Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

  Miqesia mes mashkullit dhe femres!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Miqesia mes mashkullit dhe femres!    22.09.10 6:15

Janė dy parakushte qė njė femėr duhet t'i plotėsojė pėr t'u bėrė mik i mirė me njė mashkull. E para ėshtė ta dojė atė dhe e dyta qė kurrė tė mos hyjė nė mardhėnie seksuale me tė! Pėrndryshe nuk do tė mund tė lėvdėrohet se njė mashkull e ka mik tė mirė. Cilėt janė garancionet qė tė mos bėheni nė tė ardhmen diēka mė tepėr se shok me tė? Ja disa tipe tė miqėsisė me mashkullin dhe reziqet qė ato miqėsi bartin me vete duke rrezikuar miqėsinė e vėrtetė mes gjinive...


Miku i juaj besnik

Ėshtė i ndieshėm dhe i kujdesshėm. Njeri qė mund ta gjeni pranė sa herė tė keni nevoj pėr tė, nė veēanti sa herė tė ju zhgenjej jeta. Dėshiron tė martohet me ju, por ėshtė i turpshėm pėr t'ju ofruar njė gjė tė tillė. Edhepse ju ndoshta e dini kėtė, e vazhdoni miqėsinė me tė ngase edhe juve ju pėlqen dhe ju kėnaq nė veēanti vėmendja dhe kujdesi i jashtėzakonshėm i tij. Vetėm pijet alkoolike mund t'ju sjellin deri te reziku qė tė hyni nė mardhėnje seksuale me tė, ngase megjithatė ka diēka qė ju e pėlqeni tek ai. Pse jo, nėse nuk jeni tė dashuruar gjetiu, njė mik aq besnik mund t'ju bėhet tė nesėrmen poashtu dashnor besnik dhe mik i vėrtet i jetės.

Miku intelektual

Pėrderisa meshkujt tjerė llomotisin, miku i juaj intelektual ju dėgjon me vėmendje, ju kupton madje edhe ju pėrgjigjet me fjali tė tėra. E ēmon bisedėn e mirė dhe mund ta dalloj Paolo Coelhon prej Marquesit. Disa vargje tė Gabriel G. Lorkės nė kombinim me venėn e zezė mund t'i rrėnojnė barierat e imagjinuara dhe t'ju vendosin nė kraharorin e tij. Ai ėshtė i mire pėr gjėra shpirtėrore, por jo edhe pėr ato fizike. Mund tė ndodh tė keni njė kontakt tė varfėr trupor dhe tė nesėrmen njė analizė tė pakėndshme.

Miku tėrhjekės

Edhepse duket se ėshtė i vetmuar, gjithnjė nė dispozicion ka njė apo dy mikesha. Mė sė shpeshti mund ta gjeni nė ushtrimoret lokale dhe atė gjat vikendit. Femrat tjera ia kanė lakmi, dhe shumė nga ato kanė dėshirė tė flejnė me tė. Aq atraktiv duket sa qė dėshironi ta hani. Dhe nėse nuk e pėrmbushni "oreksin" tuaj diku tjetėr, me siguri do t'ju zbardh ndonjė mėngjes nė shtratin e tij. Nėse dėshironi tė jeni vetėm njėra nga ato nė numėr, pse jo, kėnaquni me tė?

Miku pėr shėti

Ėshtė i gjallė, gjithnjė i gatshėm pėr netė madhėshtore, e qė ėshtė mė e rėndėsishme, ju bėn tė qesheni. Nėse jeni femėr qė krejt ēka dėshironi ėshtė qeshja, atėherė njė mashkull i tillė ėshtė "copė" fantastike pėr ju. Riziku qė tė ndodheni nė shtratin e tij qėndron pran jush ngase me tė kaloni mė sė shumti kohė nė argėtime. Prandaj njė gjė e tillė ėshtė vetėm pyetje e kohės! Nėse vlen ta humbni njė mik pėr shėtit tuaja vetėm pėr shkak tė seksit pėr njė natė, pse jo, kėnaquni.

Miku i punės

Keni shumė gjėra tė pėrbashkėta, madje qė tė dyve ju shkon nė nerva shefi. Pėr dallim nga dashnori juaj, nuk ju kundėshton kur flitni apo mendoni pėr punė. Madje bile edhe ju bashkangjitet nė bisedė profesionale. Kėtu riziku pėr seks ėshtė shumė i madhė. Mos dilni me tė pas orarit tė punės, mos shkoni nė ndeja dhe vende tjera pėr t'u argėtuar. Pse duhet tė mbani distancė? Ngase mund tė ndodhė qė pasi tė zgjoheni nga shtrati i tijė, dhe tė hėnėn e ardhshme tė lajmėroheni nė punė, duhet tė shtireni kinse asgjė nuk ka ndodhur! Ai me siguri, ashtu do tė veproj.


Si mendoni ju-mund te ket miqesi mes femres dhe mashkullit?

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Re: Miqesia mes mashkullit dhe femres!    22.09.10 6:16

Une mendoj se po mund te ket miqesi mes mashkullit dhe femres mua persh.. me ka ndodhur dhe akoma i kam miqesite Smile

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
Network
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 973
Registration date : 04/09/2010
Age : 32
Location : Itali

MesazhTitulli: Re: Miqesia mes mashkullit dhe femres!    22.09.10 8:08

ka sa te duash

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.net
elenita
OnLine
OnLine
avatar

Numri i postimeve : 455
Registration date : 10/07/2009
Age : 30
Location : Milano

MesazhTitulli: Re: Miqesia mes mashkullit dhe femres!    22.09.10 21:53

ncuq nuk ka!!!

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


Femer mos qaj kot, se tualeti yt vlen me shume se ai idjot!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.AlbStar.Tk
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Miqesia mes mashkullit dhe femres!    

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Miqesia mes mashkullit dhe femres!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Tema Shoqerore :: Diskutime shoqėrore-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Sosblog.com