Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Vleresimi juaj per muziken dhe kengetaret shqiptare.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Jona Koleci
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 698
Registration date : 24/05/2010
Age : 33
Location : Athens

MesazhTitulli: Vleresimi juaj per muziken dhe kengetaret shqiptare.   09.09.10 8:27

Po shikoja ne youtube disa "kengetare" shqiptare si Zajmina,Ciljeta,Rovena,Ingridi etj etj dhe vura re nga komentet qe nje pjese e mire e njerezve i pelqenin.

Nuk kam asgje kunder ketyre "kengetareve",nuk jam aspak ziliqare,nuk dua te jem ne vendin e tyre(kete doja ta theksoja se pastaj dikush mund te mendoje se flas nga inati apo zilia)...

E di qe eshte dhe pune gustosh,por thjesht doja te dija mendimin tuaj.

Nga niveli i kengeve qe degjohen ne Shqiperi te krijohet ideja qe atje te gjithe mund te bejne kengetarin/en...Mjafton te dish te zhvishesh,ose te kesh vajza qe zhvishen ne videoklipin tend.

Degjon kenge qe kane vetem refren,ne 5 minuta kenge vetem dy fjale kendohen.

E shikoni si cilesor nivelin e muzikes ne Shqiperi???

Nga nje 1-10 ē'note do ti vendosnit muzikes shqiptare qe degjohet tani ne Shqiperi?? Po "kengetareve" qe me demek kendojne???Shkrim te kendshem....

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
kejla
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 831
Registration date : 09/09/2010
Age : 33
Location : shteti albania qyteti me i miri nga veriu

MesazhTitulli: Re: Vleresimi juaj per muziken dhe kengetaret shqiptare.   11.09.10 4:36

o jona moj shoqe pse i kufizon dynjane te japin nota nga 1 ne dhjete , une psh per disa kengetare si Aleksander Gjoka ( 9 ) ose Burn ( 6 ) po per kengetare te tjere variojne nota nga nota 0 - - Infinit kto qe permende ti shkojne psh tek - 10 ( me afer 0 ska njeri qe i dergon

e thene me seriozisht tregu muzikore shqipetare ka degraduar ( duke perjashtuar ndo 1 kenge ne 100 ) eshte bere shume komerciale
nje dite nje shoku im me pershendet me nje kenge ( zakonisht ai ka gusto te mira ) o zot thashe cfare eshte kjo nga te erdhi me tha - i ka te bukura shalet dhe ballkonin kam qeshur ore i thashe jam femer une nuk me terheqin ato qe me thua
kshu qe holle holle vetme kaq jane kenget aktuale shqipetare jane pjese trupi.

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


................Se lumi me i vogel ne fund
diku ne det shkon e prehet.......................

Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
Network
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 973
Registration date : 04/09/2010
Age : 32
Location : Itali

MesazhTitulli: Re: Vleresimi juaj per muziken dhe kengetaret shqiptare.   11.09.10 6:08

une muziket shqipetare me shume se noten 5 nuk i jap Arsyet jan te shumte

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.net
elenita
OnLine
OnLine
avatar

Numri i postimeve : 455
Registration date : 10/07/2009
Age : 30
Location : Milano

MesazhTitulli: Re: Vleresimi juaj per muziken dhe kengetaret shqiptare.   17.09.10 23:59

muzika shqiptare??? me fal per ca po flisni??? shumica e kengve ne shqiperi jan vjedhura dhe per ket arsy nuk mund ti themi muzik shqiptare!!
mua me pelen vetem ELVANA GJATA, eshte me te vertet e papame dhe ka nje ze me te heq trurin ;)
te tjerat nuk i fus ne list fare!!!

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


Femer mos qaj kot, se tualeti yt vlen me shume se ai idjot!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.AlbStar.Tk
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Re: Vleresimi juaj per muziken dhe kengetaret shqiptare.   18.09.10 5:58

Po shikoj qe shume i gjykoni kengetaret shqiptare po si i thojne nje fjale te urte qe sipas vendit behet kuvendi kshuqe mos harroni qe jemi ne shqiperi ishim shtet i mbyllur dhe jemi shume mbrapa persa i perket shteteve te tjera dhe doemos do kopjojme nga te tjeret un nuk i gjykoj aq shume ka dhe kengetare te mire qe ja vlejne por shumica jan kot po do regullohen dhe ata :P

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
elenita
OnLine
OnLine
avatar

Numri i postimeve : 455
Registration date : 10/07/2009
Age : 30
Location : Milano

MesazhTitulli: Re: Vleresimi juaj per muziken dhe kengetaret shqiptare.   18.09.10 11:32

sheeeeeeeeeeeee jak skemi me u rrugullu naj her po vazhdum duke kopjuar!!!
nuk bojn jan kote te gjith pervec elvanes!!!!
dhe mos e zgjat mo!!!

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


Femer mos qaj kot, se tualeti yt vlen me shume se ai idjot!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.AlbStar.Tk
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Re: Vleresimi juaj per muziken dhe kengetaret shqiptare.   19.09.10 5:47

buzqesh haha ok nuk e zgjas mo e mbylla :P

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Re: Vleresimi juaj per muziken dhe kengetaret shqiptare.   19.09.10 5:47


wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
elenita
OnLine
OnLine
avatar

Numri i postimeve : 455
Registration date : 10/07/2009
Age : 30
Location : Milano

MesazhTitulli: Re: Vleresimi juaj per muziken dhe kengetaret shqiptare.   20.09.10 8:57

a ke ti zemer (zemer) te duash nje femer (femer )
eshte e papame
vaii elvanaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


Femer mos qaj kot, se tualeti yt vlen me shume se ai idjot!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.AlbStar.Tk
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Vleresimi juaj per muziken dhe kengetaret shqiptare.   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Vleresimi juaj per muziken dhe kengetaret shqiptare.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Tema Shoqerore :: Diskutime shoqėrore-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblog