Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Teatri, ky art i humbur

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Suzana Tomic
Vip
Vip
avatar

Numri i postimeve : 31
Registration date : 06/08/2008
Age : 34
Location : Rijeka, Croatia

MesazhTitulli: Teatri, ky art i humbur   09.08.08 6:07

… epo e quajmė tė humbur tashmė, sepse sado qė ende ekziston Teatri Kombėtar, s’mund tė mohojmė qė artistėt e rinj tė lėnė shumė pėr tė dėshiruar. Nė pėrpjekje pėr tė sjellė vlera tek spektatori, kanė harruar tė bėjnė atė qė paraardhėsit tanė e arritėn me aq mund, por qė ja arritėn. Harrojnė tė sjellin atė qė quhet, shfaqje e vėrtetė. Si do vejė puna, as ne s’e dimė… megjithatė, le tė kujtojmė kohėrat e arta, kur teatri ishte i ndjekur nga ēdokush dhe ēdolloj moshe.
Ju personalisht, ē’mendim keni pėr teatrin e ditėve tė sotme?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.ForumiVirtual.Net
 
Teatri, ky art i humbur
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Moda dhe Estetika-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Free blog