Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Xhemi Dhe Visi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Xhemi Dhe Visi   28.03.09 4:43


Ashtu
si ēifti i njohur David Dhe Victoria Beckham, edhe Xhemi Shehu sė
bashku me partnerin e saj Visi, bėjnė tė pamundurėn qė tė jenė njė ēift
i denjė pėr tapet tė kuq. Tė ftuar nė premierėn e filmit “Sex and the
city” nė kinema “Millenium 2”, ēifti u pa tė ishin veshur tė kombinuar
nė mėnyre perfekte me njėri-tjetrin, tė dy pantallona tė zeza kombinuar
sipėr me tė bardhė.

Ekzaktėshisht Visi mbante veshur njė kėmishė
tė bardhė, ndėrsa Xhemi kishte bėrė njė thyerje tė njė kanatjereje tė
zezė duke hedhur sipėr njė xhaketė tė shkurtėr tė bardhė. Rezultati? Tė
gjithė tė ftuarit kthyen kokėn pėr tė admiruar kėtė dyshe fotozhenike,
ashtu siē kanė bėrė disa vite mė parė nė ndarjen e ēmimeve “Amy
Award’s” ēifti Beckham.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Xhemi Dhe Visi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz :: Thashetheme-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create a blog