Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Sinan Hoxha: E vėrteta e fotove tė mia nė plazh me Seldin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WebMaster
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 448
Registration date : 20/05/2010
Age : 38
Location : AlbaniaForums.Com

MesazhTitulli: Sinan Hoxha: E vėrteta e fotove tė mia nė plazh me Seldin   09.08.10 4:13

Sinan Hoxha: E vėrteta e fotove tė mia nė plazh me Seldin

Posted on
Aug. 9th, 2010 by
Berni


Sinan
Hoxha, kėngėtari mė i pėrfolur sot nė gjithė median pėr njė “lidhje
rozė” me Seldin e Big Brother 3, nuk duket shumė i shqetėsuar pėr
debatet mė tė fundit. Por, veē gjithė kėsaj qė ai e konsideron
spekulim, ėshtė mė i mėrzitur, me disa foto qė janė publikuar ditėn e
djeshme nė njė nga tė pėrjavshmet rozė nė treg, “Game Over”, ku
shfaqet, ashtu sikurse ne do ti riprodhojmė, foto nė plazh tė tė dy
miqve, Seldit dhe Sinanit.
“Kjo ėshtė e turpshme. Madje, e paimagjinueshme. Mund tė trillojnė, por
tė censurohen fotot…kėtė nuk e kuptoj pse po bėhet” thotė Sinani.
Popullaritet? Ia kthejmė menjėherė ne tė Bluetooth.
Po mua nuk mė ka rėnė popullariteti, vazhdoj koncertet e mia dhe fansat mė duan.
Po si ėshtė e vėrteta e kėtyre fotove?
Ne kemi qenė nė plazh dhe kjo nuk fshihet sepse jemi me koncerte tė
planifikuara. Por, bashkė me ne, janė edhe mamatė tona. Madje, po nė
plazh, ka qenė me ne edhe Rozana Radi. Vetė unė kam qenė nėpėr
koncerte, dhe Seldi nėpėr koncerte. Unė tė hėnėn premtoj, pa 50 mijė
euro, se do tė bėj njė rrėfim tė plotė pėr gjithė kėtė ēėshtje nė
gazetėn tuaj…
Kjo ka qenė pėrgjigja e Sinan Hoxhės, ndėrkohė qė nė tavolinė bashkohet shumė shpejt dhe Rozi.
Sinani, vazhdon tė ruajė qetėsinė ndonėse temperaturat janė rritur
ndjeshėm, me lajmet dhe fotot qė publikohen ēdo ditė nė mediat rozė.
Siē duket, pėr kėngėtarin Sinan Hoxha, kėto akuza nuk kanė kurrfarė
rėndėsie, andaj dhe nuk po reagon. Nė lidhje me fotot e plazhit,
gazetarėt e suplementit “Bluetooth”, kanė prova konkrete…
Mamatė e Sinanit dhe Seldit
Siē dihet ėshtė padiskutim e pritshme qė njė lajm i tillė tė shkaktojė
shqetėsim dhe stres, nė tė dyja familjet e pėrfshira nė kėtė skandal,
si nė atė tė Sinanit, ashtu edhe nė atė tė Seldit. Pėrgjatė gjithė
javės qė po lėmė pas, jemi pėrpjekur tė komunikojmė me mamatė, e dy tė
“sulmuarve”, deri sa mė nė fund arritėm t’i takonim ato nė Vlorė, nėn
shoqėrinė e djemve tė tyre…Sinani dhe Seldi ishin tė ftuar nė kėtė
qytet, pėr tė performuar nė 2 diskoteka tė ndryshme verore, dhe si
pasojė kishin marrė me vete edhe nėnat e tyre, pėr t’ua larguar nė njė
farė mėnyre mendjen nga mjegulla e thashethemeve qė ėshtė krijuar
tashmė nė Tiranė. I pamė tė katėrt bashkė, ulur nė njė nga komplekset
buzė detit dhe sigurisht nuk kishte si tė mos kėrkonim njė prononcim
prej mamave, nė lidhje me deklaratėn e Domenikės. Pėr to ėshtė
sigurisht dyfish mė e vėshtirė ta kalojnė kėtė situatė, pasi pėrveēse u
pėrkasin njė tjetėr brezi, nuk e njohin mirė kėtė anėn e errėt tė tė
qenit i famshėm, pėrgojimin. Megjithatė, insistimit tė gazetarit tė
“Bluetooth” as ato nuk i rezistuan dot dhe tė dyja nė njė gojė u
pėrgjigjėn: “Nuk flasim dot pėr njė thashethem tė pakuptimtė qė
pėrfshin 2 njerėz tė po tė njėtės familje.” Sa i pėrket kėtyre fotove,
pėr tė cilat kolegėt, gazetarė, kanė bėrė komentin e tyre, shprehet
edhe kėngėtarja Rozana Radi, mike e vjetėr e Sinanit, qė ishte
gjithashtu atė ditė nė plazh me to… dhe jo vetėm kaq, bashkė me
deklaratėn e Rozit, vijnė edhe fotot e saj me Sinanin, tė shkrepura nga
paparaci ynė, po atė ditė.
Jeta private
Asnjėherė mė parė nuk ėshtė pėrfolur nė lidhje me jetėn e tij private,
ndonėse miqtė e tij tė afėrt na kanė pohuar se Sinani ka shumė sukses
me femrat. Nė intervistat e mėparshme, Sinani gjithmonė ka dashur ta
mėnjanojė kėtė pjesė, duke u pėrpjekur tė ruajė privatėsinė e tij, por
edhe pėr faktin se asnjėherė nuk i kanė pėlqyer kėto ‘pompimet’ nga ana
e mediave pėr lidhje tė ndryshme nė botėn e shoė-bizit shqiptar.
Karriera
Sinan Hoxha, ėshtė njė ndėr kėngėtarėt mė tė paguar nė tregun muzikor
shqiptar. Me njė karrierė tė gjatė nė muzikė, ai mban mbi supe 7 albume
tejet tė suksesshme si dhe 5 koncerte recitale. Nė rrethet e kolegėve
pėrflitet tė jetė mė i paguari, por ne nuk dimė tė themi se sa e
vėrtetė ėshtė kjo. Gjithkush prej rivalėve tė tij, u gėzua kur pa
deklaratėn e Domit, duke menduar se tashmė atij do t’i ulet
popullariteti. Por siē duket, edhe pas kėtij skandali, Sinani vijon tė
jetė i preferuar nga publiku. Fotoja qė sjellim sot nė “Bluetooth”,
ėshtė shkrepur disa ditė pas publikimit tė lajmit nė njė nga diskotekat
verore nė Durrės. Siē e shihni dhe vetė nga foto, salla ėshtė e mbushur
plot me njerėz, rreth 3000 vetė, qė kėrcejnė e kėndojnė sė bashku me
Sinanin kėngėt e tij. Ndėrkaq, shumė njerėz janė nė pritje tė njė
deklarate nga ana Sinanit, pėr tė cilėn ne gazetarėt e suplementit
“Bluetooth”, premtojmė se do tė bėjmė tė pamundurėn pėr ta siguruar, me
apo pa 50.000 eurot e kėrkuara prej tij. Gazeta Shqiptare

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Balkanweb, balkanweb, balkan web, Ballkanweb, balkanwebtv, balkanweb tv, ballkanwebtv, ballkanweb tv, ballkanweb, Balkans, Ballkan, Ballkani, Balkan, balkans, ballkan, ballkani, balkan, rajoni, rajon, lajm, lajme, lajmi, lajmet e sotme, lajmet e fundit, lajmi i fundit, artikuj, artikull, artikulli, lajmerime, lajmerim, lajmerimi, Albania, exchange, gazetat online, lajmet sot, lajme me ore, gazeta, shqiptare, newspaper, weather, sms, horoscope, tension, travell, news, investments, tenders, documents, organizations, internet, news and press, poll, news of Kosovo, news of Balkans, news of Albania, sport, Kosovo, Macedonia, Romania, Yugoslavia, Serbia, Bulgaria, Croatia, Greece, Hungary, Montenegro, Bosnia-Herzegovina, lajme nga rajoni, rajoni i shqiperise, rajoni i kosoves, rajoni i maqedonise, rajoni i greqise, international news, daily newspaper, national, politics, science, business, breaking news, business technology, technology,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
 
Sinan Hoxha: E vėrteta e fotove tė mia nė plazh me Seldin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz :: Thashetheme-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs