Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Emigrimi dhe Shqiperia.

Shko poshtė 

Emigrimi dhe te mirat/keqijat e saj?
E ka ndihmuar shume
100%
 100% [ 1 ]
I ka bere dem te madh
0%
 0% [ 0 ]
Nuk e di/Nuk pergjigjem.
0%
 0% [ 0 ]
Totali i votave : 1
 

AutoriMesazh
Jona Koleci
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 698
Registration date : 24/05/2010
Age : 32
Location : Athens

MesazhTitulli: Emigrimi dhe Shqiperia.   10.09.10 20:44

Duke pare ketu ne forum se shumica e anetareve jetojne jashte shqiperise dhe kane emigruar per nje jete me te mire dhe mbas disa bisedave qe kemi bere ketu reth emigrimit,me erdhi ne mend nje pyetje:
CFARE I KA SJELLE SHQIPERISE EMIGRIMI??
spo flas vetem per aspektin ekonomik se te gjithe e dime se nje pjese e ekonomise shqiptare jeton nga emigrantet por po flas se nje pjese e madhe e rinise,e "trurit" dhe e "mushkerise" te shtetit shqiptar skane ndermend te kthehen ne vendlindje.
ju si thoni?
emigrimi e ka ndihmuar shqiperine?
apo e ka shkateruar dhe i ka bere dem?
vota dhe mendimet tuaja jane te vlefshme dhe te respektueshme.

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,



Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
 
Emigrimi dhe Shqiperia.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Argėtim, Zbavitje dhe Lojra :: Sontazhe & Votime-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs