Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Media Shqiptare Online

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Media Shqiptare Online   28.03.09 21:17

LSI-PSV '91, zyrtarisht ne koalicion


Levizja Socialiste per Integrim dhe Partia Socialiste e Vertete '91
nenshkruan dje marreveshjen, per daljen ne nje koalicion te perbashket
ne zgjedhjet e 28 qershorit. "Firmosja eshte nje garanci shume e
rendesishme, per fitoren e koalicionit tone ne zgjedhjet e ardhshme,
per triumfin e zgjedhjeve progresiste dhe per garantimin e nje
qeverisjeje te majte dhe progresiste pas 28 qershorit", tha Meta.
Ndersa kreu i PSV '91, tha se kjo eshte nje marreveshje, e cila
garanton qeverisjen e te majteve pas zgjedhjeve te ketij viti.
"Sigurisht qe kjo marreveshje ka parasysh mbi te gjitha, interesat
politike te vendit per te hequr nga pushteti nje koalicion te djathte
te korruptuar perfundimisht dhe per te vendosur nje qeverisje te mire,
nje qeverisje te kontrollueshme nga qytetaret e Republikes se
Shqiperise, ne kater vitet e ardhshme qeverisese", theksoi Koci.Burimi:
kohajone.com Lexo ma...

Bien rastet e gripit, kujdes alergjite


Personat e prekur nga virozat gripale kane qene me te paket dhe kjo vertetohet nga vizitat e bera ne...

Kuvend, deputetet sherr per moralin


Qe nga skandali seksual i ish-ministrit te Kultures, Ylli Pango, deputetet e shpenzojne kohen ne Kuv...

Shteti shet pasurite per ish-pronaret


Pasurite fizike ne pronesi te shtetit, per te cilat nuk ka vendim te dhene nga Komisionet e Kthimit ...

Dėshmitari: Unė e pashė rrėmbimin e Remzi Hoxhės


Njė dėshmitar okular ka rrėfyer nė seancėn e sotme gjyqėsore detajet e rrėmbimit tė biznesme...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Media Shqiptare Online
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Media dhe politika :: Onews Aktualiteti :: Mediat Shqiptare-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs