Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Princi Leka II, kerkoj nje vajze shqiptare

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
aleks
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 203
Registration date : 28/03/2009
Age : 30
Location : Albania

MesazhTitulli: Princi Leka II, kerkoj nje vajze shqiptare   14.09.10 5:55

First topic message reminder :

Princi Leka dhe jeta e tij mes Oborrit mbretėror dhe administratės publike. Gjaku blu qė rrjedh nė venat e tij, nuk e kanė transformuar aspak karakterin e djaloshit tė ri 26 vjeēar, i cili shquhet pėr klas, elegancė dhe thjeshtėsi. Nė ndryshim nga gjyshi dhe i ati, qė e lidhėn jetėn me princesha europiane, pėr Princin e ri e pėrzgjedhura mjafton tė jetė vetėm shqiptare. Edhe pse jo me gjak blu, pasi tė gjitha vajzat shqiptare janė princesha.   Ishte 20 vjeē kur erdhi pėr herė tė parė nė Shqipėri dhe puthi tokėn e adheut.

Kjo ishte ėndrra e Princit Leka, e ushqyer prej vitesh nė emigrim nga familja me gjakun blu. Gjithēka qė gjeti pėrputhej me pėrfytyrimin qė ai kishte krijuar pėr Shqipėrinė nga leximet, rrėfimet, lajmet qė qarkullonin e qė shpesh herė pėrzienin gjumin e princit.

Ka bėrė njė betim si Princi Trashėgimtar i shqiptarėve dhe qė nga ajo ditė ēdo gjė e ka vėnė nė shėrbim tė Shqipėrisė dhe shqiptarėve. Njė angazhim qė kėrkon tė gjithė seriozitetin e mundshėm dhe qė princi po e pėrmbush ēdo ditė. Pavarėsisht se ėshtė trashėgimtar i Monarkisė, ai prej pak kohėsh ėshtė vėnė nė shėrbim tė administratės publike, pasi kjo detyrė pėr tė do tė thotė angazhim nė njė moment historik tė kombit. Dhe si princ i gjithė shqiptarėve, si moment tė rėndėsishėm historik ai vlerėson sidomos shpalljen e pavarėsisė sė Kosovės. E konsideron si njė finale tė madhe tė njė lufte shumėvjeēare e cila po jep rezultatet dhe po finalizohet, mbas kaq sakrificash dhe vuajtjesh tė popullit tė Kosovės.

I zgjuar, me njė sjellje delikate dhe tė rafinuar, Princi Leka gjithmonė ka zgjuar vėmendje: me shfaqjet e tij tė kujdesshme nė publik, me jetėn e shtruar dhe tė pa bujė, me edukatėn dhe maturinė qė tregon kudo e me kėdo. Pėr vetė moshėn e re tė tij, ngaqė ėshtė njė Princ, mashkull simpatik dhe mbi tė gjitha beqar, ėshtė mjaft i lakmuar sidomos pėr vajzat e reja dhe tėrheq vazhdimisht vėmendjen e tyre. Tashmė Princi nuk ėshtė njė ėndėrr e largėt pėr vajzat e thjeshta shqiptare. Deklaratat e tij se do tė martohej vetėm me njė vajzė shqiptare, mjafton qė ajo tė jetė e sinqertė, tė ketė personalitet dhe inteligjencėn e duhur, me siguri do tė gjallėrojė shpresat e vajzave shqiptare. Ku i dihet, nesėr mund tė jetė secila prej tyre.     

Ēfarė do tė thotė pėr ju tė jeni Princi i Shqiptarėve?

Unė kam njė titull dhe ai ėshtė Princi i Shqiptarėve, kur bėra betimin si Princ Trashėgimtar, u betova se do t’i shėrbej kombit tim dhe nuk do tė kursej asgjė pėr tė. Titulli mė ka dhėnė mundėsinė qė tė kontribuoj nė jetėn politike, sociale dhe unė kam ndėrmend ta shfrytėzoj kėtė, nė tė mirė tė vendit tim.

 
Princ Leka, si po e pėrjetoni eksperiencėn nė administratėn publike?

Nėse mė lejoni, nuk mund ta pėrkufizoj vetėm si eksperiencė, por pėr mua siē edhe e kam thėnė mė parė ėshtė njė angazhim nė kėto momente historike tė kombit. Njė angazhim i cili kėrkon tė gjithė seriozitetin e mundshėm dhe tė gjithė potencialin shqiptar. Si eksperiencė e deritanishme do ta pėrkufizoja shumė tė kėndshme, jam duke punuar me njerėz tė pėrgatitur profesionalisht dhe tė pėrkushtuar nė punėn e tyre.

Ēfarė ju shtyu pėr njė angazhim tė tillė dhe si do ta pėrkufizonit kėtė eksperiencė?

Njė mundėsi mė shumė pėr tė kontribuar nė pėrmirėsimin e jetės sė bashkėkombėsve tė mi, dėshira pėr t’u njohur mė shumė me administratėn publike dhe pėr tė qenė brenda problemeve tė cilat kėrkojnė njė zgjidhje.

Pėr shkak tė gjakut mbretėror dhe udhėtimeve tė shumta, sa i keni shfrytėzuar lidhjet me Botėn, nė shėrbim tė punės nė Ministrinė e Jashtme?

Sa herė qė ka qenė dhe do tė paraqitet nevoja, kemi vėnė nė dispozicion tė gjithė infrastrukturėn dhe lidhjet tona nė tė mirė tė interesit kombėtar. Kjo besoj qė ka qenė edhe njėri nga kontributet e Familjes Mbretėrore Shqiptare pėr Shqipėrine dhe pėr shqiptarėt.   
 
Duke qenė nė pozicionin e kėshilltarit, ju vetė a ndjeni nevojėn e kėshillave nga Naltmadhnia e Tij, Leka I?

Absolutisht po, ēdo veprim i imi merr pėlqimin e NMT Leka I, siē edhe e kam shprehur jo vetėm qė ėshtė babai im, por ėshtė Mbreti dhe miku im mė i mirė, eksperienca e tij ėshtė e mrekullueshme dhe unė mundohem qė tė pėrfitoj maksimalisht.

Si mund ta pėrkufizoni lidhjen qė keni me  Shqipėrinė?

 Si ēdo shqiptar, ndjehem krenar pėr pėrkatėsine time kombėtare, dhe i obliguar tė luftojė pėr tė.
 
Familja Mbretėrore ka kaluar mjaft vite nė emigrim. Cilat janė kujtimet mė dominante qė ruani nga ajo kohė?

Janė tė shumta, por nga mė tė veēantėt ka qenė takimi me shqiptarėt e parė, tė cilėt kėrkonin lirinė, ishin vitet e 90-ta dhe ishin vitet e ndryshimeve tė mėdha. Nėse mė lejoni do t’ju tregojė njė histori personale timen me kumbaren tim, Mbretin Baudoin tė Belgjikės.

“Nė moshėn 10-vjeēare, Familja Mbretėrore Shqiptare u ftua nga Ajo Belge, pėr mua ishte takimi i parė me kumbaren tim, Mbretin Baudoin.

Pėrpara se tė shkonim, isha nė njė presion tė madh, Mbretėresha Suzan, mė kėrkoi qė tė isha sa mė i kujdesshėm me sjelljet e mia gjatė vizitės nė Pallatin Mbretėror Belg. Gjatė drekės unė po qėndroja si i ngrirė dhe po zbatoja tė gjitha ato qė mė kishte mėsuar Nėna Ime, kur papritur Mbreti Baudoin, merr njė copė buke dhe mė gjuan me tė. Nė fillim u shtanga, por kur pashė se, qė tė gjithė po qeshnin atėherė u ēlirova. Atė ditė Mbreti Baudoin lejoi qė qentė tė hynin nė Pallatin Mbretėror dhe unė tė luaja me ta”.

Cili ėshtė kujtimi mė i bukur qė ruani nga fėmijėria juaj? Si ka qenė kjo fėmijėri?

Kisha thėnė e ngarkuar me sfida jo tė natyrshme pėr njė moshatar, shumė e ndryshme nga njė fėmijė i zakonshėm. Shkollimi ka qenė i ndryshėm nga fėmijėt e tjerė, po i referohem kolegjeve mė tė mira, tė cilat kėrkonin pėrkushtim tė jashtėzakonshėm dhe pėr tė mos mjaftuar kjo kisha edhe detyrat si Princ. Kjo mė detyronte qė tė organizoja kohėn maksimalisht, mund tė them qė koha e lirė ishtė njė luks nga i cili isha i privuar.
 
Jeni rritur me praninė e dy grave shumė tė ēmuara, gjyshes, Mbretėreshės Geraldina dhe nėnės suaj, Mbretėreshės Suzana. Cilat janė mėsimet mė tė mira qė keni marrė prej tyre?

Ajo qė sot ndihem me gojėn plot shqiptar, krenar dhe i pėrkushtuar kombtarisht. Mund tė them qė kemi patur gjithmonė fat me gratė nė Familjen Mbretėrore. Kėtu dua tė kujtoj edhe Nėnėn Mbretėreshe Sadije, e cila diti tė ishte njė shtyllė e fuqishme e Familjes Zogolli.

Cili ėshtė pėrjetimi qė merrni, tani qė Kosova po fiton pavarėsinė e saj, meqė keni qenė njė nga mbrojtėsit e pavarėsisė?

Ėshtė njė ėndėrr e cila po kthehet nė realitet, njė luftė shumėvjeēare e cila po jep rezultatet dhe po finalizohet, mbas kaq sakrificash dhe vuajtjesh. Nuk mund tė them qė kam qenė vetėm njė nga mbrojtėsit, por mund tė them qė kam kryer obligimin tim si shqiptar, dhe kėtė kontribut do vazhdojė ta jap...
 
Cilin nga politikanėt shqiptarė vlerėsoni mė tepėr?

Vlerėsojmė tė gjithė ata politikanė qė punojnė nė interes tė Shqipėrisė dhe shqiptarėve.

Sa vjeē keni ardhur nė Shqipėri dhe sa pėrmbushej ajo me pėrfytyrimin qė kishit krijuar pėr tė?   

Kam ardhur nė Shqipėri nė moshėn 20 vjeēare. Pėrfytyrimi pėr Shqipėrinė u pėrputh thuajse plotėsisht me realitetin, me atė ēka pashė: Atdheun Tonė tė shtrenjtė. 

Tani qė ju jetoni vetėm me babanė, Naltmadhninė e Tij, Leka I, a e ndieni nevojėn e njė femre nė shtėpi, pėr tė zbutur klimėn mashkullore? A ka ndonjė projekt martese?

Ndiejmė mungesėn qė na ka shkaktuar humbja e pazėvendėsueshme e Nėnės Mbretėreshė Geraldinė dhe e Mbretėreshės Suzanė.

Shpresoj tė trashėgoj fatin e gjyshit dhe babait tim…

 
Jeni shprehur se do tė zgjidhni njė vajzė shqiptare. Cilat cilėsi do pėlqenit qė ajo tė kishte?

Po! Do tė zgjedh njė vajzė shqiptare, qė tė kenė si cilėsi sinqeritetin, personalitetin dhe inteligjencėn.

Mjaft femra janė vėnė “nė garė” pėr ju. Ju ēfarė mendimi keni pėr vajzat shqiptare?

Qesh…  Unė i vlerėsoj shumė vajzat shqiptare. 

Po kėrkoni njė vajzė me cilėsi aristokrate, e cila t’i shkojė pėr shtat rregullave tė Oborrit Mbretėror, apo kjo gjė nuk pėrbėn problem pėr ju?

Tė gjitha vajzat shqiptare pėr mua janė “Princesha”. Nė Familjen time nuk kemi paragjykime.

Cila ėshtė shoqėria qė keni dhe ē’vend zė ajo te Princi?

Shoqėria dhe miqtė e mi janė nga tė gjitha shtresat, kategoritė dhe profesionet.   
 
Ju shohim shpesh nė festat, ndėrsa nė lokalet e natės, qė pas nisjes sė punės, disi mė rrallė. A ėshtė jeta juaj aq aktive sa do tė donit tė ishte?

Pėrkundrazi! Qėkurse kam filluar punė nė ministrinė e Jashtme, daljet e mia janė mė tė shpeshta, duke iu pėrgjigjur ftesave tė miqve dhe tė tė njohurve tė mi. 

Si do ta pėrcaktonit veten, mashkull tradicional apo modern?

E pėrcaktoj veten si mashkull modern, por kam nostalgji pėr traditėn shqiptare.
 
Trashėgoni njė bibliotekė tė pasur me libra…Cilėt prej tyre preferoni tė lexoni?

Ne kemi njė bibliotekė me 14 mijė libra. Por i jam rikthyer pasionit pėr librat filozofikė.

Ēfarė ju tėrheq mė shumė nė jetė, ėshtė fjala pėr hobitė tuaja…..

Mė pėlqen tė bėj njė jetė aktive. Kam hobi sportet dhe artet…
 
Rregullat e Oborrit Mbretėror a janė tė rrepta pėr t’u zbatuar dhe a ka pasur, ose ka momente, qė kėto rregulla ju kufizojnė nė jetėn private?

Eshtė e vėrtetė qė Familja Mbretėrore ka njė protokoll. Por kam mėsuar qė nė momente ta caktuara ta anashkaloj kėtė protokoll.
 
Ka patur herė pas here lajme pėr lidhje tė mundshme me femra VIP. Media ka keqkuptuar shoqėrinė tuaj, apo kanė qenė lajme spekulative pėr tė bėrė “boom”?   

Ka mė shumė keqkuptime, thashetheme dhe lajme spekulative. Mė shumė nė Kosovė sesa kėtu nė Shqipėri.

Revista Shqip

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


Knaqesia juaj Qellimi yne!!


Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.YouGoDec.Com

AutoriMesazh
elenita
OnLine
OnLine


Numri i postimeve : 455
Registration date : 10/07/2009

MesazhTitulli: Re: Princi Leka II, kerkoj nje vajze shqiptare   23.09.10 11:07

kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla
kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla
kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla
kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla
kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla
kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla
kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla


kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla
kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla
kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla
kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla
kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla
kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.AlbStar.Tk
kejla
Administrator
Administrator


Numri i postimeve : 831
Registration date : 09/09/2010

MesazhTitulli: Re: Princi Leka II, kerkoj nje vajze shqiptare   23.09.10 22:50

elenita shkruajti:
kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla
kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla
kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla
kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla
kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla
kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla
kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla


kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla
kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla
kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla
kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla
kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla
kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla kejla
po urdhero e dashur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
kejla
Administrator
Administrator


Numri i postimeve : 831
Registration date : 09/09/2010

MesazhTitulli: Re: Princi Leka II, kerkoj nje vajze shqiptare   23.09.10 22:57

elenita ske nevoje per ndihme ti .........dili perpara Princ Lekes dhe paloset para teje ai besome
Princi ta them vete une po te pelqeva sjam aq e turpshme
ore Network ke nuk more me zor ti ...........as me zor as nuk te erdha vete :P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
PrInCi
Administrator
Administrator


Numri i postimeve : 623
Registration date : 29/03/2009

MesazhTitulli: Re: Princi Leka II, kerkoj nje vajze shqiptare   24.09.10 4:41

Kejla kejla kejla po Po Te pelqej he do lidhemi bashk..?? pres prgj. Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.al-forums.Com
kejla
Administrator
Administrator


Numri i postimeve : 831
Registration date : 09/09/2010

MesazhTitulli: Re: Princi Leka II, kerkoj nje vajze shqiptare   24.09.10 6:03

po me pelqeu une hidhem edhe nga kati i 10 ....po veshtire te me pelqeje gje mua o Princi .........duke perjashtuar princ Leken uh si eshte ai.........llokum hahahahaah pastaj o princi ste dukem pak Plaaaaaaaaaaaake une?! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
Network
Administrator
Administrator


Numri i postimeve : 973
Registration date : 04/09/2010

MesazhTitulli: Re: Princi Leka II, kerkoj nje vajze shqiptare   24.09.10 9:26

ome si u ndat Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.net
PrInCi
Administrator
Administrator


Numri i postimeve : 623
Registration date : 29/03/2009

MesazhTitulli: Re: Princi Leka II, kerkoj nje vajze shqiptare   24.09.10 11:33

Kejla une ste shoh se si je plak apo jo por i thone nje fjale Plak plak Por eshtee flak..ahahah:)Smile :P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.al-forums.Com
elenita
OnLine
OnLine


Numri i postimeve : 455
Registration date : 10/07/2009

MesazhTitulli: Re: Princi Leka II, kerkoj nje vajze shqiptare   29.09.10 3:33

kejla du nr una merzit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.AlbStar.Tk
kejla
Administrator
Administrator


Numri i postimeve : 831
Registration date : 09/09/2010

MesazhTitulli: Re: Princi Leka II, kerkoj nje vajze shqiptare   30.09.10 0:03

wewewe elenita ku te ta gjeje motra ty nr
djema jeni apo sjeni kavaliere ?!!!!!!!!!
elenita kerkon nr e princ Lekes hajde levizni gjejeni

elenita rrime ne pritjeeeeeeeeeeeee
Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
elenita
OnLine
OnLine
avatar

Numri i postimeve : 455
Registration date : 10/07/2009
Age : 29
Location : Milano

MesazhTitulli: Re: Princi Leka II, kerkoj nje vajze shqiptare   30.09.10 2:22

kejl ti me the mua qe ke qen e dashura princit mi...
tani u ndat ma jep mua nr, me mire un se sa ndonje tjeter!!!
ma jep nr please :P
u cuna lat nom, me lat pa u martu, me gjeni numrin hecccccccccc

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


Femer mos qaj kot, se tualeti yt vlen me shume se ai idjot!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.AlbStar.Tk
Network
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 973
Registration date : 04/09/2010
Age : 32
Location : Itali

MesazhTitulli: Re: Princi Leka II, kerkoj nje vajze shqiptare   30.09.10 10:50

po qe naj nr goce edhe mund ta gjen po per leket mos e vrisni menjen se mbas nja 200 vitesh edhe mundet me e gjet Smile

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.net
PrInCi
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 623
Registration date : 29/03/2009
Age : 26
Location : Elbasan

MesazhTitulli: Re: Princi Leka II, kerkoj nje vajze shqiptare   30.09.10 11:37

ahahah.. rrini ne pritje rrini se po vjen . mos punojm gje te gjendja civile ne. ne spo dim nr ton e jo me te gjejm nr e tij.Smile :p
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.al-forums.Com
elenita
OnLine
OnLine
avatar

Numri i postimeve : 455
Registration date : 10/07/2009
Age : 29
Location : Milano

MesazhTitulli: Re: Princi Leka II, kerkoj nje vajze shqiptare   30.09.10 21:47

bahhhhh hajde shok hajde!!! mir pra se kam per ta gjet vet numrin!!!
do e shikoni ju vetem kur tju vi ftesa e marteses ke shpia :P
I love pincin leakaaaaaaaaaaaaaaaaaa :P

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


Femer mos qaj kot, se tualeti yt vlen me shume se ai idjot!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.AlbStar.Tk
Network
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 973
Registration date : 04/09/2010
Age : 32
Location : Itali

MesazhTitulli: Re: Princi Leka II, kerkoj nje vajze shqiptare   01.10.10 3:00

elenita amam me mire me love mu se ate Smile

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.net
kejla
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 831
Registration date : 09/09/2010
Age : 32
Location : shteti albania qyteti me i miri nga veriu

MesazhTitulli: Re: Princi Leka II, kerkoj nje vajze shqiptare   01.10.10 5:15

wewewe ska me ele ka ik shoqeria
nga inati gjeje nr ti dhe te palsin dynjaja ahhahahahahahaha bashke me ta edhe una

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


................Se lumi me i vogel ne fund
diku ne det shkon e prehet.......................

Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
elenita
OnLine
OnLine
avatar

Numri i postimeve : 455
Registration date : 10/07/2009
Age : 29
Location : Milano

MesazhTitulli: Re: Princi Leka II, kerkoj nje vajze shqiptare   01.10.10 7:23

hahahahahaha pse kejla dhe ti nuk don qe un te mar princin eee??
merzit mir mir tani talleni ju por kur ta gjej nr e te pi kafe me princin do e shikoni :P

network ca me te lov un ty re ti akoma sme ke propozu :P
hahahahahahahahah
I love princin leka e du e du e du !!!

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


Femer mos qaj kot, se tualeti yt vlen me shume se ai idjot!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.AlbStar.Tk
kejla
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 831
Registration date : 09/09/2010
Age : 32
Location : shteti albania qyteti me i miri nga veriu

MesazhTitulli: Re: Princi Leka II, kerkoj nje vajze shqiptare   02.10.10 7:48

ehhhhhhh moj ele e sheh si eshte ai tulle fare kush nuk do te kishte zili moj vajze

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


................Se lumi me i vogel ne fund
diku ne det shkon e prehet.......................

Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
Network
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 973
Registration date : 04/09/2010
Age : 32
Location : Itali

MesazhTitulli: Re: Princi Leka II, kerkoj nje vajze shqiptare   02.10.10 8:03

elenita sdo shume me u propozu robi :P

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.net
elenita
OnLine
OnLine
avatar

Numri i postimeve : 455
Registration date : 10/07/2009
Age : 29
Location : Milano

MesazhTitulli: Re: Princi Leka II, kerkoj nje vajze shqiptare   05.10.10 5:20

Network shkruajti:
elenita sdo shume me u propozu robi :P


un du per vete :P

du nr e pricit...nqs ma gjen do pim kafe :P

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


Femer mos qaj kot, se tualeti yt vlen me shume se ai idjot!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.AlbStar.Tk
Network
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 973
Registration date : 04/09/2010
Age : 32
Location : Itali

MesazhTitulli: Re: Princi Leka II, kerkoj nje vajze shqiptare   05.10.10 7:11

te jap nr tim e do se te princit harroje ti edhe sikur ta gjennm sta japim Smile

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.net
elenita
OnLine
OnLine
avatar

Numri i postimeve : 455
Registration date : 10/07/2009
Age : 29
Location : Milano

MesazhTitulli: Re: Princi Leka II, kerkoj nje vajze shqiptare   05.10.10 10:39

ouuuuuuu merzit
pse re ca me mungo mua qe mos me japi princi nr eee???

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


Femer mos qaj kot, se tualeti yt vlen me shume se ai idjot!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.AlbStar.Tk
PrInCi
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 623
Registration date : 29/03/2009
Age : 26
Location : Elbasan

MesazhTitulli: Re: Princi Leka II, kerkoj nje vajze shqiptare   05.10.10 12:26

O moter ta jep numrin ai ta jep po ti gjeje njeher pastaj..se gjith te mirat i ke ti ste mungon gje Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.al-forums.Com
elenita
OnLine
OnLine
avatar

Numri i postimeve : 455
Registration date : 10/07/2009
Age : 29
Location : Milano

MesazhTitulli: Re: Princi Leka II, kerkoj nje vajze shqiptare   06.10.10 1:34

po thuj pra ati networkut se me cau koken merzit ngeli duke me thon qe nuk ma jep princi nr, foli hec thujjjjjjjjjjj :P

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


Femer mos qaj kot, se tualeti yt vlen me shume se ai idjot!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.AlbStar.Tk
PrInCi
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 623
Registration date : 29/03/2009
Age : 26
Location : Elbasan

MesazhTitulli: Re: Princi Leka II, kerkoj nje vajze shqiptare   07.10.10 3:03

O Network po ta njohi kjo ate ai ja jep nr direkt re .Smile Eshte Motra ime ajo buzqesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.al-forums.Com
Network
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 973
Registration date : 04/09/2010
Age : 32
Location : Itali

MesazhTitulli: Re: Princi Leka II, kerkoj nje vajze shqiptare   07.10.10 4:43

qashtu o si thot princi moj :D

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.net
elenita
OnLine
OnLine
avatar

Numri i postimeve : 455
Registration date : 10/07/2009
Age : 29
Location : Milano

MesazhTitulli: Re: Princi Leka II, kerkoj nje vajze shqiptare   07.10.10 21:41

ehhhhh ca bo frika :P

i love princin leka ;)

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


Femer mos qaj kot, se tualeti yt vlen me shume se ai idjot!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.AlbStar.Tk
Network
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 973
Registration date : 04/09/2010
Age : 32
Location : Itali

MesazhTitulli: Re: Princi Leka II, kerkoj nje vajze shqiptare   10.10.10 5:54

vdekt princi :P

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.net
PrInCi
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 623
Registration date : 29/03/2009
Age : 26
Location : Elbasan

MesazhTitulli: Re: Princi Leka II, kerkoj nje vajze shqiptare   12.10.10 0:29

Besoj se e ke fjalen per Princ Leken ee..:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.al-forums.Com
Network
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 973
Registration date : 04/09/2010
Age : 32
Location : Itali

MesazhTitulli: Re: Princi Leka II, kerkoj nje vajze shqiptare   12.10.10 9:47

jo ti mer jo Princ Leka Inshalla vdes qe kjo te me mori mu :D

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.net
PrInCi
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 623
Registration date : 29/03/2009
Age : 26
Location : Elbasan

MesazhTitulli: Re: Princi Leka II, kerkoj nje vajze shqiptare   13.10.10 0:18

ahahha. Po re Po aty mahu ti se po vjen :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.al-forums.Com
Network
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 973
Registration date : 04/09/2010
Age : 32
Location : Itali

MesazhTitulli: Re: Princi Leka II, kerkoj nje vajze shqiptare   13.10.10 7:37

lol kismet ca me bo

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.net
elenita
OnLine
OnLine
avatar

Numri i postimeve : 455
Registration date : 10/07/2009
Age : 29
Location : Milano

MesazhTitulli: Re: Princi Leka II, kerkoj nje vajze shqiptare   13.10.10 22:13

Network shkruajti:
vdekt princi :P

tu thafte goja ishalla :P

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


Femer mos qaj kot, se tualeti yt vlen me shume se ai idjot!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.AlbStar.Tk
elenita
OnLine
OnLine
avatar

Numri i postimeve : 455
Registration date : 10/07/2009
Age : 29
Location : Milano

MesazhTitulli: Re: Princi Leka II, kerkoj nje vajze shqiptare   13.10.10 22:15

Network shkruajti:
jo ti mer jo Princ Leka Inshalla vdes qe kjo te me mori mu buzqesh

un ty ee??? pse me ca du me shku deri ne peqein un duke qen fiks fare ne tiron eeee???
o more princin leka ose naj tironc....
nqs nuk gjej as njonin as tjetrin rri beqo :P

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


Femer mos qaj kot, se tualeti yt vlen me shume se ai idjot!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.AlbStar.Tk
PrInCi
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 623
Registration date : 29/03/2009
Age : 26
Location : Elbasan

MesazhTitulli: Re: Princi Leka II, kerkoj nje vajze shqiptare   14.10.10 9:39

Pse mii cfar kan Tironsit me shume se ne kshu ec me te thoje per princ leken por me tironcit e prishe fare..P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.al-forums.Com
Network
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 973
Registration date : 04/09/2010
Age : 32
Location : Itali

MesazhTitulli: Re: Princi Leka II, kerkoj nje vajze shqiptare   14.10.10 11:05

ku ka ma mire se une mi Smile

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.net
elenita
OnLine
OnLine
avatar

Numri i postimeve : 455
Registration date : 10/07/2009
Age : 29
Location : Milano

MesazhTitulli: Re: Princi Leka II, kerkoj nje vajze shqiptare   10.11.10 5:10

du princin leka dhe pikkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


Femer mos qaj kot, se tualeti yt vlen me shume se ai idjot!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.AlbStar.Tk
kejla
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 831
Registration date : 09/09/2010
Age : 32
Location : shteti albania qyteti me i miri nga veriu

MesazhTitulli: Re: Princi Leka II, kerkoj nje vajze shqiptare   10.11.10 7:42

i ka vene piken vajaza ahhahahhaa

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


................Se lumi me i vogel ne fund
diku ne det shkon e prehet.......................

Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 37
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Re: Princi Leka II, kerkoj nje vajze shqiptare   15.11.10 20:35

hajt per hajer meqe dashka princin le ta mari po se nuk mer asgje ne fund fre :P

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
elenita
OnLine
OnLine
avatar

Numri i postimeve : 455
Registration date : 10/07/2009
Age : 29
Location : Milano

MesazhTitulli: Re: Princi Leka II, kerkoj nje vajze shqiptare   24.12.10 14:13

ca u bo per ate numrin??? u bo naj gjo apo....

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


Femer mos qaj kot, se tualeti yt vlen me shume se ai idjot!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.AlbStar.Tk
PrInCi
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 623
Registration date : 29/03/2009
Age : 26
Location : Elbasan

MesazhTitulli: Re: Princi Leka II, kerkoj nje vajze shqiptare   15.01.11 6:07

O Moter fola ne tel me prin leken edhe me vjen shume keq por ai eshte i zene tani afer martohet buzqesh edhe ajo eshte Shqipetare buzqesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.al-forums.Com
elenita
OnLine
OnLine
avatar

Numri i postimeve : 455
Registration date : 10/07/2009
Age : 29
Location : Milano

MesazhTitulli: Re: Princi Leka II, kerkoj nje vajze shqiptare   15.01.11 10:26

ouuuuuuuuuuuuu merzit ashu eeee, mir mire kshu eshte kur i len punet mas dore merzit si kur ta dija qe nuk do me ndihmonit...majeni men se keni per te ma paguar :P

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


Femer mos qaj kot, se tualeti yt vlen me shume se ai idjot!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.AlbStar.Tk
PrInCi
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 623
Registration date : 29/03/2009
Age : 26
Location : Elbasan

MesazhTitulli: Re: Princi Leka II, kerkoj nje vajze shqiptare   21.01.11 7:55

Sister nuk eshte faji i askujt se princ leka kishte gati nje vit me ate kshu qe seshte faji askujt buzqesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.al-forums.Com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Princi Leka II, kerkoj nje vajze shqiptare   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Princi Leka II, kerkoj nje vajze shqiptare
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Tė njihemi me njėri tjetrin :: Rinia Shqiptare-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs