Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Cilat shtete te Europes e njohin maturen shqiptare?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
aleks
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 203
Registration date : 28/03/2009
Age : 30
Location : Albania

MesazhTitulli: Cilat shtete te Europes e njohin maturen shqiptare?   14.09.10 6:01

Per arsye te nje debati qe me ka lindur me nje shoqen time mbi kete teme, jeni te mirepritur te na jepni mendimet tuaja.

Si shembull, Gjermania nuk e njeh maturen shqiptare si te plote, e njeh vetem si shkolle te mesme te pergjithshme dyvjecare.Prandaj duhet te beshe shkolle nje ose dy vjet plus dhe te mesoshe gjuhen sipas standartit te nje maturanti gjerman qe te marresh provimin e matures gjermane qe quhet Abitur.Ka mundesi te ndryshme per ta bere kete gje po tani per tani nuk po i shkruaj ketu.

Pyetja ime e sakte fare do te ishte:

E njeh shteti italjan, anglez, francez etj maturen e bere ne Shqiperi? Po? Jo? Ne se po sa perqind?

Faleminderit per informacionet tuaja ne avance.


wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


Knaqesia juaj Qellimi yne!!


Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.YouGoDec.Com
 
Cilat shtete te Europes e njohin maturen shqiptare?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Tė njihemi me njėri tjetrin :: Rinia Shqiptare-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create a blog