, shmangni patatet apo
biftekun e mbetur: nuk ka asgjė seksi qė mund tė bėni me atė lloj
ushqimi dhe vetėm sa do tė rėndoni veten.
Ajo qė ju nevojitet pėr tė mbajtur tė ndezur atmosferėn, janė
ushqime, si: krem i rrahur, banane dhe puding. Ndėrsa e ushqeni,
rrėshqisni gishtėrinjtė tuaj drejt gojės sė saj dhe lėreni t’ju shijojė.
Imitimi i seksit oral do ju kthejė mendimet drejt seksit dhe ushqimi do
t’ju furnizojė sistemin. Dhe mos harroni akullin – kaloni njė kub mbi
buzėt, poshtė shpatullave dhe mes gjoksit tė saj. Asgjė nuk do ta
eksitojė atė mė shumė se kaq. Dhe mos u habisni, nėse raundi tjetėr i
seksit zhvillohet nė kuzhinė.Seks gjatė gjithė natės: qėndroni ngjitur
njėri-tjetrit. Shumė distancė pas seksit bėn qė ajo tė ndihet e
mėnjanuar emocionalisht, gjė qė mund tė shkatėrrojė mundėsitė tuaja pėr
tė bėrė seks gjithė natėn.
Dush i ngrohtė dhe seks oral
E kush nuk ndihet i rigjallėruar pas njė dushi? Pėrfitoni nga
periudha qetėsuese dhe shkoni tė sapunoheni me partneren tuaj. Pastėrtia
ju ofron tė paktėn njė tė mirė, tė cilėn ju mund tė mos e kishit marrė
nė konsideratė mė parė – krijon mė pak pengesa.
Shumė femra nuk duan qė mashkulli tė jetė mbi to pas seksit, sidomos
nėse nuk janė tė pranishėm kondomėt. Dhe ju mund tė jeni hezitues pėr tė
njėjtėn arsye. Seksi oral mund tė jetė njė alternativė dhe dushi mes
raundeve i mban mundėsitė e hapura pėr tė dy. Seks gjatė gjithė natės:
mos bini pre e rutinės. Lajeni dhe pėrkėdheleni njėri-tjetrin. Nėse doni
me tė vėrtetė ta relaksoni partneren, bėjini njė masazh skalpit, ndėrsa
i lani edhe flokėt. Po pėrse ta qetėsoni nėse keni ndėrmend tė bėni
seks gjithė natėn? Nėse doni ta eksitoni, qėndroni pas saj, sapunojeni,
shpėlajeni dhe afrojeni kokėn e dushit nė zonat e ulėta tė saj –
pėrgatituni pėr rėnkime pafund kėnaqėsie.
Nėse doni seks 12 orė, gjeni pozicionet e duhura…
Edhe femra mė e ndrojtur ėshtė e ndjeshme ndaj pornos, sidomos kur
ėshtė shumė e eksituar. Vendosni njė DVD tė pisėt pas seksit tė
dalldisur dhe bėni detyrimet tuaja nė shtrat. Ideja ėshtė ta mbani atė
nėn dėshirėn e zjarrtė, deri sa tė jeni gati pėr seancėn tjetėr. Mbajeni
pranė dhe tregojini gjithė gjėrat e prapa qė do t’i bėni. Kombinimi i
zėrit tuaj me figurėn do ta bėjnė tė drithėrohet pėrpara kohe. Seks
gjatė gjithė natės: ka mundėsi qė ajo mund tė shkojė nė orgazėm ndėrsa
sheh DVD-nė seksi – pėrpiquni ta parandaloni. Inkurajojeni t’i shfaqė
kėto pėr ju, por mos e lini tė shpenzojė tė gjithė energjinė seksuale,
derisa ju tė jeni karikuar sėrish. Besoj se do tė donit ta ruante kėtė
vetėm pėr ju.
Shmangni tendosjet e tepėrta

Sekreti pėr tė bėrė seks gjithė natėn ėshtė tė vendosni njė ritėm qė
nuk do t’ju vrasė – “i shpejtė dhe i furishėm” nuk ėshtė fjala kyē pėr
kėtė rast. Pėrfitoni nga pozicionet e seksit qė nuk kėrkojnė qėndresė
atletike. Pozicioni i misionarit mund tė tingėllojė mjaft i thjeshtė,
por shpatullat do tė jenė duke u pėrgjėruar pėr pak pushim, pas disa
orėsh.
E njėjta ndodh edhe me pozicionin e kalėrueses; muskujt e kofshėve tė
saj do tė dhėmbin, pasi ju ka kalėruar intensivisht. Nė vend tė kėtyre,
provoni diēka si rrjeta e merimangės; shiheni njėri- tjetrin me fytyrė,
ndėrsa jeni shtrirė mėnjanė dhe lejoni kėmbėt tė gėrshetohen. Ky
pozicion praktikohet pėr kontakt tė afėrt, penetrim tė thellė dhe
orgazėm tė lehtė – ēfarė ka pėr tė mos u dashur? Seks gjatė gjithė
natės: mos kini frikė tė dremisni pak nėse jeni tė rraskapitur, por mos
dilni nga karakteri – vazhdoni t’i flisni njėri-tjetrit. Shtrihuni nė
pozicionin e lugės nė mėnyrė qė tė dy jeni njėsoj kur tė zgjoheni dhe
gati pėr tė nisur sėrish.
Masazhi sensual e shkrin atė si gjalpė
Nėse keni ndėrmend tė vazhdoni derisa errėsira tė jetė larguar,
trupat do tė kenė nevojė pėr njė kohė pėr veten. Pėrkėdheleni
njėri-tjetrin me masazhe tė ndėrsjella, duke i kushtuar vėmendje tė
veēantė shpatullave, shpinės, tė ndenjurave dhe kofshėve. Duke e
pėrkėdhelur njėkohėsisht fort dhe butė nė kėto zona do ta bėni tė
shkrijė si gjalpė. Njė masazh i thjeshtė me duar mund tė bėjė ēudira.
Merrni kohė tė mjaftueshme pėr tė eksploruar trupat tuaj, ndėrsa
diskutoni pėr orgazmėn e ardhshme qė keni ndėrmend t’i dhuroni. Sėrish,
kombinimi i zėrit me prekjen mund ta ēmendė deri nė epsh.


Seks gjatė gjithė natės: provoni ta bėni kėtė nė pozicionin e rrjetės
sė merimangės, qė duket e pėrshtatshme pėr masazhe tė lehtė. Ndėrsa e
ngacmoni me prekje, ndihuni i lirė pėr t’u hedhur nė puthje tė zjarrtė
apo kafshim nė vend pikant.
I ngadalti dhe i vazhdueshmi fiton garėn
Nėse doni ta kaloni vijėn e finish-it, duhet tė kaloni pėrmes kėtyre
shembujve. Mos e shihni periudhėn e qetėsimit pas aktit si njė pengesė;
ėshtė me tė vėrtetė njė bekim i maskuar. Nė fund tė fundit, sa mė shumė
tė rikuperoheni, aq mė i mirė do tė jetė seksi. Me pak planifikim dhe me
shumė epsh, do tė shihni yje edhe kur dielli tė ketė kohė qė ka dalė.
Si ju duket tashmė agimi?!

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Balkanweb, balkanweb, balkan web, Ballkanweb, balkanwebtv, balkanweb tv, ballkanwebtv, ballkanweb tv, ballkanweb, Balkans, Ballkan, Ballkani, Balkan, balkans, ballkan, ballkani, balkan, rajoni, rajon, lajm, lajme, lajmi, lajmet e sotme, lajmet e fundit, lajmi i fundit, artikuj, artikull, artikulli, lajmerime, lajmerim, lajmerimi, Albania, exchange, gazetat online, lajmet sot, lajme me ore, gazeta, shqiptare, newspaper, weather, sms, horoscope, tension, travell, news, investments, tenders, documents, organizations, internet, news and press, poll, news of Kosovo, news of Balkans, news of Albania, sport, Kosovo, Macedonia, Romania, Yugoslavia, Serbia, Bulgaria, Croatia, Greece, Hungary, Montenegro, Bosnia-Herzegovina, lajme nga rajoni, rajoni i shqiperise, rajoni i kosoves, rajoni i maqedonise, rajoni i greqise, international news, daily newspaper, national, politics, science, business, breaking news, business technology, technology,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
WebMaster
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 448
Registration date : 20/05/2010
Age : 37
Location : AlbaniaForums.Com

MesazhTitulli: Re: Seks i nxehtė deri nė mėngjes!? Ja strategjia!    03.08.10 4:04

Njė orgazėm fantastike ēdo natė ėshtė mė shumė se sa kanė shpresuar
pjesa mė e madhe prej nesh - por a mund ta bėni partneren tė ulėrijė
emrin tuaj nė seanca tė shumėfishta seksi, deri sa tė ketė dalė dielli?
Dhe tė mos jetė false!


Nuk ka asgjė mė eksituese, apo jo?
Fatkeqėsisht, tė bėsh seks gjithė natėn nuk ėshtė aq e thjeshtė. Kjo
ndodh sepse periudha qetėsuese pas seksit e njė mashkulli tipik mund tė
ftohė tė gjitha qėllimet e nxehta. Eh, njė pjesė e meshkujve tė veēantė e
bėjnė, por jo tė gjithė! Megjithatė kemi lajme tė mira. Me shembujt nė
vijim, jo vetėm qė do tė shkurtoni kohėn e qetėsimit pas aktit, por do
mėsoni si ta ndizni partneren, gjatė kohės qė bėheni gati pėr t’iu
kthyer lojės sė seksit tė shfrenuar.Fillohet me...
ushqim


Rezultatet e njė seksi fantastik nė njė ēift tė uritur
arrihen vetėm nėse keni ngrėnė mė parė. Gjithashtu, ngopuni mes
seancave, nėse keni planifikuar tė bėni seks gjithė natėn. Kėshtu qė mos
kini frikė t’i suleni frigoriferit. Ndėrsa jeni te frigoriferi,
shmangni patatet apo biftekun e mbetur: nuk ka asgjė seksi qė mund tė
bėni me atė lloj ushqimi dhe vetėm sa do tė rėndoni veten.

Ajo qė
ju nevojitet pėr tė mbajtur tė ndezur atmosferėn, janė ushqime, si:
krem i rrahur, banane dhe puding. Ndėrsa e ushqeni, rrėshqisni
gishtėrinjtė tuaj drejt gojės sė saj dhe lėreni t’ju shijojė. Imitimi i
seksit oral do ju kthejė mendimet drejt seksit dhe ushqimi do t’ju
furnizojė sistemin. Dhe mos harroni akullin - kaloni njė kub mbi buzėt,
poshtė shpatullave dhe mes gjoksit tė saj. Asgjė nuk do ta eksitojė atė
mė shumė se kaq. Dhe mos u habisni, nėse raundi tjetėr i seksit
zhvillohet nė kuzhinė.Seks gjatė gjithė natės: qėndroni ngjitur
njėri-tjetrit. Shumė distancė pas seksit bėn qė ajo tė ndihet e
mėnjanuar emocionalisht, gjė qė mund tė shkatėrrojė mundėsitė tuaja pėr
tė bėrė seks gjithė natėn.

Dush i ngrohtė dhe seks oral

E
kush nuk ndihet i rigjallėruar pas njė dushi? Pėrfitoni nga periudha
qetėsuese dhe shkoni tė sapunoheni me partneren tuaj. Pastėrtia ju ofron
tė paktėn njė tė mirė, tė cilėn ju mund tė mos e kishit marrė nė
konsideratė mė parė - krijon mė pak pengesa.

Shumė femra nuk duan
qė mashkulli tė jetė mbi to pas seksit, sidomos nėse nuk janė tė
pranishėm kondomėt. Dhe ju mund tė jeni hezitues pėr tė njėjtėn arsye.
Seksi oral mund tė jetė njė alternativė dhe dushi mes raundeve i mban
mundėsitė e hapura pėr tė dy. Seks gjatė gjithė natės: mos bini pre e
rutinės. Lajeni dhe pėrkėdheleni njėri-tjetrin. Nėse doni me tė vėrtetė
ta relaksoni partneren, bėjini njė masazh skalpit, ndėrsa i lani edhe
flokėt. Po pėrse ta qetėsoni nėse keni ndėrmend tė bėni seks gjithė
natėn? Nėse doni ta eksitoni, qėndroni pas saj, sapunojeni, shpėlajeni
dhe afrojeni kokėn e dushit nė zonat e ulėta tė saj - pėrgatituni pėr
rėnkime pafund kėnaqėsie.

原åø–地址: Balkan Forums ™ - Discussions,
http://balkanweb.altervista.org/showthread.php?t=212


Nėse doni seks 12 orė, gjeni
pozicionet e duhura...


Edhe femra mė e ndrojtur ėshtė e
ndjeshme ndaj pornos, sidomos kur ėshtė shumė e eksituar. Vendosni njė
DVD tė pisėt pas seksit tė dalldisur dhe bėni detyrimet tuaja nė shtrat.
Ideja ėshtė ta mbani atė nėn dėshirėn e zjarrtė, deri sa tė jeni gati
pėr seancėn tjetėr. Mbajeni pranė dhe tregojini gjithė gjėrat e prapa qė
do t’i bėni. Kombinimi i zėrit tuaj me figurėn do ta bėjnė tė
drithėrohet pėrpara kohe. Seks gjatė gjithė natės: ka mundėsi qė ajo
mund tė shkojė nė orgazėm ndėrsa sheh DVD-nė seksi - pėrpiquni ta
parandaloni. Inkurajojeni t’i shfaqė kėto pėr ju, por mos e lini tė
shpenzojė tė gjithė energjinė seksuale, derisa ju tė jeni karikuar
sėrish. Besoj se do tė donit ta ruante kėtė vetėm pėr ju.

原åø–地址: Balkan Forums ™ - Discussions,
http://balkanweb.altervista.org/showthread.php?t=212


Shmangni tendosjet e tepėrta

Sekreti
pėr tė bėrė seks gjithė natėn ėshtė tė vendosni njė ritėm qė nuk do
t’ju vrasė - “i shpejtė dhe i furishėm” nuk ėshtė fjala kyē pėr kėtė
rast. Pėrfitoni nga pozicionet e seksit qė nuk kėrkojnė qėndresė
atletike. Pozicioni i misionarit mund tė tingėllojė mjaft i thjeshtė,
por shpatullat do tė jenė duke u pėrgjėruar pėr pak pushim, pas disa
orėsh.

E njėjta ndodh edhe me pozicionin e kalėrueses; muskujt e
kofshėve tė saj do tė dhėmbin, pasi ju ka kalėruar intensivisht. Nė vend
tė kėtyre, provoni diēka si rrjeta e merimangės; shiheni njėri- tjetrin
me fytyrė, ndėrsa jeni shtrirė mėnjanė dhe lejoni kėmbėt tė
gėrshetohen. Ky pozicion praktikohet pėr kontakt tė afėrt, penetrim tė
thellė dhe orgazėm tė lehtė - ēfarė ka pėr tė mos u dashur? Seks gjatė
gjithė natės: mos kini frikė tė dremisni pak nėse jeni tė rraskapitur,
por mos dilni nga karakteri - vazhdoni t’i flisni njėri-tjetrit.
Shtrihuni nė pozicionin e lugės nė mėnyrė qė tė dy jeni njėsoj kur tė
zgjoheni dhe gati pėr tė nisur sėrish.

Masazhi sensual e
shkrin atė si gjalpė


Nėse keni ndėrmend tė vazhdoni derisa
errėsira tė jetė larguar, trupat do tė kenė nevojė pėr njė kohė pėr
veten. Pėrkėdheleni njėri-tjetrin me masazhe tė ndėrsjella, duke i
kushtuar vėmendje tė veēantė shpatullave, shpinės, tė ndenjurave dhe
kofshėve. Duke e pėrkėdhelur njėkohėsisht fort dhe butė nė kėto zona do
ta bėni tė shkrijė si gjalpė. Njė masazh i thjeshtė me duar mund tė bėjė
ēudira. Merrni kohė tė mjaftueshme pėr tė eksploruar trupat tuaj,
ndėrsa diskutoni pėr orgazmėn e ardhshme qė keni ndėrmend t’i dhuroni.
Sėrish, kombinimi i zėrit me prekjen mund ta ēmendė deri nė epsh.

Seks
gjatė gjithė natės: provoni ta bėni kėtė nė pozicionin e rrjetės sė
merimangės, qė duket e pėrshtatshme pėr masazhe tė lehtė. Ndėrsa e
ngacmoni me prekje, ndihuni i lirė pėr t’u hedhur nė puthje tė zjarrtė
apo kafshim nė vend pikant.

I ngadalti dhe i vazhdueshmi fiton
garėn


Nėse doni ta kaloni vijėn e finish-it, duhet tė kaloni
pėrmes kėtyre shembujve. Mos e shihni periudhėn e qetėsimit pas aktit
si njė pengesė; ėshtė me tė vėrtetė njė bekim i maskuar. Nė fund tė
fundit, sa mė shumė tė rikuperoheni, aq mė i mirė do tė jetė seksi. Me
pak planifikim dhe me shumė epsh, do tė shihni yje edhe kur dielli tė
ketė kohė qė ka dalė. Si ju duket tashmė agimi?!

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Balkanweb, balkanweb, balkan web, Ballkanweb, balkanwebtv, balkanweb tv, ballkanwebtv, ballkanweb tv, ballkanweb, Balkans, Ballkan, Ballkani, Balkan, balkans, ballkan, ballkani, balkan, rajoni, rajon, lajm, lajme, lajmi, lajmet e sotme, lajmet e fundit, lajmi i fundit, artikuj, artikull, artikulli, lajmerime, lajmerim, lajmerimi, Albania, exchange, gazetat online, lajmet sot, lajme me ore, gazeta, shqiptare, newspaper, weather, sms, horoscope, tension, travell, news, investments, tenders, documents, organizations, internet, news and press, poll, news of Kosovo, news of Balkans, news of Albania, sport, Kosovo, Macedonia, Romania, Yugoslavia, Serbia, Bulgaria, Croatia, Greece, Hungary, Montenegro, Bosnia-Herzegovina, lajme nga rajoni, rajoni i shqiperise, rajoni i kosoves, rajoni i maqedonise, rajoni i greqise, international news, daily newspaper, national, politics, science, business, breaking news, business technology, technology,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
 
Seks i nxehtė deri nė mėngjes!? Ja strategjia!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Tema Shoqerore :: Dashuria Seksi dhe pasion-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog