Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Prezervativėt me probleme! Thyen nė mes tė veprimit dhe mori shtatzėnė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WebMaster
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 448
Registration date : 20/05/2010
Age : 38
Location : AlbaniaForums.Com

MesazhTitulli: Prezervativėt me probleme! Thyen nė mes tė veprimit dhe mori shtatzėnė   15.08.10 4:41

Situata "qeshur" tė Zyrės
pėr Mbrojtjen e Konsumatorit, por shqetėsuese tė vazhdueshme pėr njė
grua qė u ankuan se ata patėn shtatzėnė pėr shkak tė prezervativėve
cilėsi tė dobėt.
Situata "qeshur" tė Zyrės pėr Mbrojtjen e
Konsumatorit, por shqetėsuese tė vazhdueshme pėr njė grua qė u ankuan se
ata patėn shtatzėnė pėr shkak tė prezervativėve cilėsi tė dobėt.
Tags: Zyra pėr
mbrojtjen e konsumatorit, ankesat

Nė ankesėn e
bėrė, ajo kėrkon inspektorėt tė dalin nė pension shumė probleme, tė
cilat sollėn kreu njė detyrė nė kėto kohė tė vėshtira.

"Ajo u ankua se
bleva dy kondom dhe tė dy e thyen: nga njėra anė dhe njė tė lartė. Ėshtė
njė situatė qesharake, ne kurrė nuk kam ballafaquar rekomandim tė
tillė, ne do tė marrė gjėrat seriozisht dhe do tė bėjė analizat kontrolleve, tha drejtori i Dionisi Culetu OPC
konstante.

Gruaja thotė se ajo e bleu prezervativė nga dy dyqane tė
ndryshme. Qė tė dyja janė "probleme", vendosi qė tė rinj nuk mund ta lėrė
gjėrat. Ajo paraqitur menjėherė ankesė nė Zyrėn pėr mbrojtjen e
konsumatorit dhe kėrkoi inspektorėve qė tė ndėrmarrin veprime.

Nga ana tjetėr,
pėrgjegjėsi inspektorėt filluan OPC verifikim. Ata do tė
kontrollojė nėse nuk kondomat janė tė skaduar dhe tė them se, nė varėsi
tė mangėsive qė ato do tė gjeni, do tė kėrkojė tėrheqjen e grumbull e
prezervativėve nė treg.

Megjithatė,
inspektorėt kini parasysh se tė gjithė konsumatorėt duhet tė dinė se
ekziston rreziku i pėrkeqėsimit tė 1% pėr tė gjitha kėto produkte.

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Balkanweb, balkanweb, balkan web, Ballkanweb, balkanwebtv, balkanweb tv, ballkanwebtv, ballkanweb tv, ballkanweb, Balkans, Ballkan, Ballkani, Balkan, balkans, ballkan, ballkani, balkan, rajoni, rajon, lajm, lajme, lajmi, lajmet e sotme, lajmet e fundit, lajmi i fundit, artikuj, artikull, artikulli, lajmerime, lajmerim, lajmerimi, Albania, exchange, gazetat online, lajmet sot, lajme me ore, gazeta, shqiptare, newspaper, weather, sms, horoscope, tension, travell, news, investments, tenders, documents, organizations, internet, news and press, poll, news of Kosovo, news of Balkans, news of Albania, sport, Kosovo, Macedonia, Romania, Yugoslavia, Serbia, Bulgaria, Croatia, Greece, Hungary, Montenegro, Bosnia-Herzegovina, lajme nga rajoni, rajoni i shqiperise, rajoni i kosoves, rajoni i maqedonise, rajoni i greqise, international news, daily newspaper, national, politics, science, business, breaking news, business technology, technology,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
 
Prezervativėt me probleme! Thyen nė mes tė veprimit dhe mori shtatzėnė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Zonė e lirė + 18 :: Libido & Eros-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create a blog