Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Domenika, gati tė pėrballet me Sinanin nė gjyq

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WebMaster
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 448
Registration date : 20/05/2010
Age : 37
Location : AlbaniaForums.Com

MesazhTitulli: Domenika, gati tė pėrballet me Sinanin nė gjyq   15.08.10 5:13

Domenika, gati tė pėrballet me Sinanin nė gjyq

Posted on
Aug. 14th, 2010 by
BerniNuk ėshtė penduar pėr asnjė fjalė qė ka nxjerrė nga goja dy
javė mė parė kundėr ish-tė dashurit tė saj, Seldit, dhe marrėdhėnies sė kėtij tė fundit me
kėngėtarin Sinan Hoxha. Domenika Ēaushaj duket se nuk ka asnjė dyshim
tek fjalėt e saj, madje ėshtė gati tė pėrballet me gjyq me Sinan Hoxhėn
pėr tė pranuar se ato qė ka thėnė ndaj tij, janė tė vėrteta, madje ka
gjasa qė ajo tė sjellė edhe fakte tė reja rreth miqėsisė sė tij me
Seldin. Reagimi i Domenikės ka ardhur pas deklaratave tė para disa
ditėve tė kėngėtarit, i cili pohoi se do tė padiste atė nė gjykatė pėr
shpifje. Pra, duket se kjo maratonė akuzash dhe kundėrakuzash do tė
vazhdojė ende. Domenika ėshtė gati qė tė vazhdojė “betejėn”, tashmė jo
pėr tė zbuluar nėse ish-i dashuri ėshtė apo jo homoseksual, pasi
versionin e saj e ka thėnė, por pėr tė vėrtetuar se fjalėt qė ka thėnė,
janė 100 pėr qind tė vėrteta…!
Domenika
U bė gati 2 javė qėkur ajo dha deklaratėn se Seldi ėshtė gay. Prej
atėherė Domenika Ēaushaj nuk ka preferuar tė bėjė asnjė koment. Madje,
edhe atėherė kur tė gjithė banorėt e Big Brother 3 kanė deklaruar se
ishin kundėr saj, vajza ka preferuar tė qėndrojė nė heshtje. Por, duket
se ka qenė akuza e kėngėtarit Sinan Hoxha, e cila e ka zgjuar atė, madje
e ka bindur qė tė flasė. Vajza e Big Brother ka pohuar se ėshtė gati tė
mbrohet kundėr akuzave qė i janė bėrė asaj pėr shpifje nga ana e
kėngėtarit dhe ndoshta shumė shpejt do tė dalė me njė deklaratė, por nuk
ka dhėnė asnjė detaj tjetėr. “Nė lidhje me ato qė ka thėnė Sinani nė
media pėr mua se do tė mė hedhė nė gjyq, mund tė them se nuk ėshtė gjė
tjetėr, veēse presion nga ana e tij. Gjithēka qė kam thėnė, janė tė
vėrteta dhe e kam bėrė me vetėdije”, – ka thėnė pėrfunduar Domenika.

Sinan Hoxha
Tė gjithė pritėn nė fakt qė Sinan Hoxha tė jepte njė deklaratė, e
cila ndoshta do tė kishte suprimuar kėdo, por nė fakt, ai vetėm pranoi
se nuk ishte homoseksual dhe se deklaratat e Domenikės ishin dashakeqe.
Madje, kėngėtari ka arritur deri aty sa tė deklarojė se do ta padisė pėr
shpifje Domenikėn, edhe pse gjatė kohės qė ajo ka qenė brenda shtėpisė
sė Big Brother, ka dėrguar 1 mijė mesazhe qė tė fitonte. “Dėrgova 1000
mesazhe qė tė nxirrja fituese Domenikėn nė Big Brother, mund ta
verifikoni. Unė vetė nuk kam dhėnė asnjėherė detaje pėr jetėn time
private. Nuk mė ka pėlqyer kurrė ta hedh atė nė treg”, – ka pranuar
kėngėtari, i cili theksoi se ka qenė i zhgėnjyer nga sjellja e Domenikės
(pas publikimit tė lajmit) dhe se sjellja e saj ishte skandaloze.
Ndėrkaq, edhe e ėma e Seldit ka pranuar disa ditė mė parė se do tė
padisin Domenikėn qė ka akuzuar Seldin publikisht se ėshtė homoseksual
dhe se fotot ishin tė montuara.
Ndėrkaq, duke parė qė shumica i kanė dalė nė mbrojtje pėr kauzėn e
tij, Seldi ka preferuar tė mos flasė fare, madje i ėshtė gėzuar tej mase
suksesit tė videoklipit tė ri duke komentuar mesazhet private qė i janė
dėrguar nė adresėn personale nė Facebook. Nė kėtė pikė duket sikur ai i
ka vendosur kapak gjithė kėsaj historie me Domin, duke vijuar jetėn
normalisht, pra duke iu rikthyer muzikės, aty ku e kishte lėnė para se
tė hynte nė Big Brother. Standard

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Balkanweb, balkanweb, balkan web, Ballkanweb, balkanwebtv, balkanweb tv, ballkanwebtv, ballkanweb tv, ballkanweb, Balkans, Ballkan, Ballkani, Balkan, balkans, ballkan, ballkani, balkan, rajoni, rajon, lajm, lajme, lajmi, lajmet e sotme, lajmet e fundit, lajmi i fundit, artikuj, artikull, artikulli, lajmerime, lajmerim, lajmerimi, Albania, exchange, gazetat online, lajmet sot, lajme me ore, gazeta, shqiptare, newspaper, weather, sms, horoscope, tension, travell, news, investments, tenders, documents, organizations, internet, news and press, poll, news of Kosovo, news of Balkans, news of Albania, sport, Kosovo, Macedonia, Romania, Yugoslavia, Serbia, Bulgaria, Croatia, Greece, Hungary, Montenegro, Bosnia-Herzegovina, lajme nga rajoni, rajoni i shqiperise, rajoni i kosoves, rajoni i maqedonise, rajoni i greqise, international news, daily newspaper, national, politics, science, business, breaking news, business technology, technology,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
 
Domenika, gati tė pėrballet me Sinanin nė gjyq
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz :: Thashetheme-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog