Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Femija thot:"Mami im ka qen porno star"

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Jona Koleci
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 698
Registration date : 24/05/2010
Age : 33
Location : Athens

MesazhTitulli: Femija thot:"Mami im ka qen porno star"   14.09.10 4:39


Ne nje nga debatet e fundit qe kam pasur me miqte e mi ishte prap reth prinderve...dhe sa egoist mund te jen ata...Sipas dikujt, nje femer qe ka qen yll porno e famshme[me vjen keq qe sme kujtohet emri aktores te famshme....] sduhet me te ket femij...sepse do i prishi jeten...

Sado qe mund te lihet nga ky "profesion" mbasi qe lind....filmat e saj do ngelen....Pra ne konkluzion....nje femer e till duhet te behet mama?!

Edhe pse e shkuara saj mund te ndikoj mbi jeten e femijes saj? Duke mare parasysh qe femijet jan teper te keqinje dhe qe mund ta izolojne femine e saj per motive te ndryshme [mund te inkurajohen dhe nga prindrit...] Apo kto lloj paragjykimi sduhet te ken vend....Sepse po shkojme drejt nje bote ku secili ben jeten e vete...dhe ne skemi pse te nderhym ne te, as mos e gjykojme...
Po ashtu pse eshte kaq e madhe diferenca mes nje mamaje porno star....dhe nje babaj porno star?Dhe nqs jeni kundra qe nje femer e till te behet nene, cila besoni qe jan me "profesionet" qe sduhen te kene femije?!

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
 
Femija thot:"Mami im ka qen porno star"
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Tema Shoqerore :: Diskutime shoqėrore-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | www.sosblog.com