Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Rozana reklamon gjoksin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Jona Koleci
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 698
Registration date : 24/05/2010
Age : 32
Location : Athens

MesazhTitulli: Rozana reklamon gjoksin   11.09.10 23:52

Rozana reklamon gjoksinTani tė gjithė e dinė qė Rozana Radi ka gjoksin mė tė bukur mes artistėve tė show bizzit, por e gjithė kjo meritė ėshtė falė kirurgjisė plastike, fakt tė cilin e ka pohuar edhe vetė ajo.
Nėse shihni me kujdes fotot e publikuara gjatė gjithė stinės sė nxehtė nė adresėn e saj nė Facebook, do tė shihni se ato janė tė fokusuara tek gjoksi, ndoshta kjo ėshtė njė mėnyrė pėr tė reklamuar. Ajo qė bie nė sy, ėshtė se pėrveē volumit tė gjoksit, Rozana vazhdon tė jetė po aq seksi sa dikur dhe shumė pak e kanė kuptuar se ajo ka bėrė njė operacion plastik. Pėr mė tepėr qė vetė kėngėtarja dhe aktorja e talentuar kishte deklaruar kohė mė parė se kishte shumė frikė t’i nėnshtrohej njė operacioni plastik.
Pėr sa u takon projekteve muzikore, ajo gjatė verės nuk u shfaq me asnjė kėngė, duke lėnė fansat nė pritje, edhe pse prej kohėsh flitet se xhirimet e njė videoklipi kanė pėrfunduar, por nuk ėshtė vendosur se kur do tė shfaqet nė televizion. Gazeta Standard


wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
 
Rozana reklamon gjoksin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz :: Thashetheme-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com