Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Princi Leka II, kerkoj nje vajze shqiptare

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
aleks
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 203
Registration date : 28/03/2009
Age : 30
Location : Albania

MesazhTitulli: Princi Leka II, kerkoj nje vajze shqiptare   14.09.10 5:55

Princi Leka dhe jeta e tij mes Oborrit mbretėror dhe administratės publike. Gjaku blu qė rrjedh nė venat e tij, nuk e kanė transformuar aspak karakterin e djaloshit tė ri 26 vjeēar, i cili shquhet pėr klas, elegancė dhe thjeshtėsi. Nė ndryshim nga gjyshi dhe i ati, qė e lidhėn jetėn me princesha europiane, pėr Princin e ri e pėrzgjedhura mjafton tė jetė vetėm shqiptare. Edhe pse jo me gjak blu, pasi tė gjitha vajzat shqiptare janė princesha.   Ishte 20 vjeē kur erdhi pėr herė tė parė nė Shqipėri dhe puthi tokėn e adheut.

Kjo ishte ėndrra e Princit Leka, e ushqyer prej vitesh nė emigrim nga familja me gjakun blu. Gjithēka qė gjeti pėrputhej me pėrfytyrimin qė ai kishte krijuar pėr Shqipėrinė nga leximet, rrėfimet, lajmet qė qarkullonin e qė shpesh herė pėrzienin gjumin e princit.

Ka bėrė njė betim si Princi Trashėgimtar i shqiptarėve dhe qė nga ajo ditė ēdo gjė e ka vėnė nė shėrbim tė Shqipėrisė dhe shqiptarėve. Njė angazhim qė kėrkon tė gjithė seriozitetin e mundshėm dhe qė princi po e pėrmbush ēdo ditė. Pavarėsisht se ėshtė trashėgimtar i Monarkisė, ai prej pak kohėsh ėshtė vėnė nė shėrbim tė administratės publike, pasi kjo detyrė pėr tė do tė thotė angazhim nė njė moment historik tė kombit. Dhe si princ i gjithė shqiptarėve, si moment tė rėndėsishėm historik ai vlerėson sidomos shpalljen e pavarėsisė sė Kosovės. E konsideron si njė finale tė madhe tė njė lufte shumėvjeēare e cila po jep rezultatet dhe po finalizohet, mbas kaq sakrificash dhe vuajtjesh tė popullit tė Kosovės.

I zgjuar, me njė sjellje delikate dhe tė rafinuar, Princi Leka gjithmonė ka zgjuar vėmendje: me shfaqjet e tij tė kujdesshme nė publik, me jetėn e shtruar dhe tė pa bujė, me edukatėn dhe maturinė qė tregon kudo e me kėdo. Pėr vetė moshėn e re tė tij, ngaqė ėshtė njė Princ, mashkull simpatik dhe mbi tė gjitha beqar, ėshtė mjaft i lakmuar sidomos pėr vajzat e reja dhe tėrheq vazhdimisht vėmendjen e tyre. Tashmė Princi nuk ėshtė njė ėndėrr e largėt pėr vajzat e thjeshta shqiptare. Deklaratat e tij se do tė martohej vetėm me njė vajzė shqiptare, mjafton qė ajo tė jetė e sinqertė, tė ketė personalitet dhe inteligjencėn e duhur, me siguri do tė gjallėrojė shpresat e vajzave shqiptare. Ku i dihet, nesėr mund tė jetė secila prej tyre.     

Ēfarė do tė thotė pėr ju tė jeni Princi i Shqiptarėve?

Unė kam njė titull dhe ai ėshtė Princi i Shqiptarėve, kur bėra betimin si Princ Trashėgimtar, u betova se do t’i shėrbej kombit tim dhe nuk do tė kursej asgjė pėr tė. Titulli mė ka dhėnė mundėsinė qė tė kontribuoj nė jetėn politike, sociale dhe unė kam ndėrmend ta shfrytėzoj kėtė, nė tė mirė tė vendit tim.

 
Princ Leka, si po e pėrjetoni eksperiencėn nė administratėn publike?

Nėse mė lejoni, nuk mund ta pėrkufizoj vetėm si eksperiencė, por pėr mua siē edhe e kam thėnė mė parė ėshtė njė angazhim nė kėto momente historike tė kombit. Njė angazhim i cili kėrkon tė gjithė seriozitetin e mundshėm dhe tė gjithė potencialin shqiptar. Si eksperiencė e deritanishme do ta pėrkufizoja shumė tė kėndshme, jam duke punuar me njerėz tė pėrgatitur profesionalisht dhe tė pėrkushtuar nė punėn e tyre.

Ēfarė ju shtyu pėr njė angazhim tė tillė dhe si do ta pėrkufizonit kėtė eksperiencė?

Njė mundėsi mė shumė pėr tė kontribuar nė pėrmirėsimin e jetės sė bashkėkombėsve tė mi, dėshira pėr t’u njohur mė shumė me administratėn publike dhe pėr tė qenė brenda problemeve tė cilat kėrkojnė njė zgjidhje.

Pėr shkak tė gjakut mbretėror dhe udhėtimeve tė shumta, sa i keni shfrytėzuar lidhjet me Botėn, nė shėrbim tė punės nė Ministrinė e Jashtme?

Sa herė qė ka qenė dhe do tė paraqitet nevoja, kemi vėnė nė dispozicion tė gjithė infrastrukturėn dhe lidhjet tona nė tė mirė tė interesit kombėtar. Kjo besoj qė ka qenė edhe njėri nga kontributet e Familjes Mbretėrore Shqiptare pėr Shqipėrine dhe pėr shqiptarėt.   
 
Duke qenė nė pozicionin e kėshilltarit, ju vetė a ndjeni nevojėn e kėshillave nga Naltmadhnia e Tij, Leka I?

Absolutisht po, ēdo veprim i imi merr pėlqimin e NMT Leka I, siē edhe e kam shprehur jo vetėm qė ėshtė babai im, por ėshtė Mbreti dhe miku im mė i mirė, eksperienca e tij ėshtė e mrekullueshme dhe unė mundohem qė tė pėrfitoj maksimalisht.

Si mund ta pėrkufizoni lidhjen qė keni me  Shqipėrinė?

 Si ēdo shqiptar, ndjehem krenar pėr pėrkatėsine time kombėtare, dhe i obliguar tė luftojė pėr tė.
 
Familja Mbretėrore ka kaluar mjaft vite nė emigrim. Cilat janė kujtimet mė dominante qė ruani nga ajo kohė?

Janė tė shumta, por nga mė tė veēantėt ka qenė takimi me shqiptarėt e parė, tė cilėt kėrkonin lirinė, ishin vitet e 90-ta dhe ishin vitet e ndryshimeve tė mėdha. Nėse mė lejoni do t’ju tregojė njė histori personale timen me kumbaren tim, Mbretin Baudoin tė Belgjikės.

“Nė moshėn 10-vjeēare, Familja Mbretėrore Shqiptare u ftua nga Ajo Belge, pėr mua ishte takimi i parė me kumbaren tim, Mbretin Baudoin.

Pėrpara se tė shkonim, isha nė njė presion tė madh, Mbretėresha Suzan, mė kėrkoi qė tė isha sa mė i kujdesshėm me sjelljet e mia gjatė vizitės nė Pallatin Mbretėror Belg. Gjatė drekės unė po qėndroja si i ngrirė dhe po zbatoja tė gjitha ato qė mė kishte mėsuar Nėna Ime, kur papritur Mbreti Baudoin, merr njė copė buke dhe mė gjuan me tė. Nė fillim u shtanga, por kur pashė se, qė tė gjithė po qeshnin atėherė u ēlirova. Atė ditė Mbreti Baudoin lejoi qė qentė tė hynin nė Pallatin Mbretėror dhe unė tė luaja me ta”.

Cili ėshtė kujtimi mė i bukur qė ruani nga fėmijėria juaj? Si ka qenė kjo fėmijėri?

Kisha thėnė e ngarkuar me sfida jo tė natyrshme pėr njė moshatar, shumė e ndryshme nga njė fėmijė i zakonshėm. Shkollimi ka qenė i ndryshėm nga fėmijėt e tjerė, po i referohem kolegjeve mė tė mira, tė cilat kėrkonin pėrkushtim tė jashtėzakonshėm dhe pėr tė mos mjaftuar kjo kisha edhe detyrat si Princ. Kjo mė detyronte qė tė organizoja kohėn maksimalisht, mund tė them qė koha e lirė ishtė njė luks nga i cili isha i privuar.
 
Jeni rritur me praninė e dy grave shumė tė ēmuara, gjyshes, Mbretėreshės Geraldina dhe nėnės suaj, Mbretėreshės Suzana. Cilat janė mėsimet mė tė mira qė keni marrė prej tyre?

Ajo qė sot ndihem me gojėn plot shqiptar, krenar dhe i pėrkushtuar kombtarisht. Mund tė them qė kemi patur gjithmonė fat me gratė nė Familjen Mbretėrore. Kėtu dua tė kujtoj edhe Nėnėn Mbretėreshe Sadije, e cila diti tė ishte njė shtyllė e fuqishme e Familjes Zogolli.

Cili ėshtė pėrjetimi qė merrni, tani qė Kosova po fiton pavarėsinė e saj, meqė keni qenė njė nga mbrojtėsit e pavarėsisė?

Ėshtė njė ėndėrr e cila po kthehet nė realitet, njė luftė shumėvjeēare e cila po jep rezultatet dhe po finalizohet, mbas kaq sakrificash dhe vuajtjesh. Nuk mund tė them qė kam qenė vetėm njė nga mbrojtėsit, por mund tė them qė kam kryer obligimin tim si shqiptar, dhe kėtė kontribut do vazhdojė ta jap...
 
Cilin nga politikanėt shqiptarė vlerėsoni mė tepėr?

Vlerėsojmė tė gjithė ata politikanė qė punojnė nė interes tė Shqipėrisė dhe shqiptarėve.

Sa vjeē keni ardhur nė Shqipėri dhe sa pėrmbushej ajo me pėrfytyrimin qė kishit krijuar pėr tė?   

Kam ardhur nė Shqipėri nė moshėn 20 vjeēare. Pėrfytyrimi pėr Shqipėrinė u pėrputh thuajse plotėsisht me realitetin, me atė ēka pashė: Atdheun Tonė tė shtrenjtė. 

Tani qė ju jetoni vetėm me babanė, Naltmadhninė e Tij, Leka I, a e ndieni nevojėn e njė femre nė shtėpi, pėr tė zbutur klimėn mashkullore? A ka ndonjė projekt martese?

Ndiejmė mungesėn qė na ka shkaktuar humbja e pazėvendėsueshme e Nėnės Mbretėreshė Geraldinė dhe e Mbretėreshės Suzanė.

Shpresoj tė trashėgoj fatin e gjyshit dhe babait tim…

 
Jeni shprehur se do tė zgjidhni njė vajzė shqiptare. Cilat cilėsi do pėlqenit qė ajo tė kishte?

Po! Do tė zgjedh njė vajzė shqiptare, qė tė kenė si cilėsi sinqeritetin, personalitetin dhe inteligjencėn.

Mjaft femra janė vėnė “nė garė” pėr ju. Ju ēfarė mendimi keni pėr vajzat shqiptare?

Qesh…  Unė i vlerėsoj shumė vajzat shqiptare. 

Po kėrkoni njė vajzė me cilėsi aristokrate, e cila t’i shkojė pėr shtat rregullave tė Oborrit Mbretėror, apo kjo gjė nuk pėrbėn problem pėr ju?

Tė gjitha vajzat shqiptare pėr mua janė “Princesha”. Nė Familjen time nuk kemi paragjykime.

Cila ėshtė shoqėria qė keni dhe ē’vend zė ajo te Princi?

Shoqėria dhe miqtė e mi janė nga tė gjitha shtresat, kategoritė dhe profesionet.   
 
Ju shohim shpesh nė festat, ndėrsa nė lokalet e natės, qė pas nisjes sė punės, disi mė rrallė. A ėshtė jeta juaj aq aktive sa do tė donit tė ishte?

Pėrkundrazi! Qėkurse kam filluar punė nė ministrinė e Jashtme, daljet e mia janė mė tė shpeshta, duke iu pėrgjigjur ftesave tė miqve dhe tė tė njohurve tė mi. 

Si do ta pėrcaktonit veten, mashkull tradicional apo modern?

E pėrcaktoj veten si mashkull modern, por kam nostalgji pėr traditėn shqiptare.
 
Trashėgoni njė bibliotekė tė pasur me libra…Cilėt prej tyre preferoni tė lexoni?

Ne kemi njė bibliotekė me 14 mijė libra. Por i jam rikthyer pasionit pėr librat filozofikė.

Ēfarė ju tėrheq mė shumė nė jetė, ėshtė fjala pėr hobitė tuaja…..

Mė pėlqen tė bėj njė jetė aktive. Kam hobi sportet dhe artet…
 
Rregullat e Oborrit Mbretėror a janė tė rrepta pėr t’u zbatuar dhe a ka pasur, ose ka momente, qė kėto rregulla ju kufizojnė nė jetėn private?

Eshtė e vėrtetė qė Familja Mbretėrore ka njė protokoll. Por kam mėsuar qė nė momente ta caktuara ta anashkaloj kėtė protokoll.
 
Ka patur herė pas here lajme pėr lidhje tė mundshme me femra VIP. Media ka keqkuptuar shoqėrinė tuaj, apo kanė qenė lajme spekulative pėr tė bėrė “boom”?   

Ka mė shumė keqkuptime, thashetheme dhe lajme spekulative. Mė shumė nė Kosovė sesa kėtu nė Shqipėri.

Revista Shqip

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


Knaqesia juaj Qellimi yne!!


Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.YouGoDec.Com
elenita
OnLine
OnLine
avatar

Numri i postimeve : 455
Registration date : 10/07/2009
Age : 29
Location : Milano

MesazhTitulli: Re: Princi Leka II, kerkoj nje vajze shqiptare   17.09.10 7:52

ky na qenka princi??? ka muci te ma prezantoni pak :P

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


Femer mos qaj kot, se tualeti yt vlen me shume se ai idjot!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.AlbStar.Tk
Network
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 973
Registration date : 04/09/2010
Age : 32
Location : Itali

MesazhTitulli: Re: Princi Leka II, kerkoj nje vajze shqiptare   17.09.10 8:48

elenita hudh grepat mi goce Smile

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.net
elenita
OnLine
OnLine
avatar

Numri i postimeve : 455
Registration date : 10/07/2009
Age : 29
Location : Milano

MesazhTitulli: Re: Princi Leka II, kerkoj nje vajze shqiptare   17.09.10 11:13

me meso pak, se nuk di si hudhen :S
qajjjjjjjjjjjjj dua te hedh grepin per princin merzit

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


Femer mos qaj kot, se tualeti yt vlen me shume se ai idjot!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.AlbStar.Tk
PrInCi
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 623
Registration date : 29/03/2009
Age : 26
Location : Elbasan

MesazhTitulli: Re: Princi Leka II, kerkoj nje vajze shqiptare   19.09.10 7:30

Elenita mos qaj yllo se ja ky erdha vec per ty..Face To Face..Tu plotesua deshira fol cfar ke per te then..:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.al-forums.Com
Network
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 973
Registration date : 04/09/2010
Age : 32
Location : Itali

MesazhTitulli: Re: Princi Leka II, kerkoj nje vajze shqiptare   19.09.10 7:45

elenita shkruajti:
me meso pak, se nuk di si hudhen :S
qajjjjjjjjjjjjj dua te hedh grepin per princin merzit

Hajt per Hajer Inshalla :P

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.net
elenita
OnLine
OnLine
avatar

Numri i postimeve : 455
Registration date : 10/07/2009
Age : 29
Location : Milano

MesazhTitulli: Re: Princi Leka II, kerkoj nje vajze shqiptare   19.09.10 8:23

o princ ca thu re se ty te kam vellacko, mos ja fut dhe ti kot tani :P
e kisha fjalen per princin leka!!!
ejjjjjj o network me meso pra si me e hudh ket dreq grepi!!

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


Femer mos qaj kot, se tualeti yt vlen me shume se ai idjot!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.AlbStar.Tk
Network
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 973
Registration date : 04/09/2010
Age : 32
Location : Itali

MesazhTitulli: Re: Princi Leka II, kerkoj nje vajze shqiptare   19.09.10 8:54

me degjo mu ,se kush me ka degju mu ne hale ka shku :D

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.net
elenita
OnLine
OnLine
avatar

Numri i postimeve : 455
Registration date : 10/07/2009
Age : 29
Location : Milano

MesazhTitulli: Re: Princi Leka II, kerkoj nje vajze shqiptare   19.09.10 9:06

aa???
ca re???

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


Femer mos qaj kot, se tualeti yt vlen me shume se ai idjot!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.AlbStar.Tk
Network
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 973
Registration date : 04/09/2010
Age : 32
Location : Itali

MesazhTitulli: Re: Princi Leka II, kerkoj nje vajze shqiptare   19.09.10 9:20

shaka shaka buzqesh krimba duhen minigona :P

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.net
PrInCi
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 623
Registration date : 29/03/2009
Age : 26
Location : Elbasan

MesazhTitulli: Re: Princi Leka II, kerkoj nje vajze shqiptare   20.09.10 0:35

Elenita e di qe e kishe per princ leka por une jam shume me i mire se ai edhe je e vogel ti sdi si hidhen grepat cke se ta meson vllai se si..haku lahet me hak hihii...puc puc..))SmileSmile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.al-forums.Com
elenita
OnLine
OnLine
avatar

Numri i postimeve : 455
Registration date : 10/07/2009
Age : 29
Location : Milano

MesazhTitulli: Re: Princi Leka II, kerkoj nje vajze shqiptare   20.09.10 7:15

e di qe je me mire mire se ai, po un ty te kam vella!!!ejjjjjjjjjjjjjjjjjj ka njeri qe e njef ket apo jo ???
ma prezantoni pak

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


Femer mos qaj kot, se tualeti yt vlen me shume se ai idjot!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.AlbStar.Tk
Network
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 973
Registration date : 04/09/2010
Age : 32
Location : Itali

MesazhTitulli: Re: Princi Leka II, kerkoj nje vajze shqiptare   20.09.10 7:16

elenita gjith ky cun ktu (ne kete rast une) Ti kerkon Princin eh medet na le beqar mi Smile

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.net
elenita
OnLine
OnLine
avatar

Numri i postimeve : 455
Registration date : 10/07/2009
Age : 29
Location : Milano

MesazhTitulli: Re: Princi Leka II, kerkoj nje vajze shqiptare   20.09.10 7:21

ca te du une ty re...si ty ka sa te dush xhiro, princi po princ mbetet :P

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


Femer mos qaj kot, se tualeti yt vlen me shume se ai idjot!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.AlbStar.Tk
Network
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 973
Registration date : 04/09/2010
Age : 32
Location : Itali

MesazhTitulli: Re: Princi Leka II, kerkoj nje vajze shqiptare   20.09.10 7:27

princi ke pseudonimin ai mi yllo por nuk e ka te vecant :D

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.net
elenita
OnLine
OnLine
avatar

Numri i postimeve : 455
Registration date : 10/07/2009
Age : 29
Location : Milano

MesazhTitulli: Re: Princi Leka II, kerkoj nje vajze shqiptare   20.09.10 7:41

kue e di ti re??? ke pa gjo ee???

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


Femer mos qaj kot, se tualeti yt vlen me shume se ai idjot!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.AlbStar.Tk
PrInCi
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 623
Registration date : 29/03/2009
Age : 26
Location : Elbasan

MesazhTitulli: Re: Princi Leka II, kerkoj nje vajze shqiptare   20.09.10 11:15

Tkeqen e Motres sime sa te mir qe e kam..SmileSmile: Puccccccccccc sa te duccccccc Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.al-forums.Com
elenita
OnLine
OnLine
avatar

Numri i postimeve : 455
Registration date : 10/07/2009
Age : 29
Location : Milano

MesazhTitulli: Re: Princi Leka II, kerkoj nje vajze shqiptare   21.09.10 7:39

loooooooooooool thnx per kiss, ejjjjj o vellacko mos e njef gjo ti ket princ leka eee??
po e njofte prezantoja pak motres tate!!!

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


Femer mos qaj kot, se tualeti yt vlen me shume se ai idjot!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.AlbStar.Tk
PrInCi
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 623
Registration date : 29/03/2009
Age : 26
Location : Elbasan

MesazhTitulli: Re: Princi Leka II, kerkoj nje vajze shqiptare   21.09.10 8:46

Ahahaha.. Nuk E njoh jo por po e pashe rruges do i them ke te fala nga motra ime..)SmileSmile :P:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.al-forums.Com
kejla
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 831
Registration date : 09/09/2010
Age : 32
Location : shteti albania qyteti me i miri nga veriu

MesazhTitulli: Re: Princi Leka II, kerkoj nje vajze shqiptare   21.09.10 9:05

o sa i mire qe eshte dhe eshte me tamam Princ
ne nje miting te LZHK isha une rastesisht me ca miq , kur tek shkallet kur po hynim vjen Princi Normale me truperoja kur nje femije nga keta qe shesin rrugeve u afrua nuk e di se si u fut ne mes aty dhe i ofroi princit te blinte nje stilolaps ai u perkul dhe me doren ne zemer i tha jo faleminderit , o zot cfare elegance ne ate moment u dashurova me te , nuk i la truperojat ta largonin me force, o sa i mire do shkoj prap ne mitingjet e lzhk ahahhaahahhaah megjithese me shume veshtiresi ia mbaj mend emrin lzhk

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


................Se lumi me i vogel ne fund
diku ne det shkon e prehet.......................

Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
PrInCi
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 623
Registration date : 29/03/2009
Age : 26
Location : Elbasan

MesazhTitulli: Re: Princi Leka II, kerkoj nje vajze shqiptare   21.09.10 10:11

O lereni i mir kshu apo ashtu Po thuj Ah Leku Leku Cfar ben Leku i merr njerezit ne qafe..Ja ketu dalloheni ju femrat ikni mbas interesit dhe lekut.:P:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.al-forums.Com
elenita
OnLine
OnLine
avatar

Numri i postimeve : 455
Registration date : 10/07/2009
Age : 29
Location : Milano

MesazhTitulli: Re: Princi Leka II, kerkoj nje vajze shqiptare   21.09.10 10:41

kejla shkruajti:
o sa i mire qe eshte dhe eshte me tamam Princ
ne nje miting te LZHK isha une rastesisht me ca miq , kur tek shkallet kur po hynim vjen Princi Normale me truperoja kur nje femije nga keta qe shesin rrugeve u afrua nuk e di se si u fut ne mes aty dhe i ofroi princit te blinte nje stilolaps ai u perkul dhe me doren ne zemer i tha jo faleminderit , o zot cfare elegance ne ate moment u dashurova me te , nuk i la truperojat ta largonin me force, o sa i mire do shkoj prap ne mitingjet e lzhk ahahhaahahhaah megjithese me shume veshtiresi ia mbaj mend emrin lzhk

ejjjjjjj mos ja fut kot, nuk mund te dashurohesh me princin se eshte i zonem :P


o vellacko thuj e pra mo se po ma marin ;)

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


Femer mos qaj kot, se tualeti yt vlen me shume se ai idjot!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.AlbStar.Tk
PrInCi
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 623
Registration date : 29/03/2009
Age : 26
Location : Elbasan

MesazhTitulli: Re: Princi Leka II, kerkoj nje vajze shqiptare   21.09.10 10:58

O kejla e bejm keshtu kete princin lerja elenites ndersa ti dashurohu me mua mir..se per te miren tende e kam se ai princ lekaj ne pamje te pare sduket mire nga trut..:P:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.al-forums.Com
elenita
OnLine
OnLine
avatar

Numri i postimeve : 455
Registration date : 10/07/2009
Age : 29
Location : Milano

MesazhTitulli: Re: Princi Leka II, kerkoj nje vajze shqiptare   21.09.10 11:05

ejjjjj vellacko mos me shaj te dashurin :P
kejla e ka mire vellai ime me qe princ leka eshte i zen ti mer ket qe kemi ne ne forum, se leken e kam pa para une :P

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


Femer mos qaj kot, se tualeti yt vlen me shume se ai idjot!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.AlbStar.Tk
PrInCi
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 623
Registration date : 29/03/2009
Age : 26
Location : Elbasan

MesazhTitulli: Re: Princi Leka II, kerkoj nje vajze shqiptare   21.09.10 11:28

Hej moterz spo ta shan njeri te dashurin thjesht po them realitetin ate qe duket..SmileSmileSmile Realitetit si mcifesh dot..Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.al-forums.Com
Network
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 973
Registration date : 04/09/2010
Age : 32
Location : Itali

MesazhTitulli: Re: Princi Leka II, kerkoj nje vajze shqiptare   21.09.10 12:06

kush po fiton deri tani! Sa o % ?

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.net
elenita
OnLine
OnLine
avatar

Numri i postimeve : 455
Registration date : 10/07/2009
Age : 29
Location : Milano

MesazhTitulli: Re: Princi Leka II, kerkoj nje vajze shqiptare   21.09.10 21:38

per momentin jemi barz network!!
vellacko lene re se eshte faj fotografit qe nuk din te boj foto sic duhet!!!
ai eshte yll me 6 cepa :P
dhe munsishte shko meri pak nr e celit se me duhet, kam i muhabet shum importante me princin!!!

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


Femer mos qaj kot, se tualeti yt vlen me shume se ai idjot!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.AlbStar.Tk
kejla
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 831
Registration date : 09/09/2010
Age : 32
Location : shteti albania qyteti me i miri nga veriu

MesazhTitulli: Re: Princi Leka II, kerkoj nje vajze shqiptare   22.09.10 0:30

e kam lene moj ele e kam lene .......jo per gje po me ka lene ai ahhahahahahah

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


................Se lumi me i vogel ne fund
diku ne det shkon e prehet.......................

Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
Network
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 973
Registration date : 04/09/2010
Age : 32
Location : Itali

MesazhTitulli: Re: Princi Leka II, kerkoj nje vajze shqiptare   22.09.10 1:48

kejla o mi u ndat'e he se do gjesh naj princ tjeter ,,Le qe Me ke mua mi sa per 100 princa

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.net
PrInCi
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 623
Registration date : 29/03/2009
Age : 26
Location : Elbasan

MesazhTitulli: Re: Princi Leka II, kerkoj nje vajze shqiptare   22.09.10 3:24

O Network ajo u nda se i pelqeu oferta qe i bera une apo jo Motra ime ..Me duket se me pelqen kjo kejla mua..SmileSmile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.al-forums.Com
elenita
OnLine
OnLine
avatar

Numri i postimeve : 455
Registration date : 10/07/2009
Age : 29
Location : Milano

MesazhTitulli: Re: Princi Leka II, kerkoj nje vajze shqiptare   22.09.10 3:38

uiiiiiiiiii me vjen keq kejla nushellime rrusho :P
po ca bohesh merak ke vellain tim ketu ti, dhe vellacko ime princ eshte !!
o Network po si re nuk te vjen keq te prishesh lumturin e tetjerve eeee???
ti thy brit lene te dashuren e vellait time rehat!!!
ti gjej tjeter

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


Femer mos qaj kot, se tualeti yt vlen me shume se ai idjot!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.AlbStar.Tk
elenita
OnLine
OnLine
avatar

Numri i postimeve : 455
Registration date : 10/07/2009
Age : 29
Location : Milano

MesazhTitulli: Re: Princi Leka II, kerkoj nje vajze shqiptare   22.09.10 3:39

elenita shkruajti:
uiiiiiiiiii me vjen keq kejla nugushullime rrusho :P
po ca bohesh merak ke vellain tim ketu ti, dhe vellacko ime princ eshte !!
o Network po si re nuk te vjen keq te prishesh lumturin e tetjerve eeee???
ti thy brit lene te dashuren e vellait time rehat!!!
ti gjej tjeter

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


Femer mos qaj kot, se tualeti yt vlen me shume se ai idjot!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.AlbStar.Tk
PrInCi
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 623
Registration date : 29/03/2009
Age : 26
Location : Elbasan

MesazhTitulli: Re: Princi Leka II, kerkoj nje vajze shqiptare   22.09.10 3:43

Ahahah...Cfar Motre kam une terroriste faree..buzqesh:D I ka ngjare vellait.Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.al-forums.Com
elenita
OnLine
OnLine
avatar

Numri i postimeve : 455
Registration date : 10/07/2009
Age : 29
Location : Milano

MesazhTitulli: Re: Princi Leka II, kerkoj nje vajze shqiptare   22.09.10 9:28

ehe nga ti e kam mar gjith ket koraj!!! s'lej njeri une ti prishi lumturin vellait tim!!!

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


Femer mos qaj kot, se tualeti yt vlen me shume se ai idjot!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.AlbStar.Tk
Network
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 973
Registration date : 04/09/2010
Age : 32
Location : Itali

MesazhTitulli: Re: Princi Leka II, kerkoj nje vajze shqiptare   22.09.10 10:52

se mora me zor mi ca ke qe bertet :P

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.net
elenita
OnLine
OnLine
avatar

Numri i postimeve : 455
Registration date : 10/07/2009
Age : 29
Location : Milano

MesazhTitulli: Re: Princi Leka II, kerkoj nje vajze shqiptare   22.09.10 10:59

provoje po ta majti :P

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


Femer mos qaj kot, se tualeti yt vlen me shume se ai idjot!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.AlbStar.Tk
PrInCi
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 623
Registration date : 29/03/2009
Age : 26
Location : Elbasan

MesazhTitulli: Re: Princi Leka II, kerkoj nje vajze shqiptare   22.09.10 11:42

Motra ime edhe une gjithashtu per ty slejoj njeri qe te te prishi lumturin tende..Smile Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.al-forums.Com
elenita
OnLine
OnLine
avatar

Numri i postimeve : 455
Registration date : 10/07/2009
Age : 29
Location : Milano

MesazhTitulli: Re: Princi Leka II, kerkoj nje vajze shqiptare   22.09.10 21:39

ok, atehere me bo te lumtur, shko gjeje pak nr e princit ;)

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


Femer mos qaj kot, se tualeti yt vlen me shume se ai idjot!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.AlbStar.Tk
PrInCi
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 623
Registration date : 29/03/2009
Age : 26
Location : Elbasan

MesazhTitulli: Re: Princi Leka II, kerkoj nje vajze shqiptare   23.09.10 1:33

Ahahah..Une thashe slejoj njeri qe ta prishi lumturin..Jo qe do te bej une te lumtur.hihih.. Ok Numrin e Princit ta jap ne Privat..Dmth Numrin tim.ahahaha:P:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.al-forums.Com
Network
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 973
Registration date : 04/09/2010
Age : 32
Location : Itali

MesazhTitulli: Re: Princi Leka II, kerkoj nje vajze shqiptare   23.09.10 7:18

elenita une per te mire e kam Smile

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.net
elenita
OnLine
OnLine
avatar

Numri i postimeve : 455
Registration date : 10/07/2009
Age : 29
Location : Milano

MesazhTitulli: Re: Princi Leka II, kerkoj nje vajze shqiptare   23.09.10 11:04

PrInCi shkruajti:
Ahahah..Une thashe slejoj njeri qe ta prishi lumturin..Jo qe do te bej une te lumtur.hihih.. Ok Numrin e Princit ta jap ne Privat..Dmth Numrin tim.ahahaha:P:P

po jo numrin tend re, po te princit leka!!! uiiiiiiiiii po si re sme ndihmon njeri mua....iiiiiiii e gjeta...

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


Femer mos qaj kot, se tualeti yt vlen me shume se ai idjot!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.AlbStar.Tk
elenita
OnLine
OnLine
avatar

Numri i postimeve : 455
Registration date : 10/07/2009
Age : 29
Location : Milano

MesazhTitulli: Re: Princi Leka II, kerkoj nje vajze shqiptare   23.09.10 11:07

kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla
kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla
kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla
kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla
kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla
kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla
kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla


kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla
kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla
kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla
kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla
kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla
kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


Femer mos qaj kot, se tualeti yt vlen me shume se ai idjot!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.AlbStar.Tk
kejla
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 831
Registration date : 09/09/2010
Age : 32
Location : shteti albania qyteti me i miri nga veriu

MesazhTitulli: Re: Princi Leka II, kerkoj nje vajze shqiptare   23.09.10 22:50

elenita shkruajti:
kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla
kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla
kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla
kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla
kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla
kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla
kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla


kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla
kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla
kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla
kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla
kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla
kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla
po urdhero e dashur

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


................Se lumi me i vogel ne fund
diku ne det shkon e prehet.......................

Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
kejla
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 831
Registration date : 09/09/2010
Age : 32
Location : shteti albania qyteti me i miri nga veriu

MesazhTitulli: Re: Princi Leka II, kerkoj nje vajze shqiptare   23.09.10 22:57

elenita ske nevoje per ndihme ti .........dili perpara Princ Lekes dhe paloset para teje ai besome
Princi ta them vete une po te pelqeva sjam aq e turpshme
ore Network ke nuk more me zor ti ...........as me zor as nuk te erdha vete :P

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


................Se lumi me i vogel ne fund
diku ne det shkon e prehet.......................

Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
PrInCi
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 623
Registration date : 29/03/2009
Age : 26
Location : Elbasan

MesazhTitulli: Re: Princi Leka II, kerkoj nje vajze shqiptare   24.09.10 4:41

Kejla kejla kejla po Po Te pelqej he do lidhemi bashk..?? pres prgj. Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.al-forums.Com
kejla
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 831
Registration date : 09/09/2010
Age : 32
Location : shteti albania qyteti me i miri nga veriu

MesazhTitulli: Re: Princi Leka II, kerkoj nje vajze shqiptare   24.09.10 6:03

po me pelqeu une hidhem edhe nga kati i 10 ....po veshtire te me pelqeje gje mua o Princi .........duke perjashtuar princ Leken uh si eshte ai.........llokum hahahahaah pastaj o princi ste dukem pak Plaaaaaaaaaaaake une?! lol!

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


................Se lumi me i vogel ne fund
diku ne det shkon e prehet.......................

Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
Network
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 973
Registration date : 04/09/2010
Age : 32
Location : Itali

MesazhTitulli: Re: Princi Leka II, kerkoj nje vajze shqiptare   24.09.10 9:26

ome si u ndat Smile

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.net
PrInCi
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 623
Registration date : 29/03/2009
Age : 26
Location : Elbasan

MesazhTitulli: Re: Princi Leka II, kerkoj nje vajze shqiptare   24.09.10 11:33

Kejla une ste shoh se si je plak apo jo por i thone nje fjale Plak plak Por eshtee flak..ahahah:)Smile :P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.al-forums.Com
elenita
OnLine
OnLine
avatar

Numri i postimeve : 455
Registration date : 10/07/2009
Age : 29
Location : Milano

MesazhTitulli: Re: Princi Leka II, kerkoj nje vajze shqiptare   29.09.10 3:33

kejla du nr una merzit

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


Femer mos qaj kot, se tualeti yt vlen me shume se ai idjot!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.AlbStar.Tk
kejla
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 831
Registration date : 09/09/2010
Age : 32
Location : shteti albania qyteti me i miri nga veriu

MesazhTitulli: Re: Princi Leka II, kerkoj nje vajze shqiptare   30.09.10 0:03

wewewe elenita ku te ta gjeje motra ty nr
djema jeni apo sjeni kavaliere ?!!!!!!!!!
elenita kerkon nr e princ Lekes hajde levizni gjejeni

elenita rrime ne pritjeeeeeeeeeeeee
Smile

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


................Se lumi me i vogel ne fund
diku ne det shkon e prehet.......................

Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Princi Leka II, kerkoj nje vajze shqiptare   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Princi Leka II, kerkoj nje vajze shqiptare
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Tė njihemi me njėri tjetrin :: Rinia Shqiptare-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com