Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

  C'fare s'keni bere akoma si te rinj qe keni deshire ta realizoni?!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
aleks
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 203
Registration date : 28/03/2009
Age : 30
Location : Albania

MesazhTitulli: C'fare s'keni bere akoma si te rinj qe keni deshire ta realizoni?!    14.09.10 5:53

Jeta eshte e mbushur me beteja e disfata, ne nje fare menyre edhe te mibejtuarit eshte lufte. Si te rinj qe jemi nga ana tjeter, kemi shume deshira, ambicje, endrra te parealizuara, premtime qe i kemi bere vetes (po qe s'i kemi mbajtur dot akoma), etj, etj. Dhe qe t'i besh endrrat realitet, qe te plotesosh deshirat e tua, te duhet te kalosh permes gjithe atyre betejave, gropave, disfatave e situatave te veshtira, besoj. Kjo eshte jeta fundja.

Cilat jane disa nga keto deshira apo endrra ne sirtar qe keni ju si te rinj qe s'i keni realizuar dot akoma por qe kerkoni t'i beni realitet sa me pare, sa jeni akoma te rinj?! Dhe pse kini pikerisht keto deshira?! Do te ishte interesante t'i hapnim e shpjegonim deshirat dhe endrrat tona ketu, keshtu njohim edhe pak me mire njeri-tjetrin, pelqimet tona dhe mundesite apo perpjekjet qe bejme ne per te plotesuar pikerisht keto deshira qe kemi. FALEMINDERIT TE GJITHEVE. puthje

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


Knaqesia juaj Qellimi yne!!


Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.YouGoDec.Com
 
C'fare s'keni bere akoma si te rinj qe keni deshire ta realizoni?!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Tė njihemi me njėri tjetrin :: Rinia Shqiptare-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | Society and Culture | Celebrity, star | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog