Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 PS: Nėse LSI mbėshtet qėndrimin e PS, tė mbrojė e votojė propozimin nė kuvend

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 37
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: PS: Nėse LSI mbėshtet qėndrimin e PS, tė mbrojė e votojė propozimin nė kuvend   19.09.10 7:16

PS: Nėse LSI mbėshtet qėndrimin e PS, tė mbrojė e votojė propozimin nė kuvend

Tiranė, 18 shtator, NOA Pas reagimit pėrshėndetės
tė LSI-sė, lidhur me deklaratėn e njė dite mė parė tė bėrė nga sekretari i Pėrgjithshėm
i PS-sė, Gramoz Ruēi, se opozita do ti drejtohet Komisionit tė Venecias, selia
rozė deklaroi se nėse LSI mbėshtet qėndrimin e PS-sė le ta votojė propozimin nė
fjalė nė kuvend.Nėse LSI vėrtet e mbėshtet kėtė qėndrim tė
PS, pra hapjen e kutive tė materialeve zgjedhore ndėrkohė qė pėr fletėt e
votimit pritet opinioni i Komisionit tė Venecias, atėherė le ta mbrojė dhe ta
votojė kėtė propozim nė Kuvend, tha deputetja socialiste, Vasilika Hysi.

Sipas saj ėshtė e pakuptueshme pėrshėndetja e LSI-sė,
pėrmes sekretarit tė Pėrgjithshėm Luan Rama, pėr njė propozim qė nuk doli sot,
por ėshtė bėrė publik qė mot, tha deputetja Hysi.Zonja Hysi tha sakaq se Qėndrimi i PS-sė dhe
i kryetarit tė saj, pėr hapjen e kutive tė materialeve zgjedhore ndėrkohė qė
pėr fletėt e votimit tė pritet opinioni i Komisionit tė Venecias, ėshtė njė
qėndrim i pėrsėritur dhe i shprehur publikisht qysh nė vizitėn e delegacionit
tė Kėshillit tė Europės nė Tiranė.Andaj sipas deputetes Hysi, I vetmi njeri qė
ende sot nuk e ka pranuar kėtė propozim mbetet Sali Berisha.Deputetja socialiste garantoi se Partia
Socialiste ėshtė e gatshme ta fillojė qė sot hetimin e zgjedhjeve nėse
komisionit parlamentar hetimor i vihen nė dispozicion pėr hetim kutitė e
materialeve zgjedhore, ndėrkohė qė pėr fletėt e votimit tė pritet opinioni i
Komisionit tė Venecias.Por, deputetja Vasilika Hysi, ripėrsėriti nė kėtė
kontekst hetimi se asgjėsimi apo djegia e fletėve tė votimit, do tė ishte
djegia e ēdo ure bashkėpunimi pėrfshirė kėtu edhe reformėn zgjedhore.mit/NOA

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
PS: Nėse LSI mbėshtet qėndrimin e PS, tė mbrojė e votojė propozimin nė kuvend
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Media dhe politika :: Onews Aktualiteti :: Shtypi Ditės-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com