Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Filma Horror dhe Thriller

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Suzana Tomic
Vip
Vip
avatar

Numri i postimeve : 31
Registration date : 06/08/2008
Age : 34
Location : Rijeka, Croatia

MesazhTitulli: Filma Horror dhe Thriller   09.08.08 6:08

Me keshilloni ndonje film te bukur, se me kane merzitur serialet merzit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.ForumiVirtual.Net
Bvunushi

avatar

Numri i postimeve : 3
Registration date : 07/08/2008
Age : 31
Location : New York

MesazhTitulli: Re: Filma Horror dhe Thriller   09.08.08 8:21

Te rekomandoj te shikosh filmat : Vacancy (2007), The Ruins (2008), John Rambo (2008)
Gjithashtu perpiqu te gjesh filmin The Reaping (2007) se eshte i bukur, aktorja kryesore eshte Hilary Swank.
Ke ndonje pyetje? Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Filma Horror dhe Thriller
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Moda dhe Estetika-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create a blog