Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Tuna bėhet imazh i “Golden Rose”

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WebMaster
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 448
Registration date : 20/05/2010
Age : 38
Location : AlbaniaForums.Com

MesazhTitulli: Tuna bėhet imazh i “Golden Rose”   15.08.10 5:12

Tuna bėhet imazh i “Golden Rose”


Posted on
Aug. 14th, 2010 by
BerniKėngėtarja Tuna Sejdiu kėto ditė pėrveē qė ėshtė shpallur mė e
mira e estradės maqedonase, ajo ka lidhur kontratė si imazh publicitar i
kompanisė sė njohur pėr “make up”, si dhe pas njė pauze tė gjatė ka
publikuar njė videoklip tė nxehtė nė bashkėpunim me Dafina Zeqirin dhe
reperin 2Po2.

Firma mė e madhe e grimit “Golden Rose” ka zgjedhur pikėrisht
kėngėtaren seksi pėr tė qenė imazh mbrojtės i kėsaj kompanie. Tuna ėshtė
personaliteti mė i pėrshtatshėm pėr t’u pranuar nė treg nga
konsumatorėt.

Ajo pas vetes ka njė bagazh artistik tė konsiderueshėm pėr t’u
pranuar mirė nė tė dyja pjesėt e tregut, duke menduar nė atė shqiptar
dhe maqedonas. Ky ėshtė komenti i menaxherit gjeneral tė “Golden Rose”,
pas zgje-dhjes sė Tunės si imazh tė tye. Panorama

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Balkanweb, balkanweb, balkan web, Ballkanweb, balkanwebtv, balkanweb tv, ballkanwebtv, ballkanweb tv, ballkanweb, Balkans, Ballkan, Ballkani, Balkan, balkans, ballkan, ballkani, balkan, rajoni, rajon, lajm, lajme, lajmi, lajmet e sotme, lajmet e fundit, lajmi i fundit, artikuj, artikull, artikulli, lajmerime, lajmerim, lajmerimi, Albania, exchange, gazetat online, lajmet sot, lajme me ore, gazeta, shqiptare, newspaper, weather, sms, horoscope, tension, travell, news, investments, tenders, documents, organizations, internet, news and press, poll, news of Kosovo, news of Balkans, news of Albania, sport, Kosovo, Macedonia, Romania, Yugoslavia, Serbia, Bulgaria, Croatia, Greece, Hungary, Montenegro, Bosnia-Herzegovina, lajme nga rajoni, rajoni i shqiperise, rajoni i kosoves, rajoni i maqedonise, rajoni i greqise, international news, daily newspaper, national, politics, science, business, breaking news, business technology, technology,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
 
Tuna bėhet imazh i “Golden Rose”
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz :: Thashetheme-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs