Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Save the Children: Madonna te mendohet per biresimin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Save the Children: Madonna te mendohet per biresimin   28.03.09 21:21

Save the Children: Madonna te mendohet per biresimin


Tėrhequr mė 29 Mars 2009
Atehere
kur dukej se gjerat po shkonin drejt zgjidhjes per biresimin e nje
tjeter femije nga Malavi, nje tjeter pengese ka dale per Madonnen. Kengetares i eshte kerkuar nga organizata “Save the
Children” te marre edhe njehere ne konsiderate planet per adoptimin e
vajzes jetime Mercy James.

Sipas organizates me qender ne
Britani, per jetimet duhet te kujdesen te afermit e tyre, ose
komuniteti te cilit i perkasin dhe dergimi i tyre jashte vendit nuk
eshte zgjidhje.

Maddona pritet qe neser te niset drejt
Malavit, ku te henen do te shkoje ne Gjykaten e Larte, pasi ka
plotesuar te gjitha dokumentat per adoptimin. Zedhenesja e kengetares
ne Nju Jork, Liz Rosenberg dhe gjykatesi i saj ne Malavi, Alan Chinula,
nuk kane bere ende asnje koment.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Save the Children: Madonna te mendohet per biresimin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Media dhe politika :: Onews Aktualiteti :: Mediat Shqiptare-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs