Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Turi nė rrethe, Rama sot takim nė Sarandė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 37
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Turi nė rrethe, Rama sot takim nė Sarandė   19.09.10 7:09

Turi nė rrethe, Rama sot takim nė Sarandė

Sarandė, 18 shtator, NOA Pas njė takimi tė
fundit qė ka zhvilluar me socialistėt e Elbasanit, kryetari i Partisė
Socialiste, Edi Rama, mėsohet se sot do tė vazhdojė turin e tij nė rrethe nė
qytetin e Sarandės.Aty ai pritet tė takohet me socialistėt e zonės,
tė cilėve do tu shpalosė pikat e aksionit tė afėrt opozitar qė ai ka
parashikuar pėr ditėt e ardhshme.

Ashtu siē ka deklaruar edhe nė bashkėbisedimet
e fundit me gazetarėt, apo me bazėn e Elbasanit, kryesocialisti Rama, i qėndron
idesė sė rifillimit tė protestave mbarėqytetare, nėse nga Komisioni Qendror i
Zgjedhjeve do tė ndėrmerret njė vendim pėr djegien e fletėve tė votimit.Sikundėr paraqitet i vendosur pėr tė kėmbėngulur
nė transparencėn e zgjedhjeve tė 28 qershorit tė vitit tė kaluar, ēka do tė pėrbėjė
sipas tij, nė garanci tė vlefshme pėr procesin e ardhshėm zgjedhor, atė tė
lokaleve qė do tė mbahen mė 8 maj 2011.n.e/NOA
wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Turi nė rrethe, Rama sot takim nė Sarandė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Media dhe politika :: Onews Aktualiteti :: Shtypi Ditės-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | Society and Culture | Celebrity, star | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog