Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Rrihet keq kengetarja Ingrid Gjoni.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Oni Pustina
Vip
Vip
avatar

Numri i postimeve : 158
Registration date : 23/07/2009
Age : 38
Location : Tirane, Albania

MesazhTitulli: Rrihet keq kengetarja Ingrid Gjoni.   11.09.10 20:46


Kėngėtarja Ingrid Gjoni u grind me disa vajza ne Laprakė pas sė cilės pėrfundoi nė Spitalin Ushtarak pėr tu kuruar nga plagėt e marra. Sipas mjekėve gjendja e kėngėtares ishte e rėndė nė momentin qė kishte mbėrritur nė spital.

TIRANE - Kėngėtarja Ingrid Gjoni pėrfundon nė Spitalin Ushtarak me plagė tė lehta nė trup,tė shkaktuara me mjete prerėse. Ngjarja ka ndodhur rreth 10 ditė mė parė, por gjithēka ėshtė mbajtur sekret. Incidenti nuk rezulton tė jetė denoncuar nė polici nga vetė kėngėtarja. Mjekė tė Spitalit Ushtarak kanė konfirmuar se Ingridi ėshtė kuruar nga plagė tė shkaktuara me mjete prerėse.Sipas tyre gjendja e kėngėtares ishte e rėndė nė momentin
qė kishte mbėrritur nė spital, por fatmirėsisht plagėt ishin sipėrfaqėsore nė pjesėn e sipėrme tė trupit dhe nuk kishin dėmtuar organe jetėsore apo tė kishin sjellė probleme tė pariparueshme.

Sipas fjalėve, ngjarja ėshtė provokuar nga njė grindje banale mes kėngėtares dhe disa vajzave tė tjera banore tė Laprakės. Kėto tė fundit e kanė goditur dhe e kanė rrahur paq kėngėtaren, madje e kanė qėlluar me thikė ose me mjete tė tjera tė forta duke i shkaktuar edhe plagėt e dukshme nė pjesėn e sipėrme tė trupit. E plagosura VIP e Spitalit Ushtarak,
ka marrė vetėm mjekimin e parė dhe atė tė domosdoshėm e mė pas ka vijuar me mjekimet nė banesė. Nuk dihen ende motivet sesi kjo ngjarje nuk ėshtė regjistruar nė polici, ndonėse nė Spitalin Ushtarak ndodhet e stacionuar 24 orė nė ditė njė patrullė policie, enkas pėr tė verifikuar tė plagosurit apo pacientėt qė mund tė kenė lidhje me ngjarjen kriminale.

Eshte tentuar tė lidhja me kėngėtaren Gjoni, por telefoni i saj ka qenė gjatė gjithė kohės jashtė shėrbimit. Tė gjitha kontaktet e tjera me kėngėtaren kanė rezultuar mision i pamundur, pėr shkak tė “no comment” pėr kėtė informacion.

Pikėrisht njė vit mė parė, nė 16 tetor, Ingrid Gjoni ishte pėrfshirė nė njė tjetėr incident. Ajo sė bashku me 14 miq tė saj, pėrfshi edhe Ēiljeta Xhilagėn, ishin duke u dėfryer nė lokalin “Kanon”, pas spektaklit ‘Miss Globe International’, kur pėr shkak tė njė mikeshės sė tyre, qė siē duket e kishte tepruar me pijen, ka ndodhur incidenti me policinė. Pas 2 orėve tė kaluara nė polici, ku dhe kishte dhėnė deklaratėn me shkrim,Gjoni ėshtė liruar bashkė me disa miq tė saj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
 
Rrihet keq kengetarja Ingrid Gjoni.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: LifeStyle :: Intervista-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create a blog