Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 ITALI - MIJĖRA MANIFESTUES PROTESTOJNĖ KUNDĖR TAKIMIT TĖ MINISTRAVE TĖ G8-s

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 37
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: ITALI - MIJĖRA MANIFESTUES PROTESTOJNĖ KUNDĖR TAKIMIT TĖ MINISTRAVE TĖ G8-s   28.03.09 20:29

ITALI - MIJĖRA MANIFESTUES PROTESTOJNĖ KUNDĖR TAKIMIT TĖ MINISTRAVE TĖ G8-s

Disa mijėra persona manifestuan sot nė
Romė kundėr takimit tė ministrave tė Punės tė G8-s qė do tė zhvillohet
nesėr, pėr tė diskutuar pėr pasojat njerėzore pėr shkak tė krizės
financiare, bėri tė ditur njė fotograf.
''Manifestimi
qė u organizua nga disa sindikata autonome, mblodhi sot rreth 6 000
persona, shumica e tė cilėve ishin studentė dhe militantė tė
ekstremit tė majtė'', deklaruan organizatorėt.
Manifestuesit
u mblodhėn nė qendėr tė kryeqytetit italian dhe mbanin nė duar
banderola ku shkruhej ''ne jemi me punėtorėt, tė papunėt, me tė
pasiguruarit, jo me pėrgjegjėsit e krizės'', sipas agjencisė Ansa.
Ministrat
e Punės tė G8-s dhe disa vendeve emergjente do tė takohen nesėr nė Romė
pėr tė diskutuar pėr pasojat njerėzore pėr shkak tė krizės financiare
dhe njė pakti global pėr mbrojtjen socialeBurimi / Autori i lajmit : ShtypiDites
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
ITALI - MIJĖRA MANIFESTUES PROTESTOJNĖ KUNDĖR TAKIMIT TĖ MINISTRAVE TĖ G8-s
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Media dhe politika :: Onews Aktualiteti :: Shtypi Ditės-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com