Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Britani, Elisa Doolittle “pushton” ishullin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 37
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Britani, Elisa Doolittle “pushton” ishullin   23.09.10 21:52Britani, Elisa Doolittle “pushton” ishullin

Me kėngėn "Pack Up" bukuroshja britanike Elisa Doolittle ka pushtuar majat e klasifikimit nė vendin e saj, duke premtuar njė tė ardhme tė sigurt nė botėn e muzikės.

22 vjecarja qė tashmė nuk ka mė frikė tė ngjitet nė skenė, po pėrgatit diskun e parė, pėr t’i hapur rrugėn konfirmimit mes emrave tė mėdhenj tė muzikės botėrore.Muzika e saj bazohet nė atė tė viteve ’60-’70 nė grupe si Beach Boys, The Kinks, Steve Wonder por edhe nė rrymėn pop tė Arctic Monkeys, Vampire Weekend e Kid Harpoon.

Ajo ka lindur nė Londėr ne vitin 1988 dhe vjen nga njė familje muzikantėsh pasi i ati ėshtė pianist dhe mamaja kėngėtare. Nė moshėn 16 vjecare firmosi kontratėn e parė me kompaninė Emi dhe nė muajin nėntor tė vitit 2009 publikoi albumin “Rollerbaldes”.


wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Britani, Elisa Doolittle “pushton” ishullin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Media dhe politika :: Onews Aktualiteti :: Shtypi Ditės-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create a blog