Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Histori dashurie shume e prekshme!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Oni Pustina
Vip
Vip
avatar

Numri i postimeve : 158
Registration date : 23/07/2009
Age : 38
Location : Tirane, Albania

MesazhTitulli: Histori dashurie shume e prekshme!   24.09.10 21:39

Vajza pyet tė dashurin e vet : " A je nė mua?" Ai pėrgjigjet : "Jo!"

Ajo e pyet : "Mendon qė jam e bukur ?" Ai pėrgjigjet : "Jo!"

Ajo e pyet sėrish : "A jam unė nė zemrėn tėnde?" Ai pėrgjigjet : "Jo!"

Nė fund, vajza pyeti : "Nėse tė lė a do tė qaje pėr mua?" Ai pėrgjigjet : "Jo!"

Vajza mbeti e trishtuar dhe vendosi tė largohej nga i dashuri…Ai e pėrqafoi dhe i tha :

" Unė nuk jam nė ty – UNĖ TĖ DUA!!! Unė mendoj qė nuk je e

bukur – TI JE E MREKULLUESHME!!! Ti nuk je nė zemrėn time – TI JE ZEMRA

IME!!! Kur t’i mė lė, unė nuk qaj – UNĖ VDES!!!

Kėta dy tė dashuruar janė njohur prej disa kohesh pe kur filluan tė kalonin kohen bashke,

janė miqėsuar, por mbi tė gjitha e dashuronin njėri-tjetrin ēdo herė e

mė shumė…

Njė ditė, vajza i tregoi tė dashurit tė vet se ajo vuante nga njė

sėmundje e zemrės. Nė ēast e pėrqafoi atė, dhe filloi tė qante!

Duke u ngutur pėr nė tė arritur me kohė nė operacion, dhe pėr te hipur nė aeroplan, ata as nuk mundėn tė pėrshėndeteshin!

Kur vajza u kthye e shėruar nga operacioni, ajo nuk e pa tė dashurin e

saj. E pyeti nėnėn se ku ėshtė ai? E ajo u pėrgjigj : " A NUK E DI SE

KUSH TA KA DHĖNĖ ZEMRĖN!?!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
 
Histori dashurie shume e prekshme!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Tema Shoqerore :: Dashuria Seksi dhe pasion-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblog