Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

  PUNESIM NE LINDJEN E MESME

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WebMaster
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 448
Registration date : 20/05/2010
Age : 38
Location : AlbaniaForums.Com

MesazhTitulli: PUNESIM NE LINDJEN E MESME    15.09.10 6:54

PUNESIM NE HOTELERI - TURIZEM NE LINDJEN E MESME
Nese deshironi te punoni ne hotelet dhe resortet me te famshme te botes dhe te shijoni luksin e tyre duke fituar para, atehere nxitoni te ndermerrni nje karriere ne
Hoteleri-Turizem!
Me nje kontrate 2-vjecare pune
(ku kompania garanton:Vizen, Bileten e Avionit Vajtje-Ardhje, Akomodimin, Ushqimin, Trajnimin paraprak dhe Siguracion Shendetesor, etj)...
Ju filloni pune ne rrjetet Hotels & Resorts dhe perfitoni nje punesim ne profilet Kamarier, Recepsion, Barman,
Restaurant Manager, etj. dhe fitoni nje pagese mujore super te kenaqshme e nje karriere te sigurte!
Me fare pak eksperience pune ne kete profil dhe mbi te gjitha me njohuri mesatare te gjuhes Angleze, te gjithe personat e interesuar per tu punesuar ne
Lindjen e Mesme per Hoteleri-Turizem, do te kene mundesi te mbajne nje interviste te drejtperdrejt ne zyrat e ande-lm® direkt me rekrutuesit e Hoteleve dhe Resorteve!
Jeni te ftuar te konfirmoni interesin tuaj per kete
interviste me nje sms ne 069 20 21 180 apo duke
derguar CV-ne tuaj ne adresen e email.it:
recruitment@ande-lm.com.al
--------------------------------------------------
PUNESIM NE Mc Donald’s 
Merrni parashuten kete vere dhe fluturoni ne Lindjen e Mesme (Dubai, Abu Dhabi, Sharjah) dhe nisni nje karriere si ‘Manager Trainee’ prane Mc Donald’s UAE.
Me nje kontrate 2-vjecare pune
(ku kompania garanton:Vizen, Akomodimin, Ushqimin, Bileten e Avionit Vajtje-Ardhje, Transportin per ne pune, nje muaj pushime verore te paguara, Siguracion Shendetesor, etj)...
Ju filloni pune ne rrjetet Mc Donald’s dhe perfitoni trajnimin 6-mujor ne gjuhen Angleze per titullin ‘Manager Trainee’ e nje pagese mujore mese te kenaqshme!
Te gjithe personat e interesuar ne kete oferte, do te kene mundesi te mbajne nje interviste te drejtperdrejt me Perfaqesuesit e Mc Donald’s ne zyrat e ande-lm®!
Nepermjet ande-lm®, shume Shqipetare jane tashme te punesuar ne rrjetet Mc Donald’s, dhe per here te trete, perfaqesuesit e kompanise vijne ne Tirane!
Jeni te ftuar te konfirmoni interesin tuaj per kete
interviste me nje sms ne 069 20 21 180 apo duke
derguar CV-ne tuaj ne adresen e email.it: 
recruitment@ande-lm.com.al

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Balkanweb, balkanweb, balkan web, Ballkanweb, balkanwebtv, balkanweb tv, ballkanwebtv, ballkanweb tv, ballkanweb, Balkans, Ballkan, Ballkani, Balkan, balkans, ballkan, ballkani, balkan, rajoni, rajon, lajm, lajme, lajmi, lajmet e sotme, lajmet e fundit, lajmi i fundit, artikuj, artikull, artikulli, lajmerime, lajmerim, lajmerimi, Albania, exchange, gazetat online, lajmet sot, lajme me ore, gazeta, shqiptare, newspaper, weather, sms, horoscope, tension, travell, news, investments, tenders, documents, organizations, internet, news and press, poll, news of Kosovo, news of Balkans, news of Albania, sport, Kosovo, Macedonia, Romania, Yugoslavia, Serbia, Bulgaria, Croatia, Greece, Hungary, Montenegro, Bosnia-Herzegovina, lajme nga rajoni, rajoni i shqiperise, rajoni i kosoves, rajoni i maqedonise, rajoni i greqise, international news, daily newspaper, national, politics, science, business, breaking news, business technology, technology,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
 
PUNESIM NE LINDJEN E MESME
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Bota e Kompjuterit :: Webmasterat Shqiptar dhe faqet shqiptare online.-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog