Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Ingridi, jetė nate vetėm, pa tė dashurin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WebMaster
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 448
Registration date : 20/05/2010
Age : 38
Location : AlbaniaForums.Com

MesazhTitulli: Ingridi, jetė nate vetėm, pa tė dashurin    15.08.10 5:16
Ingrid
Gjoni
, kėngėtarja e famshme, shfaqet mė nė formė se kurrė. Kėtė
verė, nė fakt nuk kemi pasur shumė foto tė Ingridit, nuk e kemi parė
shumė shpesh edhe nė plazh, gjė tė cilėn e ka shfrytėzuar shumė mirė
gjatė verės sė kaluar. Por nuk mund tė pėrfundonte sezoni veror, pa
kapur paparaci ynė edhe Ingrid
Gjoni
n.

Dhe ja ku e shohim nė fakt nė shoqėrinė e
Palomės, nė njė nga diskot e natės nė qytetin e Vlorės. Ingridi na
shfaqet mė e hirshme se kurrė, por ajo qė na bėri pėrshtypje gjatė
mbrėmjes ėshtė se ka qenė e shoqėruar me Palomėn dhe jo me tė dashurin e
saj tė ri tė cilin e ka nxjerrė nė disa aktivitete kohėt e fundit.
BluetoothwWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Balkanweb, balkanweb, balkan web, Ballkanweb, balkanwebtv, balkanweb tv, ballkanwebtv, ballkanweb tv, ballkanweb, Balkans, Ballkan, Ballkani, Balkan, balkans, ballkan, ballkani, balkan, rajoni, rajon, lajm, lajme, lajmi, lajmet e sotme, lajmet e fundit, lajmi i fundit, artikuj, artikull, artikulli, lajmerime, lajmerim, lajmerimi, Albania, exchange, gazetat online, lajmet sot, lajme me ore, gazeta, shqiptare, newspaper, weather, sms, horoscope, tension, travell, news, investments, tenders, documents, organizations, internet, news and press, poll, news of Kosovo, news of Balkans, news of Albania, sport, Kosovo, Macedonia, Romania, Yugoslavia, Serbia, Bulgaria, Croatia, Greece, Hungary, Montenegro, Bosnia-Herzegovina, lajme nga rajoni, rajoni i shqiperise, rajoni i kosoves, rajoni i maqedonise, rajoni i greqise, international news, daily newspaper, national, politics, science, business, breaking news, business technology, technology,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
WebMaster
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 448
Registration date : 20/05/2010
Age : 38
Location : AlbaniaForums.Com

MesazhTitulli: Re: Ingridi, jetė nate vetėm, pa tė dashurin    15.08.10 5:17

Ingrid Gjoni

Profili


Datelindja:

-24
Dhjetor 1982


Biografia

E njohur si nje
nga fotomodelet e para ne Shqiperi. Qe ne moshe te vogel spikat talenti i
saj si nje balerine dhe regjizore ku me pas do ta shikoni si nje show
girl. Kryen nje sere spektaklesh qe ne moshe te vogel te organizuara nga
vete ajo. Ne vitin 1998 vendoset ne Greqi per te punuar me nje afat te
shkurter si fotomodele. Vite me vone, do ta shohim dhe si kengetare ku
ne kete fushe ka patur sukses. Momentalisht ndodhet ne Amerike ku
ushtron profesionin e saj si fotomodele. Ka deshire te vazhdoje
Akademine e Arteve te Bukura si aktore. Ne vitin 2002 eshte cilesuar
eedhe si vajza me e sukseshme e kopertinave.

google_protectAndRun("ads_core.google_render_ad", google_handleError, google_render_ad);


Shiko Video


Ciljeta Xhilaga &
Ingrit Gjoni - Puci Puci

Ingrid Gjoni - Barbi
silikon

Ingrid Gjoni - Weekend

Ingrid Gjoni - Vitamin

Ingrid Gjoni- Sabiani -
Parajsa

Ingrid Gjoni - Jek e Jek

Ingrid Gjoni - Perse me
mua

Sabiani ft Ingrid Gjoni -
Do te marr me vehte

Inis dhe Ingrid Gjoni - I
ziu ti
wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Balkanweb, balkanweb, balkan web, Ballkanweb, balkanwebtv, balkanweb tv, ballkanwebtv, ballkanweb tv, ballkanweb, Balkans, Ballkan, Ballkani, Balkan, balkans, ballkan, ballkani, balkan, rajoni, rajon, lajm, lajme, lajmi, lajmet e sotme, lajmet e fundit, lajmi i fundit, artikuj, artikull, artikulli, lajmerime, lajmerim, lajmerimi, Albania, exchange, gazetat online, lajmet sot, lajme me ore, gazeta, shqiptare, newspaper, weather, sms, horoscope, tension, travell, news, investments, tenders, documents, organizations, internet, news and press, poll, news of Kosovo, news of Balkans, news of Albania, sport, Kosovo, Macedonia, Romania, Yugoslavia, Serbia, Bulgaria, Croatia, Greece, Hungary, Montenegro, Bosnia-Herzegovina, lajme nga rajoni, rajoni i shqiperise, rajoni i kosoves, rajoni i maqedonise, rajoni i greqise, international news, daily newspaper, national, politics, science, business, breaking news, business technology, technology,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
 
Ingridi, jetė nate vetėm, pa tė dashurin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz :: Vipat Shqiptar-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Free blog