Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Bukuroshja shqiptare Anisa, nė 20-shen e mė tė mirave

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Bukuroshja shqiptare Anisa, nė 20-shen e mė tė mirave   04.09.10 4:45


Pjesėmarrja nė njė eveniment bukurie per Anisa Mukaj ka hapur shumė dyer. Ajo doli nga kompeticioni i “Miss Shqipėrisė” me njė titull dhe mė pas iu hap drita jeshile dhe u paraqit nė njė event pėrtej kufijve shqiptarė. Eksperiencėn e parė tė kėtij lloji Anisa, “Miss Kinemaja 2010” e pėrzgjedhur nė “Miss Shqiėpria 2010” e ka pėrjetuar pak ditė mė parė nė Poloni, ku u zhvillua konkursi “Miss Super National”.

Ka qenė njė garė aq sa e bukur edhe e fortė, ku mes 66 pjesėmarrėseve nga shtete tė ndryshme tė botės, Anisa bukuroshja shqiptare ka hyrė nė 20-shen e mė tė mirave, ben te ditur Bluetooth. Emocionet kanė qenė mėse tė kuptueshme, ndėrsa ajo ka tėrhequr vėmendjen e fotografėve edhe pėr natyrėn e saj tė zhdėrvjellėt dhe lirshmėrinė para aparatit fotografik.

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Bukuroshja shqiptare Anisa, nė 20-shen e mė tė mirave
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz :: Vipat Shqiptar-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblog