Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Seldi: Jam gati tė pėrballem me Domenikėn kur tė dojė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Seldi: Jam gati tė pėrballem me Domenikėn kur tė dojė   19.09.10 6:38

Seldi: Jam gati tė pėrballem me Domenikėn kur tė dojė

Seldi i “Big Brother” ka dalė nė ekran dhe ka thyer heshtjen pas mė shumė se dy muajsh kur shpėrtheu superlajmi se ai ishte homoseksual. Kėtė lajm e tha vetė ish e dashura e tij, Domenika, duke pohuar se personi qė Seldi kishte pranė ishte kėngėtari Sinan Hoxha.
Nė emisionin “Zonė e Lirė” tė Arian Ēanit, ai ka rrėfyer variantin e tij, duke treguar se Sinanin e ka vėlla e shkuar vėllait dhe asgjė mė tepėr. Ka qenė Sinani qė e ka ndihmuar tė hyjė nė rrugėn e muzikės. Seldi ka vazhduar mė tej, duke treguar se Domenika, sipas tij, ka abortuar fėmijėn dhe lajmin pėr homoseksualtetin e tij e ka nxjerrė vetėm tre ditė pasi kishte dalė klipi. Kjo, sipas Seldit, pėr t’i larguar fansat.Ish-banori i “Big Brother” ka pohuar se ėshtė i gatshėm tė pėrballet me Domenikėn nė njė emision televiziv kur tė dojė ajo. Ndėrsa, pėr sa i pėrket faktit tė hedhjes nė gjyq, ai ėshtė shprehur; “ajo ėshtė pėr tė ardhur gjynah dhe tė vret Zoti ta hedhėsh nė gjyq.” Sh2


Klicken für Bild in voller Größe

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Seldi: Jam gati tė pėrballem me Domenikėn kur tė dojė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz :: Thashetheme-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Forumotion.com | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs