Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Elvana Gjata, bionde dhe ‘punk girl’ nė klipin e ri “Mamani nejen”

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WebMaster
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 448
Registration date : 20/05/2010
Age : 38
Location : AlbaniaForums.Com

MesazhTitulli: Elvana Gjata, bionde dhe ‘punk girl’ nė klipin e ri “Mamani nejen”   09.08.10 4:11

Elvana Gjata, bionde dhe ‘punk girl’ nė klipin e ri “Mamani nejen”

Posted on
Aug. 7th, 2010 by
Berni


Elvana
Gjata prezanton hitin e dytė pėr kėtė verė. Kėnga ritmike “Mamani
nejen” nė bashkėpumi me bashkė rreperin nga Kosova, Fuga, i cili ka
bėrė dhe vargjet e kėngės, do tė dėgjohet nė tė gjithė diskotekat
shqiptare kėto netė tė nxehta vera. Ndonėse klipi ka vetėm pak ditė qė
ėshtė publikuar, impakti qė ka lėnė tek publiku ėshtė i padiskutueshėm.
Dy ditė nga hedhja e klipit nė youtube videoja ėshtė klikuar gati 35
mijė herė, dhe nuk kanė munguar komentet. Nė stacionet televizive
muzikore shqiptare kėnga transmetohet shumė shpesh. Nė klip, Elvana
vjen kompletėsisht e transformuar, si njė bjonde seksuale. Nė fragmente
tė tjera si njė \’punk girl\’.Muzika mban si ēdo herė tjetėr firmėn e
Flori Mumajesit, i cili nė videoklip shfaqet duke mbajtur kufjet nė
vesh.Mamani Nejen – qė do tė thotė – Ma mbani mbrėmjen, shumė shpejt do
tė jetė shprehja mė e pėrdorur e momentin. Bluetooth

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Balkanweb, balkanweb, balkan web, Ballkanweb, balkanwebtv, balkanweb tv, ballkanwebtv, ballkanweb tv, ballkanweb, Balkans, Ballkan, Ballkani, Balkan, balkans, ballkan, ballkani, balkan, rajoni, rajon, lajm, lajme, lajmi, lajmet e sotme, lajmet e fundit, lajmi i fundit, artikuj, artikull, artikulli, lajmerime, lajmerim, lajmerimi, Albania, exchange, gazetat online, lajmet sot, lajme me ore, gazeta, shqiptare, newspaper, weather, sms, horoscope, tension, travell, news, investments, tenders, documents, organizations, internet, news and press, poll, news of Kosovo, news of Balkans, news of Albania, sport, Kosovo, Macedonia, Romania, Yugoslavia, Serbia, Bulgaria, Croatia, Greece, Hungary, Montenegro, Bosnia-Herzegovina, lajme nga rajoni, rajoni i shqiperise, rajoni i kosoves, rajoni i maqedonise, rajoni i greqise, international news, daily newspaper, national, politics, science, business, breaking news, business technology, technology,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
 
Elvana Gjata, bionde dhe ‘punk girl’ nė klipin e ri “Mamani nejen”
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz :: Thashetheme-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Free blog