Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Lajme Nga Rajoni

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 37
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Lajme Nga Rajoni   28.03.09 20:53

28-03-2009 - MORATINOS SHPJEGON PĖRPARA BE-sė LARGIMIN E TRUPAVE SPANJOLLE NGA KOSOVA

27-03-2009 - GJYKATA E HAGĖS: I ARRESTUARI NĖ KENIA NUK ĖSHTĖ AS MLLADIĒ, AS HAXHIĒ

27-03-2009 - SLLOVENIA I HAP RRUGĖ ANĖTARĖSIMIT TĖ KROACISĖ NĖ NATO MĖ 4 PRILL

27-03-2009 - DISA VENDE EVROPIANE SIGUROJNĖ BALLKANIN PĖR ZGJERIMIN

27-03-2009 - PAHOR: SLLOVENIA DO TĖ DĖRGOJĖ DOKUMENTIN E RATIFIKIMIT TĖ ANĖTARĖSIMIT TĖ KROACISĖ NĖ NATO NĖ KOHĖN MĖ TĖ SHKURTĖR

27-03-2009 - GREQI - SHPĖRTHIM PA VIKTIMA PARA NDĖRTESĖS SĖ NJĖ KOMPANIE DETARE

27-03-2009 - Arabia Saudite njeh pasaportat e Republikės sė Kosovės

23-03-2009 - THAĒI: NDĖRHYRJA E NATO-s PARA 10 VITEVE, NGJARJE E MADHE HISTORIKE PĖR KOSOVĖN

23-03-2009 - KOSOVA KĖRKON NĖ KĖSHILLIN E SIGURIMIT TĖ OKB PĖRFUNDIMIN E MISIONIT DHE MANDATIT TĖ UNMIK-ut

23-03-2009 - ZYRTARĖT NGA BEOGRADI NUK DO TĖ LEJOHEN TĖ HYJNĖ NĖ KOSOVĖ PA RESPEKTUAR PROCEDURAT

23-03-2009 - SHQIPĖRIA, FAKTOR STABILTETI E SIGURIE NĖ BALLKAN

23-03-2009 - GRUEVSKI: MAQEDONIA DEMONSTROI KAPACITET DEMOKRATIK EVROPIAN

23-03-2009 - MAQEDONI - ZGJEDHJE TĖ NDERSHME DHE PAQĖSORE, JETIKE PĖR PROCESIN E ANĖTARĖSIMIT NĖ BE

22-03-2009 - KĖSHILLI I SIGURIMIT I OKB-sė DEBATON RAPORTIN PĖR ZHVILLIMET NĖ KOSOVĖ

22-03-2009 - KOSOVĖ - ĒEKU KĖRKON SHNDĖRRIMIN E UNMIK-ut NĖ ZYRĖ NDĖRLIDHĖSE TĖ OKB-sė

22-03-2009 - Siguri e lartė nė zgjedhjet maqedonase

22-03-2009 - Siguri e lartė nė zgjedhjet maqedonase

22-03-2009 - MAQEDONI - MBYLLEN QENDRAT E VOTIMIT PĖR ZGJEDHJET PRESIDENCIALE DHE LOKALE

22-03-2009 - E DJATHTA ITALIANE SHKRIHET DHE BASHKOHET ME BERLUSKONIN

22-03-2009 - KOSOVA E PRANISHME PĖR HERĖ TĖ PARĖ NĖ FORUMIN BOTĖROR TĖ UJĖRAVE

22-03-2009 - SHKUP - REAGIME TĖ MEDIAS SĖ HUAJ PĖR ZGJEDHJET NĖ MAQEDONI

21-03-2009 - KOSOVĖ - DĖBORA PĖRFSHIN GJITHĖ VENDIN

20-03-2009 - KOSOVĖ - AMBASADORI ITALIAN INTERESOHET PĖR SITUATĖN E SIGURISĖ NĖ MITROVICĖ

20-03-2009 - Spanja tėrheqė trupat nga Kosova

20-03-2009 - MAQEDONI - KANDIDATĖT KRYESORĖ PĖR ZGJEDHJET PRESIDENCIALE

20-03-2009 - GREQI - SHPĖRTHIM I FUQISHĖM NĖ QENDĖR TĖ ATHINĖS

19-03-2009 - THAĒI: EDHE BEOGRADI PO E KUPTON SE KOSOVA ĖSHTĖ SHTET

19-03-2009 - KOSOVA DO TĖ PĖRFAQĖSOHET NGA MINISTRI I JASHTĖM NĖ MBLEDHJEN E KS TĖ OKB MĖ 23 MARS

18-03-2009 - GREQI - MASA FRENUESE NDAJ RRITJES SĖ PAGAVE DHE PENSIONEVE

18-03-2009 - GREQI - ISH-MINISTRI I FINANCAVE KRIJON NJĖ PARTI TĖ RE POLITIKE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Lajme Nga Rajoni
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Media dhe politika :: Onews Aktualiteti :: Shtypi Ditės-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs