Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Rinia shqiptare, dembele apo aktive?

Shko poshtė 

Jemi punetore, apo dembele ?
 Jo jemi shume punetore
 Dembele te medhenj
 Edhe dembele por dhe punetore kur duhet
 Ndoshta
 Nuk e di
Shiko rezultatin
AutoriMesazh
aleks
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 203
Registration date : 28/03/2009
Age : 30
Location : Albania

MesazhTitulli: Rinia shqiptare, dembele apo aktive?   14.09.10 5:44

Rinia shqiptare, dembele apo aktive?

Shume dembele...........

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


Knaqesia juaj Qellimi yne!!


Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.YouGoDec.Com
elenita
OnLine
OnLine
avatar

Numri i postimeve : 455
Registration date : 10/07/2009
Age : 29
Location : Milano

MesazhTitulli: Re: Rinia shqiptare, dembele apo aktive?   17.09.10 7:54

ehuuuuu pu qe per pun jemi me shume se dembela, por per kafe ama edhe si kur te kemi punuar nga 20 ore jemi gjithmon ne form!!!

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


Femer mos qaj kot, se tualeti yt vlen me shume se ai idjot!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.AlbStar.Tk
Network
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 973
Registration date : 04/09/2010
Age : 32
Location : Itali

MesazhTitulli: Re: Rinia shqiptare, dembele apo aktive?   17.09.10 8:43

Puna ka dicka Kur nuk na pelqen nuk punojm kurse kur punen e kupton dmth ke deshire te mesosh dicka punon me shume qejf ,kshu qe sjemi dhe fort dembele

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.net
elenita
OnLine
OnLine
avatar

Numri i postimeve : 455
Registration date : 10/07/2009
Age : 29
Location : Milano

MesazhTitulli: Re: Rinia shqiptare, dembele apo aktive?   21.09.10 21:44

ca?

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


Femer mos qaj kot, se tualeti yt vlen me shume se ai idjot!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.AlbStar.Tk
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 37
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Re: Rinia shqiptare, dembele apo aktive?   21.09.10 22:12

edhe punotero edhe dembele varet

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
elenita
OnLine
OnLine
avatar

Numri i postimeve : 455
Registration date : 10/07/2009
Age : 29
Location : Milano

MesazhTitulli: Re: Rinia shqiptare, dembele apo aktive?   22.09.10 3:46

te jet per mu, s'shkoj ndonje her ne pune!!!
do rrija gjith diten duke ber shopping!!
une per vete jam dembele!!

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


Femer mos qaj kot, se tualeti yt vlen me shume se ai idjot!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.AlbStar.Tk
PrInCi
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 623
Registration date : 29/03/2009
Age : 26
Location : Elbasan

MesazhTitulli: Re: Rinia shqiptare, dembele apo aktive?   01.10.10 5:16

Me shume jemi dembele por kjo gje nuk eshte vetem per rinine shqiptare por per te gjith rinin e sotme asnje se ka qejf punen SmileSmile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.al-forums.Com
kejla
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 831
Registration date : 09/09/2010
Age : 32
Location : shteti albania qyteti me i miri nga veriu

MesazhTitulli: Re: Rinia shqiptare, dembele apo aktive?   15.12.10 3:29

Do doja te dija kush ka votuar qe rinia shqipetare jane shume punetore , kjo eshte per te qeshur
Une votova ate te treten , por e di se jam treguar shume pozitive

Rinia shqipetare ka nje potencial te papare dhe mund te beje shume perpara

Por me sa duket jane "infektuar" me dembelizmin qe ka sjelle zhvillimi i mjeteve te komunikimit, eshte per te ardhur keq qe sheh te rinjte te ngujuar ne internet , biseda virtuale i ka zene te gjithe dhe humbin tmerresisht shume kohe para kompjuterit duke harruar shoqerine , ndeshjet e futbolllit apo volejbollit, te shkuarat ne lume bashke duke e transformuar lumin ne nje det te improvizuar , shkembimin e librave apo zhvillimin e inteligjences dhe intuites per te bere cdo dite dicka te re.
I mesipermi ishte vetem aspekti i pare

Po te shohim ne aspektin e punes se paguar , jemi edhe me keq , nuk them per ata qe mundohen te studiojne dhe rrine nxenes dhe studente mesatare , po ata qe mezi ua vene noten 5 mesuesit cfare bejne ne shkolle?! Pothuajse te gjithe rrine ne kurriz te prinderve te tyre duke dale nga oret e mesimit duke shkuar e duke luajtur ne bilardo apo ne party duke shpenzuar leket e babait per te qerasur femrat dhe per te bere vip-in ( very idiot person )
Aspekti i fundit i dembelizimit .....sjellja
Harbuteria , cinizmi, interesi dhe mungesa e edukates ne shoqeri
perton aty djali apo vajza e re te beje nje pershendetje te hajrit , por flet thate ,vetem nje ckemi ? apo ku di une , lere pastaj mirdita , me leje apo me falni ( kur largohen nga nje ambjent), mungon deshira per te mesuar me teper , vetem mjaftohen me ate qe u futet vetevetiu ne tru pa u lodhur

Mos iu duket se u sjella ashper me rinine ?

Ka dicka qe nuk i mungon rinise shqipetare Zgjuarsia
I takon asaj te vendose nese duhet ta perdorin apo jo kete zgjuarsi
_____________________________________________________________
_____________________________________________________________
Si gjithmone ka disa tema ku rezervoj te drejten te flas perseri

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


................Se lumi me i vogel ne fund
diku ne det shkon e prehet.......................

Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 37
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Re: Rinia shqiptare, dembele apo aktive?   16.12.10 20:46

Po edhe une me ate mendim jam kejla edhe ate vote kam votuar te treten se edi qe shqiptaret jan dembele edche punetore kur duhet Smile

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
kejla
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 831
Registration date : 09/09/2010
Age : 32
Location : shteti albania qyteti me i miri nga veriu

MesazhTitulli: Re: Rinia shqiptare, dembele apo aktive?   16.12.10 20:52

po e vertete , kur u teket po jane punetore ,por sikur nuk eshte shume pozitive , jo kur duhet jane punetore por kur u mbushet mendja

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


................Se lumi me i vogel ne fund
diku ne det shkon e prehet.......................

Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
Jona Koleci
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 698
Registration date : 24/05/2010
Age : 32
Location : Athens

MesazhTitulli: Re: Rinia shqiptare, dembele apo aktive?   22.12.10 4:31

Edhe dembele por dhe punetore kur duhetsepse gjithandej ku ka shqiptar kur duan jan punetor Smile

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
patycalderon@yahoo.com

avatar

Numri i postimeve : 35
Registration date : 04/06/2011
Age : 20
Location : Albania

MesazhTitulli: Re: Rinia shqiptare, dembele apo aktive?   04.06.11 10:22

edhe dembele edhe punetore kur duhet/... afro
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PrInCi
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 623
Registration date : 29/03/2009
Age : 26
Location : Elbasan

MesazhTitulli: Re: Rinia shqiptare, dembele apo aktive?   04.06.11 10:40

Ka Lloj LLoj Tipash Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.al-forums.Com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Rinia shqiptare, dembele apo aktive?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Rinia shqiptare, dembele apo aktive?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Tė njihemi me njėri tjetrin :: Rinia Shqiptare-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Free blog