Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

  Tė mbetemi miq!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Jona Koleci
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 698
Registration date : 24/05/2010
Age : 32
Location : Athens

MesazhTitulli: Tė mbetemi miq!   10.09.10 20:54

Mos i besoni shumė burrit qė dėshiron tė mbetet nė lidhje me ish tė dashurėn.Burri qė thotė se dėshiron tė mbetet mik juaji, pas pėrfundimit tė lidhjes dashurore, me gjasė ashtu edhe mendon. Gjinia mė e fortė ka njė nevojė gati patologjike tė mbetet nė raporte tė mira me partneret e veta tė mėparshme.
Gruas ose vajzės qė ka durim, ish i dashuri do t'i telefonojė gjithmonė kur e ka ngushtė nė punė, kur ka probleme me familjen ose vajzėn e re...
Vajza, partneri i sė cilės shihet shpesh me tė dashurin e tij, ka tė drejtė tė dyshojė. Nėse ajo zonjė e pazakontė ka pasur aq tė meta (siē thotė ai) pse shihet me tė. Ndoshta edhe ka diēka ndėrmjet tyre?
Burrat nė realitet janė oportunistė. Ata dėshirojnė tė jenė tė siguruar nga disa anė. Burrat i urrejnė konfliktet emocionale dhe pėr kėtė arsye pėrpiqen qė ndarja tė kalojė qetė. Nė atė mėnyrė gati gjithnjė ndodhen nė shėrim tė ish-partnereve tė veta. /Telegrafi/

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
Jona Koleci
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 698
Registration date : 24/05/2010
Age : 32
Location : Athens

MesazhTitulli: Re: Tė mbetemi miq!   10.09.10 20:54

........Keto me duken vetem paranoja..........
........per vete faktin sepse asnje lidhje nuk munde te qendroje pa patur besim te njeri-tjetri.....
........Te mendosh gjithmone se cfare ben tjetri, kur del ,ke takon, me ke flet ne telefon....eshte njelloj sikur ti zesh frymen......
........Te gjithe kane nevoje per pak hapsire per veten e tyre.....
........Kur mendon keshtu atehere do te thote , se lidhja nuk ben per ty...eshte me mire te rrish vetem, se sa ti krijosh probleme te kota edhe tjetrit.....

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
 
Tė mbetemi miq!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Tema Shoqerore :: Dashuria Seksi dhe pasion-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Free blog