Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Nora Istrefi nuk ka ndėr mend tė martohet

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Nora Istrefi nuk ka ndėr mend tė martohet   17.09.10 6:34

Nora Istrefi ka premtuar edhe njė videoklip tė ri muajin e ardhshėm, sapo tė shijojė ca kohė pushim nga vera e ngjeshur.  Kėngėtarja kosovare, e cila javė mė parė realizoi videoklipin nė bashkėpunim me grupin hip-hop “TDS”, ėshtė shprehur se ėshtė shumė e kėnaqur me suksesin e kėngės. “Bashkėpunimi me grupin ‘TDS’ ka rrjedhur shumė natyrshėm. Ndėrsa sa i pėrket martesės, Nora ka thėnė se njėherė pėrnjėherė nuk ka asnjė plan, por sigurisht se nė tė ardhmen e afėrt ajo do ta kurorėzojė fejesėn e saj me Robertin edhe me martesė.Klicken für Bild in voller Größe

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Nora Istrefi nuk ka ndėr mend tė martohet
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz :: Thashetheme-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Forumotion.com | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog