Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Rozana & Noizy Skena "HOT"

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Rozana & Noizy Skena "HOT"   28.03.09 4:28


Kanė
marrė fund xhirimet e kėngės sė re tė Rozana Radit me titull “Fly”.
Kėnga ėshtė njė duet mes saj dhe djaloshit nga Anglia, Noisy.

Klipi
ėshtė tejet veror dhe ka mjaft skena “hot” mes Rozanės dhe djaloshit
simpatik. I ėshtė dashur njė ditė nga mėngjezi nė darkė Rozanės, pėr
xhirimet e klipit tė ri nė Palas, sa zbret nga zona e Llogarasė. Nė
kėtė klip Rozana shfaqet ajo vajza e egėr me flokėt platin dhe vajza
romantike me kaēurrelat e gjata ngjyrė kafe. Ndėrsa gjatė gjithė
klipit, luhet si njė lojė sa e egėr aq dhe eksituese mes saj dhe
djaloshit ė ri, dhe snob Noisy.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Rozana & Noizy Skena "HOT"
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz :: Thashetheme-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com