Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Arnita Beqiraj dhe Ermal Merdani fituesit e “Miss & Mister Albania 2010″

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Arnita Beqiraj dhe Ermal Merdani fituesit e “Miss & Mister Albania 2010″   24.09.10 22:21

Miss dhe Mister Albania 2010 ka kurorėzuar mbrėmė fituesit pėr kėtė vit. Kurora e mė tė bukurės pėr kėtė vit i ka shkuar bukuroshes nga Vlora, Arnita Beqiraj, ndėrsa fashėn me titullin Mister e mori djali nga Tirana, Ermal Merdani.

Klicken für Bild in voller Größe


Njė risi e kėtij spektakli ka qenė grimi fare i lehtė i vajzave, kjo pėr tė qenė sa mė pranė bukurisė sė tyre origjinale.


Fituesja, Arnita Beqiraj, nė datėn 1 tetor niset drejt Londrės, ku do tė bėhet fillimisht mbledhja e bukurosheve nga e gjitha bota, pėr tė shkuar mė pas nė Kinė, nga dhe ku do tė mbahet konkursi i Miss World (Miss Bota 2010).


Juria ka pasur pėrfaqėsues nga fusha tė ndryshme: Holta Dulaku, njėkohėsisht dhe producente, Valbona Selimllari, Miss-i i parė shqiptar, Pandi Laēo, moderator televiziv, Oni Pustina, model, por dhe fitues i ēmimit tė parė tė spektaklit “Dancing with the stars” dhe si rrallė mė parė, anėtar jurie ishte edhe trajneri i Kombėtares sė futbollit, Xhozef Kuzhe.


Klicken für Bild in voller Größe

Regjisorja Vera Grabocka, ia doli tė mos mbetej nė kufijtė e njė konkursi, por e shndėrroi atė nė njė spektakėl tė plotė. Tė ftuar specialė nė mbrėmje kanė qenė: Aurela Gaēe, e cila ka udhėtuar nga Nju-Jorku pėr tė performuar nė skenė.
Ndėrsa Oni Pustina, i cili tashmė mund tė quhet dhe njė “balerin”, ka performuar me shoqėruesen e tij Lindėn, nė njė balet me koreografi tė ēiftit Enada dhe Gerti Vaso.


wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Arnita Beqiraj dhe Ermal Merdani fituesit e “Miss & Mister Albania 2010″
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Moda dhe Estetika-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Sosblog.com