Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Qyteti me i bukur?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

Qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe Kosove ?
 Prishtina
 Shkodra
 Tirana
 Durresi
 Korca
 Saranda
 Vlora
 Tropoja
 Berati
 Gjirokastra
 Elbasani
 Fieri
 Peja
 Prizreni
 Gjakova
 Mitrovica
Shiko rezultatin
AutoriMesazh
Oni Pustina
Vip
Vip
avatar

Numri i postimeve : 158
Registration date : 23/07/2009
Age : 37
Location : Tirane, Albania

MesazhTitulli: Qyteti me i bukur?   09.09.10 21:52

First topic message reminder :

Deshiroj te shprehni mendimet tuaj per qytetin me te bukur ne shqiperi persa i perket arkitektures,urbanistikes,pastertise dhe jetesen?

e di dhe e kuptoj qe shume duan sduan do mbrojne qytetet e tyre(midis tyre dhe une)]

ne sondazh do ve detyrimisht qytetet me te degjuara dhe me te medha,kjo sdo te thote se qytetet e tjera me te vogla s'jane te bukura
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/

AutoriMesazh
elenita
OnLine
OnLine


Numri i postimeve : 455
Registration date : 10/07/2009

MesazhTitulli: Re: Qyteti me i bukur?   02.10.10 22:01

Network shkruajti:
Fatisha Smile

ca eshte kjo re??

tirana dhe pik, se mos filloj prap un duke e shkrujatur 326584512 her!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.AlbStar.Tk
Network
Administrator
Administrator


Numri i postimeve : 973
Registration date : 04/09/2010

MesazhTitulli: Re: Qyteti me i bukur?   02.10.10 23:56

ky nr ca osht nr komes :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.net
Oni Pustina
Vip
Vip


Numri i postimeve : 158
Registration date : 23/07/2009

MesazhTitulli: Re: Qyteti me i bukur?   03.10.10 20:37

[u][i]Tirana eshte kryeqyteti dhe qyteti me i bukur jo ne shqiperi por edhe ne ballkan ky eshte mendimi im dhe atyre qe e kan studiuar Smile[/i[/u]]


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
Network
Administrator
Administrator


Numri i postimeve : 973
Registration date : 04/09/2010

MesazhTitulli: Re: Qyteti me i bukur?   04.10.10 5:27

ti gjysmen e lanes ke kap mer per me cilesu nje qytet shikohet e gjithe jo vetem i lagje Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.net
elenita
OnLine
OnLine


Numri i postimeve : 455
Registration date : 10/07/2009

MesazhTitulli: Re: Qyteti me i bukur?   04.10.10 8:00

shtttttttttttttttt network se ti thyva brit!!!
TIRANA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.AlbStar.Tk
Network
Administrator
Administrator


Numri i postimeve : 973
Registration date : 04/09/2010

MesazhTitulli: Re: Qyteti me i bukur?   04.10.10 9:46

tirona me brek tgjona :P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.net
elenita
OnLine
OnLine


Numri i postimeve : 455
Registration date : 10/07/2009

MesazhTitulli: Re: Qyteti me i bukur?   05.10.10 5:16

sheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
TIRANA!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.AlbStar.Tk
Network
Administrator
Administrator


Numri i postimeve : 973
Registration date : 04/09/2010

MesazhTitulli: Re: Qyteti me i bukur?   05.10.10 7:14

Rrogozhina
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.net
elenita
OnLine
OnLine


Numri i postimeve : 455
Registration date : 10/07/2009

MesazhTitulli: Re: Qyteti me i bukur?   05.10.10 10:32

Network shkruajti:
Rrogozhina

rrogozhina nuk eshte qytet eshte rreth!!!

TIRANA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.AlbStar.Tk
emanuela shehu
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 27
Registration date : 01/04/2011
Age : 20
Location : tirana

MesazhTitulli: Re: Qyteti me i bukur?   03.04.11 3:40

mua me pelqen saranda me teper por edhe qytet e tjera jane shume te bukura sepse cdo gje qe ka te beje me shqiperine eshte e bukur...Smile))

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


love music...especially heavy metal....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
Angela Martini
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 192
Registration date : 03/09/2010
Age : 31
Location : Albania

MesazhTitulli: Re: Qyteti me i bukur?   03.04.11 3:46

Po te drejte keni ema cdo qytet ka bukurine e saje une votoj per shkodren eshte qytet i bukur dhe ka kultur ka njerez dashamires Smile

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.AlbaniaFace.Com
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 37
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Re: Qyteti me i bukur?   03.04.11 3:50

Nga vendet bregdetare po eshtee saranda por edhe tirana e bukur eshte

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Qyteti me i bukur?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Qyteti me i bukur?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Tė njihemi me njėri tjetrin :: Viset shqiptare-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Free blog