Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Rezarta Shkurta: Nuk jam shtatzėnė…

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 37
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Rezarta Shkurta: Nuk jam shtatzėnė…   19.09.10 6:39

Rezarta Shkurta: Nuk jam shtatzėnė…

Ėshtė? Nuk ėshtė? Nuk ėshtė! Rezarta Shkurta nuk ėshtė shtatzėnė. Ditėt e fundit ėshtė pėrfolur nė media se kėngėtarja dhe modelja po pret fėmijėn e saj tė parė. Nė fakt, ne tė “Sh2-it” folėm me vetė Rezin dhe ajo na e mohoi shtatzėninė, duke treguar se ky lajm ishte hapur nga njė status qė ajo vetė e kishte vendosur nė facebook.


Klicken für Bild in voller Größe


Ishte thjesht njė shaka qė unė e bėra, tha ajo, e “nisur dhe nga fakti qė njė media kishte shkruar rreth njė prirje lesbikeje qė unė mund tė kisha. Dha ata pėrsėri shkruan pėr shtatzėninė pa e vėrtetuar”. Me pak fjalė, ia kanė futur kot, thotė Rezarta. Shkurta sapo ka ngritur njė atelie veshjesh tė sajėn dhe po punon pėr tė sjell hite tė reja muzikore nė treg.Ajo njihet si modele, kėngėtare, piktore, por edhe fotografe. Kėto kohė ish-Missi po shijon dashurin me tė dashurin e saj, Ermali, edhe pse i do shumė fėmijėt, pėr momentin i ėshtė pėrkushtuar karrierės. Sh2

Klicken für Bild in voller Größe

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Rezarta Shkurta: Nuk jam shtatzėnė…
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz :: Vipat Shqiptar-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com