Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Adelina Ismaili 5000 Euro per nje koncert?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Adelina Ismaili 5000 Euro per nje koncert?   28.03.09 4:37

:28 pm
Ka
qenė njė e ftuar jo si gjithė tė tjerat, pėr tė dhėnė koncert nė
lokalin “Rio” nė Durrės, dhe pėr kėtė mbase ja ka vlejtur edhe pėr vetė
lokalin. Sepse sipas thashethemeve, kėngėtarja shumė e pėlqyer kosovare
Adelina Ismajli mėsohet tė jetė paguar 4-5 mijė euro, pėr tė kėnduar nė
kėtė lokal, me klientelė mė sė shumti VIP.

Ajo ka realizuar kėtė
koncert tė enjten e kaluar, nė tė cilin ėshtė shfaqur shumė nė formė,
edhe pse vinte nga njė tur i ngjeshur udhėtimesh dhe koncertet nė
Kosovė e Maqedoni. Ka qėndruar pėr pak ditė nė Tiranė, pasi dihet
debulesa e saj pėr publikun shqiptar.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Adelina Ismaili 5000 Euro per nje koncert?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz :: Thashetheme-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog