Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 RRĖFEHET OLTA…

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WebMaster
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 448
Registration date : 20/05/2010
Age : 38
Location : AlbaniaForums.Com

MesazhTitulli: RRĖFEHET OLTA…   15.08.10 5:09

RRĖFEHET OLTA…

Posted on
Aug. 15th, 2010 by
BerniDje nė Sh2 kishim njė shkrim pėr historinė e famshme tashmė
tė faqeve rozė Seldi- Domenika.Protagoniste e shkrimit, apo thėnė mė
mirė e sulmuara e radhės ka qenė njė tjetėr banore e shtėpisė sė Big
Brother, Olta Sheta. Shoqja e ngushtė e Domenikės akuzonte Oltėn qė
ishte shitur tek Sinani dhe Seldi pėr 500 euro. Me kėto 500 euro ajo
duhet tė deklaronte se Domenika vetė i ka pohuar se ėshtė shtatzėnė.Ne u
pėrpoqėm dhe dje tė lidheshim nė telefon me Oltėn, por nuk kishim
numrin e saj. E kontaktuar me telefon nga SH2, Olta vetė na ka thėnė se
nuk do tė pėrzihet fare me kėto thashetheme.

Ajo nuk ka pranuar tė japė njė intervistė tė gjatė, madje ka pohuar
se nuk do fare tė flasė nė media pėr kėtė ēėshtje, pasi tė gjitha kėto
janė shpifje qė bėhen nė adresė tė saj.

Me kėtė Olta ka hedhur poshtė akuzėn e mikes sė Domenikės, e cila
pohoi se Olta ka marrė 500 euro pėr tė thėnė qė Domenika ėshtė
shtatzėnė. Sh2

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Balkanweb, balkanweb, balkan web, Ballkanweb, balkanwebtv, balkanweb tv, ballkanwebtv, ballkanweb tv, ballkanweb, Balkans, Ballkan, Ballkani, Balkan, balkans, ballkan, ballkani, balkan, rajoni, rajon, lajm, lajme, lajmi, lajmet e sotme, lajmet e fundit, lajmi i fundit, artikuj, artikull, artikulli, lajmerime, lajmerim, lajmerimi, Albania, exchange, gazetat online, lajmet sot, lajme me ore, gazeta, shqiptare, newspaper, weather, sms, horoscope, tension, travell, news, investments, tenders, documents, organizations, internet, news and press, poll, news of Kosovo, news of Balkans, news of Albania, sport, Kosovo, Macedonia, Romania, Yugoslavia, Serbia, Bulgaria, Croatia, Greece, Hungary, Montenegro, Bosnia-Herzegovina, lajme nga rajoni, rajoni i shqiperise, rajoni i kosoves, rajoni i maqedonise, rajoni i greqise, international news, daily newspaper, national, politics, science, business, breaking news, business technology, technology,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
 
RRĖFEHET OLTA…
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz :: Thashetheme-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create a blog