Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Share | 
 

 Gruaja e deputetit, prostitutė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Jona Koleci
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 698
Registration date : 24/05/2010
Age : 33
Location : Athens

MesazhTitulli: Gruaja e deputetit, prostitutė   05.09.10 4:17

Gruaja e deputetit, prostitutė

05/09/2010 16:20Gruaja e deputetit, prostitutė

Nuk kanė tė sosur telashet pėr Devid Kamerun, liderin e konservatorėve britanikė, njėkohėsisht kryeministėr.

Fillimjavėn e shkuar Uilliam Hague, njėri prej Bashkėpuntėorėve mė tė ngusht qė mban postin e Sekretarit tė Jashtėm, u akuzua pėr njė lidhje tė fshehtė me asistentin e tij 25 vjeēar duke aluduar se ai ishte gay.

Ndėrsa sot gazeta “Sunday Mirror” ka zbuluar se gruaja njė deputi konservator punon si prostitutė nė njė shtėpi publike.
Gazetarėt nėpėrmjet kamerave tė fshehta kanė filmuar gruan e deputetit Majk Uetherli, e cila kundrejt 70 stėrlinave ofronte marrėdhėnie seksuale.

“Sunday Mirror” shkruan se 39 vjeēarja braziliane, e quajtur Clara dhe e fotografuar nė parlament disa muaj me parė me bashkėshortin deputet, punonte si prostitė nė 3 shtėpi publike nė jug tė Londrės.

E pyetur nga gazetarėt nėse e pėlqente punėn qė bėnte duke shitur trupin, gruaja deputetit tha:
“Mė pėlqen tė punoj kėtu, klientėt janė njėrėz tė kėndshėm, kjo shtėpi publike ėshtė njė vend i mirė nga ku mund tė fitosh para”

Kur i ėshtė treguar se bashkėshortja punonte si prostitutė deputeti konservator tha se kjo ėshtė njė tronditje e vėrtetė, por ai deklaroi se ata ishin ndarė nė muajin shkurt dhe se takoheshin njėherė nė javė pėr drekė si dy miq tė mirė.
“Faleminderit pėr njoftimin tuaj”, u ka thėnė deputeti gazetarėve qė zbuluan kėtė skandal.
Londer, gruaja e deputetit, prostitutėGazetarėt nėpėrmjet kamerave tė fshehta kanė filmuar gruan e deputetit Majk Uetherli, e cila kundrejt 70 stėrlinave ofronte marrėdhėnie seksuale.

Burimi:


Top Channel
gruaja-deputetitNuk kanė tė sosur telashet pėr Devid Kamerun, liderin e konservatorėve britanikė, njėkohėsisht kryemistėr.Fillimjavėn e shkuar Uilliam Hague, njėri prej bashkėpuntorėve mė tė ngushte qė mban postin e Sekretarit tė Jashtėm, u akuzua pėr njė lidhje tė fshehtė me asistentin e tij 25 vjeēar duke aluduar se ai ishte gay.Ndėrsa sot gazeta “Sunday Mirror” ka zbuluar se gruaja njė deputi konservator punon si prostitutė nė njė shtėpi publike.Gazetarėt nėpėrmjet kamerave tė fshehta kanė filmuar gruan e deputetit Majk Uetherli, e cila kundrejt 70 stėrlinave ofronte marrėdhėnie seksuale.“Sunday Mirror” shkruan se 39 vjeēarja braziliane, e quajtur Clara dhe e fotografuar nė parlament disa muaj me parė me bashkėshortin deputet, punonte si prostitė nė 3 shtėpi publike nė jug tė Londrės.E pyetur nga gazetarėt nėse e pėlqente punėn qė bėnte duke shitur trupin, gruaja deputetit tha:“Mė pėlqen tė punoj kėtu, klientėt janė njėrėz tė kėndshėm, kjo shtėpi publike ėshtė njė vend i mirė nga ku mund tė fitosh para”. Kur i ėshtė treguar se bashkėshortja punonte si prostitutė deputeti konservator tha se kjo ėshtė njė tronditje e vėrtetė, por ai deklaroi se ata ishin ndarė nė muajin shkurt dhe se takoheshin njėherė nė javė pėr drekė si dy miq tė mirė. “Faleminderit pėr njoftimin tuaj”, u ka thėnė deputeti gazetarėve qė zbuluan kėtė skandal.


 

Gruaja e deputetit, prostitutė
$('slideshow').style.display = 'none';
$('wrapper').style.display = 'block';
var slideshow = new TINY.slideshow("slideshow");


function init() {
// quit if this function has already been called
if (arguments.callee.done) return;

// flag this function so we don't do the same thing twice
arguments.callee.done = true;

// kill the timer
if (_timer) clearInterval(_timer);

slideshow.auto = true;
slideshow.speed = 5;
slideshow.link = "linkhover";
slideshow.info = "information";
slideshow.thumbs = "slider";
slideshow.left = "slideleft";
slideshow.right = "slideright";
slideshow.scrollSpeed = 4;
slideshow.spacing = 5;
slideshow.active = "#E98606";
slideshow.thumbsSliderWidth = 455;
slideshow.init("slideshow", "image", "imgprev", "imgnext", "imglink");
};

/* for Mozilla/Opera9 */
if (document.addEventListener) {
document.addEventListener("DOMContentLoaded", init, false);
}

/* for Internet Explorer */
/*@cc_on@*/
/*@if (@_win32)
document.write("<\/script>");
var script = document.getElementById("__ie_onload");
script.onreadystatechange = function() {
if (this.readyState == "complete") {
init(); // call the onload handler
}
};
/*@end@*/

/* for Safari */
if (/WebKit/i.test(navigator.userAgent)) { // sniff
var _timer = setInterval(function() {
if (/loaded|complete/.test(document.readyState)) {
init(); // call the onload handler
}
}, 10);
}

/* for other browsers */
window.onload = init;

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
 
Gruaja e deputetit, prostitutė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Tema Shoqerore :: Portali i forumit-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog