Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Bode takim me pėrfaqėsuesit e tregtarėve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 37
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Bode takim me pėrfaqėsuesit e tregtarėve   23.09.10 21:50Bode takim me pėrfaqėsuesit e tregtarėve

Ministri i Financave Ridvan Bode takon pėrfaqėsues tė tregtarėve tė Tregut Industrial nė Tiranė, tė cilėt prej ditėsh po protestojnė kundėr vendosjes sė kasave fiskale.

Tregtarėt po ashtu protestojnė edhe kundėr vendosjes sė gjobave tė Policisė Tatimore.

Nė takimin e Bodes me tregtarėt, qė po zhvillohet pa praninė e mediave, pritet qė tė dilet nė njė zgjidhje qė do t'i japė fund protestave.

Njė ditė mė parė protesta e tregtarėve degradoi nė bllokimin e rrugės, ndėrsa dy prej tyre pėrfunduan nė polici me akuzėn e organizimit tė manifestimit.


wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Bode takim me pėrfaqėsuesit e tregtarėve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Media dhe politika :: Onews Aktualiteti :: Shtypi Ditės-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | Society and Culture | Celebrity, star | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog