Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Tė spiunosh fėmijėt nė Facebook, e gabuar

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Jona Koleci
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 698
Registration date : 24/05/2010
Age : 33
Location : Athens

MesazhTitulli: Tė spiunosh fėmijėt nė Facebook, e gabuar   05.09.10 2:14

Tė spiunosh fėmijėt nė Facebook, e gabuar

03/09/2010 16:30Tė spiunosh fėmijėt nė Facebook, e gabuar

Tė spiunosh nė profilin e Facebook-ut tė fėmijėve adoleshentė, ėshtė sikur t’u lexosh ditarin e tyre sekret dhe nuk duhet bėrė.

Pėrfundimi ėshtė nxjerrė nga disa eskpertė italianė qė kanė vendosur disa rregulla pėr tė patur njė marrėdhėnie tė rregullt fėmijė-prindėr mbi pėrdorimin e rrjeteve sociale.

Pėr ekspertėt, sjellja mė e mirė qė duhet pasur ėshtė dialogu “real”, edhe pėr argumentat “virtualė”.


wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
Bambolita
Vip
Vip
avatar

Numri i postimeve : 16
Registration date : 13/09/2010
Age : 29
Location : Torino

MesazhTitulli: Re: Tė spiunosh fėmijėt nė Facebook, e gabuar   17.09.10 1:58

sipas meje prindrit zduhet ti lejojne te perdorin internetin ne mosh te vogel ...ose te pakten te jen prezent
pastaj ankohen nese gocat e tyre dalin me brek neper profile te fb ose netlog
(pa diskutuar fare se cfare bejn meshkujt )
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Re: Tė spiunosh fėmijėt nė Facebook, e gabuar   17.09.10 5:49

Une jam me nje mendit me bAmbolita ka shume te drejte per cfar ka shkruajtur me lart Smile

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Tė spiunosh fėmijėt nė Facebook, e gabuar   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Tė spiunosh fėmijėt nė Facebook, e gabuar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Gramatik, Drejtshkrim, dhe Pėrkthimėt tė gabuar.

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Tema Shoqerore :: Portali i forumit-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Sosblog