Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Viziton nesėr Shqipėrinė, kryetarja e Dhomės sė Lordėve nė Britani

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 37
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Viziton nesėr Shqipėrinė, kryetarja e Dhomės sė Lordėve nė Britani   19.09.10 7:11

Viziton nesėr Shqipėrinė, kryetarja e Dhomės sė Lordėve nė Britani

Tiranė, 18 shtator, NOA Mbėrrin nesėr nė
Tiranė pėr njė vizitė zyrtare kryetarja e Dhomės sė Lordėve nė Britaninė e
Madhe, Baronesha Hayman.Baronesha Hayman ėshtė e para Kryetare e
zgjedhur e Dhomės sė Lartė tė Parlamentit nė Mbretėrinė e Bashkuar.

Me ftesė tė kryetares sė Kuvendit, Jozefina
Topalli, parashikohet qė axhenda e kėsaj vizite tė baroneshės Hayman tė pėrmbajė
edhe njė takim me presidentin e Republikės Bamir Topi, si edhe autoritete tė
tjera tė larta zyrtare tė vendit tonė.Ndėrkaq, ėshtė parashikuar qė ajo tiu
drejtohet deputetėve shqiptarė edhe me njė mesazh tė veēantė, duke mbajtur njė
fjalim para tyre.n.e/NOA
wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Viziton nesėr Shqipėrinė, kryetarja e Dhomės sė Lordėve nė Britani
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Media dhe politika :: Onews Aktualiteti :: Shtypi Ditės-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com