Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Rozana Radi, Domenika Shpifi paturpesisht

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WebMaster
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 448
Registration date : 20/05/2010
Age : 38
Location : AlbaniaForums.Com

MesazhTitulli: Rozana Radi, Domenika Shpifi paturpesisht   09.08.10 4:15

Rozana Radi, Domenika Shpifi paturpesisht

Posted on
Aug. 9th, 2010 by
Berni


Njė nga koleget e kėngėtarit Sinan Hoxha, Rozana Radi, tregon sot pėr suplementin “Bluetooth” se ditėn qė janė shkrepur
fotot nga paparaci i gazetės rozė, ka qenė edhe ajo gjithashtu me
Sinanin dhe Seldin. Nė mbrėmje tė dy kėngėtarėt kishin koncerte nė
destinacione tė ndryshme, Rozi ishte e ftuar nė Borsh, ndėrsa Sinani nė
Vlorė, por plazhin preferuan qė tė dy ta kalojnė bashkė nė Orikum.
Kėshtu ndėrsa kontaktuam me Rozin ajo na tha se: “Jam e shokuar nga
deklarata e Domenikės qė sipas meje nuk ėshtė aspak e vėrtetė. Ka sa e
sa vite qė e njoh Sinanin, qė kur kam filluar tė kėndoj. Kemi qenė
bashkė tė ftuar nėpėr diskoteka tė ndryshme nė Gjermani, Zvicėr, Greqi,
dhe unė e kam parė me shumė femra Sinanin, plus kėsaj i njoh dhe shumė
tė dashura. Nuk e kuptoj se si nuk i kanė publikuar asnjė foto kėtij
njeriu deri mė tani. Dy zgjidhja ka ose Sinani ka qenė mė i kujdesshėm
seē duhet ose paparacėt nuk kanė qenė edhe shumė tė shkathėt. Problemi
ėshtė qė njė personazh publik, njė artist me mend nuk ka pse tė bėjė
publike me dashje tė dashurat e veta. Jeta private ėshtė jeta private,
paēka se ka nga ata paparacėt shumė tė shkathėt qė mundin tė shkėpusin
momente intime. Po t’i rikthehemi deklaratės sė asaj vajzės dhe fotove
qė janė pėrdorur, me duken absolutisht absurde.Unė nuk shikoj asgjė tė
keqe, qė tė ndihmosh njė mik, njė vėlla, njė njeri qė e njeh
familjarisht, d.m.th, qė kanė hyrje dhe dalje familjare pėr tė bėrė
disa foto artistike.

Unė nuk shikoj asgjė tė jashtėzakonshme kėtu, pėr mė tepėr
asgjė pėr tė publikuar njė lajm tė tillė, nesėr mund tė shoqėroj unė
njė shoqen time si mė me eksperiencė nė kėtė fushė (fotografitė), dhe
ēfarė? Edhe mua nesėr do tė mė nxjerrin lesbike? Problemi ėshtė se janė
disa njerėz qė duan tė godasin Sinanin, duan ta shikojnė tė rrėnuar.
Kam pėrshtypjen se nuk kanė pėr t’ia arritur, pasi Sinanin e do njė
diasporė e tėrė dhe tė gjithė kėrcejnė dhe kėndojnė kėngėt e tij.

Pėr mendimin tim nuk ka mė vlerė tė merren me Sinanin, le tė merren me kėto qė shpifin pėrmes emrit tė Sinanit. Bluetooth

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Balkanweb, balkanweb, balkan web, Ballkanweb, balkanwebtv, balkanweb tv, ballkanwebtv, ballkanweb tv, ballkanweb, Balkans, Ballkan, Ballkani, Balkan, balkans, ballkan, ballkani, balkan, rajoni, rajon, lajm, lajme, lajmi, lajmet e sotme, lajmet e fundit, lajmi i fundit, artikuj, artikull, artikulli, lajmerime, lajmerim, lajmerimi, Albania, exchange, gazetat online, lajmet sot, lajme me ore, gazeta, shqiptare, newspaper, weather, sms, horoscope, tension, travell, news, investments, tenders, documents, organizations, internet, news and press, poll, news of Kosovo, news of Balkans, news of Albania, sport, Kosovo, Macedonia, Romania, Yugoslavia, Serbia, Bulgaria, Croatia, Greece, Hungary, Montenegro, Bosnia-Herzegovina, lajme nga rajoni, rajoni i shqiperise, rajoni i kosoves, rajoni i maqedonise, rajoni i greqise, international news, daily newspaper, national, politics, science, business, breaking news, business technology, technology,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
 
Rozana Radi, Domenika Shpifi paturpesisht
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz :: Thashetheme-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com